21/07/2024

Mezilidské vztahy rozhodně nejsou něčím trvalým. Ba právě naopak, máloco je tak přelétavého. Přesto ale některá pouta působí, že by mohla vydržet navždy. Když se tak nestane, jsou všichni překvapeni, a to nejen přímí účastníci. Něco takového se teď přihodilo Nikol Leitgeb a jejím někdejším kamarádkám, se kterými tvořila kultovní zábavní skupinu 3v1.

Nepěkný rozpad

Celé roky bavily Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová internetovou veřejnost skutečně hodně vtipnými videi, skeči a komentáři. Zejména ženy tuto trojku doslova zbožňovaly, jelikož to bylo něco jedinečného. Dokázaly si totiž udělat legraci samy ze sebe a z nejrůznějších stereotypů, které se s ženami pojí.

Zdálo se, že jsou dokonale nad věcí a že jejich přátelství nemůže vůbec nic rozdělit. Když potom projekt 3v1 skončil, bylo to prezentováno jako kamarádská dohoda, přičemž mnozí v tom viděli jen pauzu, kdy se každá z účastnic chtěla věnovat svým vlastním projektům.

Teď už je ale zcela jisté, že to pauza není a rozchod je to naopak pořádně divoký. Vše začala právě Nikol Leitgeb, která se na sociálních sítích vyjádřila k tomu, že celý projekt byl ve skutečnosti postaven hlavně na byznysu a nikoliv tolik na přátelství.

Veronika Arichteva se do sporů nechtěla pouštět, avšak potvrdila, že skončil nejen projekt, ale i přátelství.

Kamarádky už nejsou

Do toho vydala Martina Pártlová písničku, ve které tematizuje konec skupiny. Snažila se to přitom prezentovat v dobrém a přátelském duchu. A to už Leitgeb opravdu hodně namíchlo. “O svým záměru natočit klip s písničkou o mně jsi mi napsala dva dny předem s tím, ať tam přijdu, že by to tam bylo hezký. Napsala jsem ti, že je to úlet, prasárna a podpásovka a vrchol pokrytectví,” vypálila herečka ve videu, které potom zase smazala. Zjevně v tom opět viděla byznys, na kterém už se navíc sama neúčastnila.

Čtěte také: Utajený rozvod Vojty Dyka? Tatiana promluvila velmi temně, tohle není vůbec dobré

Nakonec se vyjádřila i třetí z trojice Veronika Arichteva, která pouze lakonicky konstatovala: “Prostě byly jsme kámošky, ale už nejsme,” uvedla v pořadu Showtime. Podle všeho její přátelství s Pártlovou trvá. Odcizila se pouze Nikol Leitgeb. Ta měla podle zákulisních informací pocit, že do společného projektu dává nejvíc, ale nedostává se jí tolik zpět.

Foto: Instagram, TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *