16/07/2024

Partners Banka zahajuje inovativní cestu. S novým přírůstkem na finančním trhu v Česku, Partners Bankou, se otevírá kapitola bankovnictví. Zde se moderní technologie snoubí s osobním přístupem. Již od 1. listopadu se Partners Banka připravuje na pilotní provoz. Pro veřejnost očekává otevření svých bran v prvním čtvrtletí příštího roku. Očima Petra Borkovce, spoluzakladatele finanční skupiny Partners, nabídne banka to nejlepší z obou světů – spojení technologické inovace a nezávislého finančního poradenství.

Klienti v centru dění

Strategie Partners Banky je jasná. Poskytnout klientům komfortní správu financí prostřednictvím chytrých řešení. Klienti tak budou moci bez námahy ovládat svá finanční rozhodnutí přes propracovanou mobilní aplikaci, odkudkoli a kdykoli. Zároveň banka slibuje bezpoplatkové základní služby včetně globálních bankomatových výběrů a SEPA plateb. Marek Ditz, šéf banky, zároveň avizuje okamžité platby a vydání virtuální platební karty Visa, která umožní okamžité transakce bez nutnosti čekat na fyzickou platební kartu.

Technologie a bezpečnost

Partners Banka přináší průlom v oblasti mobilního bankovnictví tím, že vzdává hold bezpečnosti klientů opuštěním tradičního internetového bankovnictví. Ditz sází na bezpečnostní prvky jako otisk prstu a rozpoznání obličeje, aby chránil klienty před riziky spojenými s phishingovými útoky. Banka se tím stává prvním finančním ústavem v ČR, který bude fungovat výhradně v cloudu.

Přesah do poradenských služeb

Nezapomeňte, že Partners Banka není jen o bankovních službách. Výhoda spojení s poradenskou sítí umožní klientům spravovat celé finanční portfolio v jedné aplikaci. Tím Partners Banka rozšiřuje bankovní horizonty a nabízí širokou paletu produktů od investic až po pojištění.

Foto: Shutterstock

Více než jen zisk

Ambice Partners Banky jdou za hranice tradičního bankovního modelu. Chce získat důvěru klientů skutečným poradenským přístupem, což potvrzuje i Marek Ditz. Banka se rozhodla vytvořit model, který neomezí klienty pouze na produkty jedné skupiny. Tato filozofie je ve výhodu i nezávislým finančním poradcům, kteří mohou nabídnout produkty více poskytovatelů.

Pohled do budoucnosti Partners Banky

S vizí půl milionu klientů do roku 2033 a expanzí na Slovensko plánuje Partners Banka stanovit nové standardy v bankovnictví. S kapitálem tři miliardy korun a významnými investicemi je Partners Banka připravena vstoupit do nové éry finančního sektoru.

Foto: Shutterstock, zdroj: Partnersbs, jsmepartners, Forbes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *