26/05/2024

Velké obchodní řetězce v České republice si teď musí zákazníky předbíhat, jelikož po tom, co jim udělaly s cenami v posledních dvou letech a jak moc na štíru jsou na tom s kvalitou, potřebují zkrátka jakékoliv kladné body. Ty už se dnes přitom nesbírají vůbec snadno, ale je pravdou, že některé věci na zákazníky stále platí.

Velmi dobrá kombinace

Obzvlášť když v rámci toho mohou ušetřit pěkné peníze a navíc mít ještě dobrý pocit. Přesně na tyto emoce totiž cílí projekt společnosti Billa, který se jmenuje jednoznačně “Nejsme k zahození”. V rámci něj nově nabízí opravdu zajímavou záležitost. Jde o tašky plné ovoce a zeleniny za cenu 49 Kč. Za tuto částku dostanete pořádnou nálož v podobě minimálně tří kilogramů.

Tyto tašky přitom obsahují kvalitní ovoce a zeleninu, které však už neplní kritéria, zejména potom vizuální, k tomu, aby mohly být vystaveny v regálech. Řetězec by toto zboží musel vyhodit jako odpad, ale takto ho raději nabídne zákazníkům, čemuž se říká obchod výhodný pro obě strany.

Nejenže se tak sníží množství potravinového odpadu, kterého jako společnost produkujeme obrovské množství, ale navíc můžete ještě ušetřit. A že je to potřeba. Cena za kompletní nákup zůstává v České republice stále vysoká. Tak alespoň tímto způsobem si můžete pomoci.

Lidem se to moc líbí

Své upotřebení může nicméně tato zelenina a ovoce stále najít při přípravě teplých pokrmů, salátů nebo nápojů k doplnění vlákniny,” uvádí k tomu mluvčí společnosti Billa. V každé tašce přitom najdete přinejmenším 4 druhy ovoce či zeleniny, ale spíš více. Taška váží mezi 3 a 3,5 kilogramy.

Čtěte také: Billa má problémy, zákazníci si stěžují. Obchod jako za socíku. A co teprve ten přebalenej hnus z Penamu

Jak uvádí samotná Billa, zákazníci si tento model zamilovali už v rámci testovacího režimu na vybraných prodejnách. Tašky plné zeleniny a ovoce mají velký úspěch. Dobrou zprávou je to, že si je budou moci objednat i zákazníci eshopu Billy.

Foto: Shutterstock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *