23/05/2024

"File:Manchester United v Zorya Luhansk, September 2016 (07) - Paul Pogba (edited).jpg" by Photo by Ardfern Cropped and retouched by Danyele is licensed under CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Populární záložník prostřednictvím televizní stanice Sky Sports vyvrátil slova, která koncem minulého roku pronesl Mino Raiola. Protože se cítí dobře, Manchester United FC zřejmě opouštět nehodlá.

Zatímco pod trenérskou taktovkou José Mourinha neuvěřitelně strádal a častokrát vysedával na lavičce náhradníků, diametrálně odlišný přístup současného realizačního štábu mu evidentně prospívá. Zásluhou kvalitních individuálních výkonů se momentálně těší pravidelné herní praxi, postupně navíc odeznívají i vášnivé spekulace ohledně fotbalistovy blízké budoucnosti. Populární francouzský záložník Paul Pogba prostřednictvím britské televizní stanice Sky Sports nepřímo potvrdil, že Manchester United FC v dohledné době opouštět nehodlá.

Spekulační tornádo nedávno rozdmýchal sportovní agent Mino Raiola

Přestože osmadvacetiletý francouzský záložník Paul Pogba disponuje platným kontraktem, jeho profesní budoucnost bývá častým předmětem vášnivých spekulací. Zatímco Manchester United FC odmítal interní záležitosti navzdory kolísavým výkonům hvězdného fotbalisty jakkoli komentovat, veřejnost koncem minulého roku pořádně nahlodal Mino Raiola. Třiapadesátiletý sportovní agent, jehož klientelu tvoří například Gianluigi Donnarumma, Erling Haaland, Marco Verratti, Romelu Lukaku nebo Zlatan Ibrahimović, prostřednictvím italského sportovního deníku Tuttosport otevřeně připustil, že vzájemná spolupráce míří do finále.

„Paul je v klubu nešťastný. Nemůže se ke své pozici vyjádřit tak, jak by chtěl a jak to od něj očekáváme,” uvedl legendární obchodník začátkem prosince. „Ačkoli má stále platnou smlouvu, potřebuje akutně změnit prostředí. Myslím, že nejlepším řešením pro všechny strany je rozvázání spolupráce během nadcházejícího přestupového období.“

Pogba nabral vynikající fazónu, zároveň vyhlíží cenné trofeje. Aktuálně nemá důvod odcházet

Manchester United FC prožívá skvělou sezónu. Nejenže v rámci anglické nejvyšší fotbalové soutěže momentálně zaujímá sympatickou druhou příčku (lepších výsledků dosahuje pouze tradiční městský rival), zároveň také suverénně postupuje Evropskou ligou. Mezi Rudými ďábly a celkovým vítězstvím stojí už jen závěrečný tandem kvalitních soupeřů. Mužstvo pod vedením trenéra Solskjæra šlape jako dobře promazaný stroj a perfektními výkony se prezentuje také donedávna zatracovaný Paul Pogba. Ten si důležitost nadcházejících duelů pochopitelně uvědomuje.

„Cenné trofeje máme na dosah ruky. Stále hrajeme Evropskou ligu a ztracený rozhodně není ani mistrovský titul. Dokud Citizens nepozvednou trofej, máme o co hrát,“ řekl prostřednictvím britské televizní stanice Sky Sports. Během rozhovoru padla také otázka, jak se francouzský záložník momentálně cítí. Důvodem byla právě výše zmíněná informace Mina Raioly, který tvrdil, že se několikanásobný francouzský reprezentant dlouhodobě trápí. Odpověď byla stručná a naprosto jednoznačná. „Jsem šťastný! Samozřejmě jsem šťastný. Jsem šťastný,“ ubezpečil fanoušky United. Rozvázání spolupráce v nadcházejících měsících tudíž pravděpodobně neplánuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *