Tomáš Hertl se překvapivě rozohnil při sledování soutěže Masterchef Česko

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Po náročné operaci kolena má český hokejový útočník Tomáš Hertl naordinovanou pauzu, jíž si krátí například sledováním televizních pořadů. Populární kulinářská reality show MasterChef Česko však k ideálním volnočasovým aktivitám rozhodně nepatří. Dlouholetá opora zámořského klubu San Jose Sharks se u ní nedávno rozzlobila, což následně ventilovala skrze sociální sítě. Co konkrétně nemohl sportovec přenést přes srdce? Stejně jako poměrně velké procento tradičních diváků (což jasně vyplývá z vášnivých internetových diskuzí) není spokojený s přístupem porotců k jedné konkrétní soutěžící.

Rekordy v žebříčcích popularity rozhodně netrhá

Přestože mnohdy nestíhá plnit úkoly ve stanovených limitech a kvůli hysterickým výlevům jí spousta fanoušků nemůže přijít na jméno, Pavlína Lubojatzky patří k horkým favoritům aktuálního ročníku televizní soutěže MasterChef Česko. Celosvětově známá kulinářská reality show už špičkami prstů líže cílovou rovinku a právě drobná blondýna se navzdory četným překážkám přibližuje ke svému vytouženému cíli – celkovému vítězství. Dosud poslední odvysílaný díl populárního klání amatérských kuchařů nabídl vcelku odlehčenou atmosféru, jelikož soutěžící přišli podpořit členové rodiny. Společné vaření se všem zúčastněným dvojicím nebo skupinám opravdu vydařilo, vyhrát však mohl pouze jeden. Na balkón se proto odebral Pepa s oběma malými dcerkami.

Zbytek osazenstva se pustil do dalšího měření sil, tentokrát už ale bez přímé pomoci rodinných příslušníků. Druhý úkol úplně nesedl Pavlíně, její sladký dezert zvaný brownies porota označila za naprostý propadák. Poměrně velké množství diváků v hloubi duše doufalo, že z televizních obrazovek definitivně zmizí. Hrobníkovi z lopaty na poslední chvíli ostatně utekla už několikrát předtím. Trojice zkušených kuchařů se nad cílevědomou dívkou nicméně smilovala i nyní. Negativní reakce na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat a s jednou takovou přispěchal dokonce i člověk, u něhož by to čekal jen málokdo.

Tomáš Hertl je zřejmě utajeným fanouškem kuchařských soutěží

Kontroverzní díl televizního pořadu MasterChef Česko veřejně komentoval obrovský počet nespokojených fanoušků. Mezi nimi poněkud překvapivě vyčníval Tomáš Hertl. Šestadvacetiletý český hokejista, který se aktuálně zotavuje po operaci kolena a se svým klubem San Jose Sharks netrpělivě vyhlíží další ročník zámořské NHL, si na adresu tvůrců nebral servítky. „Dnešním dílem jste zesměšnili celou soutěž,“ sdílel prostřednictvím čtyřiadvacetihodinového příběhu na Instagramu. K poměrně jasnému vzkazu připojil také označení oficiálního profilu české odnože slavné kulinářské reality show nebo hashtag “pavlinkapostupuje”. Určitě si tedy snadno domyslíte, komu šikovný útočník rozhodně nefandí.

Zdroj: Instagram Tomáše Hertla

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.