Blíží se další demonstrace proti Babišovi

Zdroj: Pixabay.com

V útrobách hlavního města Prahy se schyluje k další demonstraci proti Andreji Babišovi, která je plánována na úterý večer. Organizátorem akce je již tradičně spolek Milion chvilek, který hodlá dát prostor k vystoupení opozičním politikům. Účast zvažuje až 10 tisíc lidí, alespoň dle oficiálních stránek na Facebooku.

Spolek Milion chvilek hledá alternativu za Hnutí ANO

Demonstrace proti Babišovi neberou konce. K té další dojde v úterý 17. prosince 2019 a hlavním dějištěm bude Václavské náměstí v Praze. Odtud se zástupy nespokojených občanů pochodem přesunou až k úřadu vlády, kde dají hlasitě najevo svůj nesouhlas s politikou Hnutí ANO.

Spolek Milion chvilek pro demokracii poskytne na Klárově prostor k vystoupení opozičním politikům. Ti dostanou možnost oslovit voliče Andreje Babiše a jeho vládního uskupení, kteří podle odhadů tvoří až 30 % obyvatel země. Důvodem je snaha ukázat lidem, jaká v současné době existuje alternativa a jestli má vůbec, co nabídnout.

Účast na demonstraci proti Babišovi na Facebooku potvrdilo přibližně 2600 lidí, dalších 9700 uživatelů o tom přemýšlí. Reálné počty se pak samozřejmě mohou lišit.

Předvánoční čas se ponese v protestantském duchu

Demonstrace proti Babišovi započaly již v pondělí na území menších měst. Během úterního večera vyjádří svůj názor Praha a ve čtvrtek zase ožijí krajská města mimo naši metropoli. Období před vánočními svátky tedy bude opravdu pestré, ale rozhodně ne klidné.

Zdroj: Milion chvilek

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.