Radka Třeštíková: Vrchol nevkusu na tanečním parketu

“File:Radka Třeštíková” by “Pavel Hrdlička” is licenced underCC BY-SA 4.0
Zdroj: Wikipedia.org

Známá česká spisovatelka Radka Třeštíková je jednou z tváří nové řady populární show StarDance – Když hvězdy tančí. Ona a její taneční partner Tomáš Vořechovský se v posledních dnech dostali do “řečí”, jelikož se přímo na parketu oddávají vášnivým polibkům a letmým dotekům. Někdo by si možná pomyslel, že se v soutěži rodí nová láska. Jenže na Třeštíkovou doma čeká manžel a dvě malé děti…

Jiskření nelze přehlédnout

Taneční pár číslo 8 na sebe v nedávném televizním přenosu opět strhl pozornost a znovu za to nevděčí úžasnému výkonu, ačkoli odborná porota jejich dosavadní vystoupení shledává za vskutku povedená. Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský k sobě během dlouhých tréninků našli cestu a jak sami tvrdí, stali se z nich úžasní přátelé. Jako takoví k sobě mají ohromně blízko. A někdy možná až přespříliš.

Mezi spisovatelkou a profesionálním tanečníkem to opravdu jiskří, což dokládá jejich neustálá potřeba se osahávat a líbat na všechny tělesné partie, kde to jen veřejnoprávní televize dovolí. Vůbec jim přitom nevadí, že něžnosti předvádějí před zraky nejen televizních diváků, ale také člověka, jemuž musí být pohled na parket opravdu nepříjemný.

Tomáš Třeštík, který svou manželku pravidelně podporuje v hledišti, se zřejmě nestačí divit. Vrchol nevkusu své paní se pro média rozhodl raději vůbec nekomentovat, ačkoli tušíme, jaká slova se mu honí v hlavě.

“Za tohle platit nebudeme!”

Je sice pravdou, že slavnému páru to v poslední době zrovna dvakrát nefunguje. Nicméně i přesto existují určité hranice, které by manželé překračovat neměl (a navíc veřejně). Tohle je bezpochyby jedna z nich. Diváci se proto zcela pochopitelně bouří a hlásají, že za takovou morálně pokroucenou estrádu koncesionářské poplatky platit nechtějí. A my s nimi jednoznačně souhlasíme.

Zdroj: Facebook

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.