Vrah z nemocnice komunikoval s Davidem Stypkou

Zdroj: Pixabay.com

Během střelby ve Fakultní nemocnici Ostrava zahynulo šest lidí. Pachatelem onoho hrůzného činu byl stavební technik Ctirad Vitásek, který je podle informací předních českých médií po smrti. Tragédie otřásla celou zemí a zejména Davidem Stypkou, s nímž vrah dle jeho vlastních slov dva týdny komunikoval skrze sociální sítě. S čím se slavnému zpěvákovi svěřil?

Ctirad Vitásek si vsugeroval vážnou chorobu

Populární hudebník David Stypka, který se podepsal například pod duetem Dobré ráno, milá s Ewou Farnou, šokoval své fanoušky na Facebooku zprávou, že se Ctiradem Vitáskem vrahem z ostravské nemocnice – byl bezprostředně před incidentem v kontaktu.

O čem si spolu muži dopisovali? Není žádným tajemstvím, že David Stypka aktuálně bojuje s rakovinou slinivky a Ctirad Vitásek se mu před dvěma týdny svěřil, že trpí stejnou chorobou. To ovšem nebyla pravda. Dvaačtyřicetiletý stavební technik si vážnou nemoc pouze vsugeroval a odmítal zjištění lékařů, která tvrdila opak.

Vitásek své úmysly dobře schovával

Střelba ve Fakultní nemocnici Ostrava zapříčinila smrt šesti lidí a Vitáskovi známí se shodují, že tragédii nemohl nikdo z nich předejít, ačkoli se chování jindy sympatického muže v posledních týdnech změnilo. Stále dokola prý opakoval, že jej doktoři odmítají léčit a už neví, co si počít. Domnělou chorobu zřejmě neunesl a uchýlil se ke spáchání onoho hrůzného činu.

Pravdu se ovšem nikdy nedozvíme. Ctirad Vitásek totiž popravil sám sebe těsně předtím, než jej policie stihla zadržet.

Zdroj: Instagram

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.