Společné rysy Jágra a Hantuchové

“Czech v. Slovakia (9)” by SqueakyMarmot is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

V průběhu uplynulého týdne česká média informovala o tom, že legendární český hokejista Jaromír Jágr údajně strávil noc se slovenskou kráskou a rovněž bývalou tenistkou Danielou Hantuchovou. Ačkoli milostný románek oficiálně nepotvrdili, většina celebrit se shoduje, že by rodící se láska mezi slavnou dvojicí dávala smysl. Jágr a Hantuchová totiž mají hodně společného. Co konkrétně je spojuje?

Víra v Boha

Jágr i Hantuchová veřejně přiznávají, že věří v Boha. Kladenská legenda si prý nedokáže představit ostrý zápas, před kterým by si nezašla uklidnit mysl do kostela. Tenistka se zase nedávno pochlubila, že kostelík v blízkosti bydliště je jejím oblíbeným místem, kam se vždy ráda vrací.

Vydělané miliony

Daniela Hantuchová sice coby profesionální tenistka nikdy nevyhrála velký turnaj, i tak si ovšem s raketou v ruce přišla na pořádný balík peněz. Celkem 240 milionů korun získala jenom díky svému talentu.

Jaromír Jágr je na tom z pohledu financí ještě mnohem lépe. Během let v NHL vydělal neskutečné tři miliardy korun. Zkuste si pak spočítat, kolik by to dohromady dělalo s ruskou anabází či reklamními kampaněmi.

Pokud by se Jágr a Hantuchová skutečně dali dohromady, rázem by se z nich stal jeden z nejbohatších sportovních párů československé scény.

Státní vyznamenání

Před dvěma lety se Daniela Hantuchová oficiálně rozloučila s kariérou tenistky. Začátkem tohoto roku převzala od tehdejšího prezidenta Slovenské republiky Andreje Kisky medaili Za Zásluhy. Jaromír Jágr však v tomto směru vítězí, na kontě má totiž už dva cenné, státní kovy.

Zdroj: Wikipedia.org

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.