Bývalá milenka Cristiana Ronalda koupila fotbalový klub

Zdá se, že fotbaloví fanoušci v Chile mají pádný důvod k tomu, aby namísto tamní nejvyšší soutěže začali navštěvovat ligu čtvrtou. Tam totiž došlo ke skutečně zajímavému obchodu. Někdejší hvězda pánského časopisu Playboy, úspěšná influencerka a především dívka, která se proslavila románkem s portugalským kouzelníkem Cristianem Ronaldem, koupila klub. Přestože Danielle Chavez na první pohled nevypadá jako člověk s potřebnými zkušenostmi, její noví podřízení zatím hýří spokojeností a optimismem. Při pohledu na krásnou modelku je totiž žádný z budoucích nezdarů nejspíš absolutně netrápí.

Playmate s nulovými zkušenostmi chystá velké věci

Čtyřiatřicetiletá modelka se velice často prezentuje odvážnými fotografiemi, které jí jenom na Instagramu zajistily přes třináct milionů fanoušků. Někomu možná přílišné odhalování vlastního těla může připadat nemístné či nedůstojné, nicméně rozsáhlá komunita followerů na druhou skýtá snové výdělky z reklamních kampaní, což veškerá negativa minimálně vyrovná. Někdejší tvář pánského časopisu Playboy v tom jednoznačně umí chodit a proto mnohé překvapilo, když se rozhodla dělat kariéru v oboru diametrálně odlišném.

Danielle Chavez se stala majitelkou fotbalového klubu, konkrétně tradičního účastníka čtvrté nejvyšší soutěže jihoamerického státu Chile. Obrovskou výzvu prý hodlá brzy proměnit v postup do vyšších pater. Krásná šéfová s velkými ambicemi pak není jedinou novinkou, která hráče týmu Rancagua Sur čekala. Od nového ročníku je povede vysloužilý profesionální fotbalista a také několikanásobný chilský reprezentant Rodrigo Pérez v roli hlavního kouče. Vskutku vražedná kombinace, nemyslíte?

Hvězdný Cristiano Ronaldo je nejspíš pyšný

Danielle Chavez to k fotbalu táhlo již v minulosti, kdy se objektem jejího zájmu stal hvězdný útočník Cristiano Ronaldo. Dvojice spolu před pěti lety údajně prožila milostný románek, který ale sám Portugalec nikdy otevřeně nepřiznal. Tehdy totiž oficiálně chodil s ruskou modelkou Irinou Shayk. Obdařená Playmate tyto nepříliš lichotivé okolnosti nebrala v potaz, naopak se veřejně rozpovídala o všech pikantnostech, které čtenáře a posluchače pochopitelně zajímaly. Kromě intimních detailů z ložnice dokonce zmínila, že do ní byl fotbalista bezhlavě zamilovaný, jen se to bál přiznat.

Zdroj: The Sun

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

2 komentáře: „Bývalá milenka Cristiana Ronalda koupila fotbalový klub

 • 18 září, 2020 (12:03 pm)
  Trvalý odkaz

  Asi to samé, jako kdybych já koupil bordel. Taky o tom nic nevím!

  Reagovat
 • 18 září, 2020 (12:14 pm)
  Trvalý odkaz

  Včera jsem si koupil bordel, sice tomu vůbec nerozumím, ale všechny hýřili spokojeností a optimismem. A tom to přece je!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.