Sexuální obtěžování. Conor McGregor má znovu co vysvětlovat

UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015” by Andrius Petrucenia  is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Po krátkém období relativního klidu na sebe kontroverzní postavička světového MMA opět upozornila. Irský zápasník Conor McGregor se během dovolené na francouzském ostrově Korsika dostal do křížku s policií, která jej předvolala k výslechu kvůli údajnému sexuálními obtěžování a exhibicionismu. Zatímco v minulosti si byl horkokrevný rodák z Dublinu dobře vědom svých prohřešků proti morálce i právu, tentokrát se slovy právníka vehementně brání všem vzneseným obviněním.

Závody pro dobrou věc musely stranou

Dvaatřicetiletý Conor McGregor čelí dalšímu závažnému obvinění. Někdejší hvězda smíšených bojových umění se měla během rodinné dovolené na malebném francouzském ostrově Korsika dopustit sexuálního napadení a nemístného obnažování, kvůli čemuž se stala předmětem policejního vyšetřování. Jelikož irský zápasník tvrzení obžaloby naprosto kategoricky odmítá, dle slov svého právníka byl krátce po skončení výslechu okamžitě propuštěn na svobodu. Bližší informace se zahraničním novinářům doposud nepodařilo zjistit.

Kvůli nepříjemné události musel někdejší šampion UFC ve velterové a pérové váze zásadním způsobem změnit plány. Mimo jiné zrušil účast na charitativním závodu, v rámci něhož chtěl za pomoci vodního kola překonat vzdálenost mezi Korsikou a Monacem. Úctyhodných 180 kilometrů měl zdolat za doprovodu monacké princezny Charlene.

Další návrat Conora McGregora je podle fanoušků na spadnutí

Během výše zmíněné dovolené na sebe Conor McGregor nestrhl pozornost poprvé. Krátce před policejním výslechem kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování informoval fanoušky o nečekané návštěvě antidopingové kontroly a předání vzorku tělesných tekutin, přestože už návrat do klece oficiálně neplánuje. Pracovníky kontroly údajně podnítil zápasníkův status na sociálních sítích, prostřednictvím kterého vyjádřil touhu utkat se s oběma bratry Diazovi. Zda-li byl tedy nedávný odchod do důchodu skutečně jen dalším marketingovým tahem, se určitě dozvíme už velice brzy.

Zdroj: RSPV Live

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.