Neděle, 4 června
Shadow

Reprezentace bez trenéra. Šilhavého vyřadil koronavirus

„File:Jaroslav Šilhavý, CZE-NIR 2019-10-14 (1).jpg“ by Tadeáš Bednarz is licensed under CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Namísto bezproblémového zakončení kvalifikačního martyria obrovské těžkosti. Česká fotbalová reprezentace oznámila vynucená nominační střídání a zanedlouho poté šokovala naprosto klíčovým absentérem. Mužstvo během listopadového srazu dočasně převezme asistent hlavního trenéra Jiří Chytrý. Důvod? Jaroslava Šilhavého vyřadil pozitivní test. Očkování a prodělání navzdory.

Žádné spekulace. Šilhavého opětovně dostihla koronavirová nákaza

Česká fotbalová reprezentace vyhlíží tandem listopadových zápasů. Přípravu nicméně doprovází obrovské komplikace. Nominace zaznamenala poměrně významné množství obměn. Nedobrovolné zásahy bohužel postihly také realizační štáb. Listopadová představení vynechá hlavní trenér Jaroslav Šilhavý. Důvod? Zkušeného lodivoda opětovně dostihla koronavirová nákaza. „Je zapotřebí zdůraznit, že se trenér Jaroslav Šilhavý v posledních dvanácti dnech nepotkal s žádným jiným členem reprezentace,“ uvedl Libor Sionko prostřednictvím oficiálních webových stránek reprezentace.

„Abychom předešli jakýmkoliv spekulacím, tak musíme dodat také to, že je očkovaný. Bohužel, navzdory všem opatřením se v dnešní době nakažení zcela vyhnout nelze. Jarda bude se zbytkem trenérského štábu intenzivně komunikovat na dálku,“ dodal reprezentační manažer. Šilhavý zároveň neonemocněl poprvé, Covid-19 už prodělal během minulého roku.

Závěrečné stádium kvalifikace na mistrovství světa pod taktovkou dlouholetého asistenta

Reprezentace pochopitelně nezůstane bez vedení. Mužstvo dočasně převezme asistent trenéra Jiří Chytrý. „Pro nás je to samozřejmě komplikace, ale i na tuto variantu jsme byli připravení. Loni ve Skotsku jsme si to vyzkoušeli, s Jardou budeme v častém kontaktu a budeme všechno probírat. Věřím, že oba zápasy zvládneme úspěšně,“ poznamenal náhradník.

3 Comments

  • You actually make it seem really easy together with your presentation however I to find this matter to be really something that I feel I would by no means understand. It kind of feels too complex and extremely vast for me. I am having a look ahead on your next put up, I will try to get the hold of it!

  • أكبر شركة لانتاج أنابيب البولي ايثيلين و يو بي سي ومستلزماتها للمنتجات الصناعية في عيراق

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *