David Pastrňák zkompletoval hattrick

Zdroj: Pixabay.com

Havířovský rodák David Pastrňák je v aktuální sezóně jednoduše k nezastavení. V dosud posledním zápase Bostonu Bruins zničil Winnipeg Jets třemi přesnými zásahy a upevnil si tak vedení v tabulce nejlepších střelců NHL.

Výhra v režii jednoho muže

Boston Bruins může v letošní sezóně spoléhat na to, že i když se mu zrovna příliš nedaří, David Pastrňák jej ve složitých chvílích dokáže podržet. Znovu to potvrdil během zápasu s Winnipegem Jets, v němž Medvědi třikrát prohrávali.

Český kanonýr nejprve přesnou ranou z prostoru mezi kruhy odpověděl na branku Connora, následně znovu srovnal skóre při přesilové hře. Poslední důležitý zásah na 4:4, u nějž mu asistoval David Krejčí, zaznamenal v 52. minutě. O pouhou půl minutu později vstřelil rozhodující branku DeBrusk.

One man show přihlížela Pastrňákova maminka

Představení Davida Pastrňáka sledoval ohromné množství fanoušků, včetně hokejistovy maminky Marcely Ziembové. Ta ve znamení oslav synova hattricku vhodila kšiltovku na ledovou plochu. Údajně se odvázala i po zápase, kdy tanečními kreacemi bavila hokejisty a jejich rodiny v šatně. Mama Pasta to zkrátka umí pořádně rozjet.