David Limberský bude potřetí otcem

Zdroj: Pixabay.com

Plzeňský fotbalista David Limberský na počátku nového roku oznámil radostnou zprávu. Jeho krásná manželka Lenka je ve 4. měsíci těhotenství. Zatímco ona se brzy stane prvorodičkou, on už má z předchozího vztahu dva potomky.

Rodina Davida Limberského se brzy rozroste

Šestatřicetiletý David Limberský patří dlouhá léta k základním stavebním kamenům Viktorie Plzeň a jako takový samozřejmě absolvuje zimní přípravu před jarní částí sezóny. Ta je pro mnohé fotbalisty skutečnou noční můrou, jelikož musí sáhnout až na hranici svých možností, aby trenérskému štábu dokázali, že mají týmu stále co nabídnout.

Bývalý reprezentační obránce ovšem do této fáze vstupuje posílen skvělou zprávou, kterou si pro něj přichystala manželka Lenka. Dvojice na sociálních sítích oznámila, že se připravuje na příchod miminka.

David je zkušeným otcem, pro Lenku je to premiéra

David Limberský není v otázkách rodičovství žádným nováčkem. Z předchozího vztahu má stejnojmenného syna a dceru Natálii. Lenka Limberská si naopak roli matky vyzkouší vůbec poprvé. Z fotek se dá ovšem snadno vyčíst, že jí tyto příjemné starosti strach nenahánějí. Oběma samozřejmě na dálku gratulujeme.

Zdroj: Instagram

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.