Neděle, 2 dubna
Shadow

Conor McLoser. Floyd Mayweather si prostřednictvím sociálních sítí nebral servítky

„UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015“ by andriuXphoto.events is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Bezprostředně před sobotním galavečerem UFC 257 sebevědomě hlásal, že předvede další mistrovské dílo. Nakonec ovšem z klece překvapivě odcházel jako poražený. Populární MMA zápasník Conor McGregor nedokázal najít recept na takticky skvěle připraveného Dustina Poiriera, který ho nejprve nahlodal sérií přesných kopů do dolních končetin a posléze dorazil svými „splašenými kladivy“. Nepříliš povedené vystoupení horkokrevného Ira se prostřednictvím sociálních sítí dočkalo mnoha posměšných reakcí. Štiplavý komentář si neopustil například Chabib Nurmagomedov. Během nedělního odpoledne si přisadil také legendární boxer Floyd Mayweather.

Opětovný návrat do klece se nevyvedl podle zápasníkových představ

Drtivá většina sázkových kanceláří, sportovních médií i televizních expertů věřila, že irský zápasník Conor McGregor prožije vítězný návrat a soupeře během sobotního galavečera UFC 257 převálcuje rozdílem třídy. Uprostřed oktagonu se nicméně odehrál pravý opak. Dustin Poirier prokázal výtečnou taktickou připravenost, když slavnému bouřlivákovi systematicky „okopával“ přední nohu, aby následně udeřil svými rychlými pěstmi. Někdejší šampion dvou váhových kategorií se pod náporem tvrdých ran nekontrolovatelně sesunul k zemi a protože už jednoduše nebyl schopen vstát, ohlásil rozhodčí konec zápasu.

Přestože dublinský rodák během pozápasové tiskové konference otevřeně přiznal, že jeho americký sok předvedl vynikající výkon a zaslouženě zvítězil, prostřednictvím sociálních sítí schytal mnoho posměšných či kritických reakcí. Štiplavý komentář si neopustil například Chabib Nurmagomedov, podle kterého zápas rozhodla už samotná příprava. „Přesně tohle se stane, když kompletně vyměníte svůj tým, opustíte sparing partnery, kteří z vás učinili šampiona a připravujete se s malými dětmi, daleko od reality,“ uvedl skrze Twitter nekompromisní Dagestánský Orel. Následně se fanouškům ozval také legendární boxer ve výslužbě Floyd Mayweather.

Mayweather poukázal na rasismus a záhy vychválil sám sebe

Conor McGregor a Floyd Mayweather mají mnoho společného. Oba disponují početnou fanouškovskou základnou, proslavili se v nelítostném prostředí bojových sportů, platí za živoucí legendy svých konkrétních oborů a navíc je pojí také velice podobné osobnostní rysy (v dobrém i špatném slova smyslu). Třiačtyřicetiletý veterán se nyní na svém oficiálním instagramovém profilu pořádně rozvášnil právě kvůli nešvarům, které společnost dle jeho názoru přijímá rozdílným způsobem. Zatímco irského bouřliváka lidé milují, jemu prý většinou spílají. „Conor Artist McLoser mi může všechno ukrást a stejně bude lidmi milován, zatímco já budu nenáviděn. Dokazuje to, že rasismus stále existuje. Vězte však, že on nikdy nebude mnou a ani se neblíží mé úrovni. Mám to postavené jinak, moje myšlení je na jiné planetě, moje dovednosti jsou špičkové, jsem přirozený vítěz,“ začal michiganský rodák.

„Connor nemůže ani vyhrát ve svém vlastním sportu, ale mluví o návratu k boxu, aby bojoval s Pacquiaem. Nikdo to nechce vidět, je to jako vidět moje zbytky jíst zbytky,“ zakončil svou dlouhou osobní zpověď Mayweather. Že by si snad tímto způsobem připravoval půdu pro případný odvetný zápas? První vzájemné boxerské klání z roku 2017 vydělalo oběma slavným mužům neskutečné množství peněz, ačkoli ve výsledku sklidilo rozporuplné reakce náročného publika.

1 Comment

  • Choosing a brand-new vegan fragrance น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an exciting endeavour for us fragrance enthusiasts. There’s absolutely nothing like entering into your preferred charm store and also sniffing examples sprayed on paper. But there are just numerous fragrances you can smell before your nose „checks out“. And also if you want to get online or from a moral firm like Dolma– where you can’t sample the perfumes– what are you to do? In this blog, we will share all the pointers you require to pick a brand-new perfume– you’ll end up being an expert before buying blind.Use Fragrance Wheel to Pick a New Fragrance Perfumeries place fragrances into classifications based on their olfactory features (exactly how the fragrance smells). When first considering what type of fragrances are positive to your nose, you’ll wish to consider what fragrance notes attract you. When searching for fragrances, the top, center, and base notes of the fragrance will certainly constantly be detailed. If you have a few perfumes you currently love as well as put on, take a look at the scent notes. Do you see a style? These will be the notes to look out for in various other brands you wish to try. We’ll return to the leading, middle and also base fragrance notes in a moment. But first, let’s see exactly how the notes are represented on the scent wheel.The „Scent Wheel“ was developed by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to aid identify fragrances extra quickly. The chart below will aid you see the classifications. Each kind of fragrance or note will certainly come under a minimum of among the classifications, and this will assist guide you when picking a new fragrance. As an example, if you like perfume with white florals then adhere to the „floral“ category. If you enjoy abundant and spicy scents, then you’ll do well by selecting something in the „amber“ group. As you can see from the scent wheel– as well as drawing from your very own experience of perfume– fragrances are comprised of numerous notes, which is why the subcategories are very important. You may like a floral brownish-yellow fragrance with a mix of those notes yet neglect the extra woody brownish-yellow scents.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *