Život před Jágrem. Slavní nápadníci Daniely Hantuchové

“DANIELA HANTUCHOVA” by NAPARAZZI is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Československým mediálním prostorem (ano, v tomto případě si dovolíme spojit obě naše rozdělené země v jeden celek) přetřásá už téměř dva týdny údajný románek Daniely Hantuchové a Jaromíra Jágra, ačkoli oba hlavní aktéři zatím zarytě mlží. Bývalá tenistka je na podobný zájem veřejnosti zvyklá, už v minulosti se několikrát “dostala do řečí” kvůli blízkému vztahu se sportovci. Kdo byli slavní milenci slovenské krásky?

Marián Gáborík

Sedmatřicetiletý hokejista a zároveň vítěz Stanleyova poháru z roku 2014 Marián Gáborík vztah se svou krajankou nikdy oficiálně neposvětil. On i Daniela Hantuchová v roce 2011 tvrdili, že jsou jen velmi dobrými přáteli. Stýkali se převážně v zahraničí a rodák z Trenčína často navštěvoval zápasy své údajné milenky. To už je ovšem minulostí, Gáborík se před dvěma let oženil a právě Hantuchová byla na svatbě čestným hostem.

Feliciano Lopez

Španělského tenistu Feliciana Lopeze zbožňovaly ženy po celém světě. Byl dokonce považován za nejvíc sexy muže na prestižním okruhu ATP. Každá jiná by dala naprosto cokoliv, aby s ním mohla strávit alespoň jednu jedinou noc. Daniela Hantuchová však k zástupu fanynek nepatřila. Lopez se jí dlouhou dobu neúspěšně dvořil, až své snažení raději vzdal. Před rokem se oženil s přítelkyní Sandrou.

Simon Bolelli

Výčet tenistů, jež slovenská kráska uhranula, pokračuje. Dalším horkým kandidátem o srdce Daniely Hantuchové byl Simon Bolelli s italskou krví, který měl údajně o trochu více štěstí než jeho španělský kolega. S Hantuchovou prý prožil krátký románek před deseti lety, který však v oficiální vztah nepřerostl.

Wesley Sneijder

Nizozemský fotbalista se zkušenostmi z Ajaxu Amsterdam, Interu Milán, OCG Nice nebo Realu Madrid je zřejmě nejslavnějším úlovkem Daniely Hantuchové. S tou byl během svého španělského angažmá načapán týdeník Privé při romantické večeři. I když byl jejich vztah předkládán veřejnosti jako hotová věc, z plánů nakonec sešlo.

Adam Scott

Golfista z Ameriky měl vždycky slabost pro krásné ženy z tenisového prostředí. V minulosti se objevoval po boku Anny Ivanovičové, která si později vzala fotbalistu Bastiana Schweinsteigera. Randil také s Danielou Hantuchovou, která mu však nakonec dala košem.

Zdroj: Celebscouples.com

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.