Nejen Koukalová. Další vztahy slavných sportovců, které nevydržely

Prostřednictvím sociálních sítích potvrdila někdejší biatlonistka Gabriela Koukalová to, o čem tuzemská média divoce spekulovala už několik měsíců. Dvojnásobná olympijská medailistka a badmintonista Petr Koukal a už oficiálně netvoří pár, každý jde v životě svou vlastní cestou. Manželství se rozpadlo po čtyřech letech společného soužití. Pojďme si nyní krátce zrekapitulovat, jaké další vztahy slavných sportovců za poslední rok dojely na konečnou stanici.

Ondřej Synek a Pavla Synková

Ačkoli se Ondřej Synek vyučil zlatníkem, velice brzy se rozhodl naplno věnovat sportu. Proslavil se především jako veslař na skicu a také historicky první český mistr světa v olympijské disciplíně. Sedmatřicetiletý rodák z Brandýsa nad Labem se účastnil několika světových či evropských šampionátů, nevynechal ani letní olympijské hry. Profesionální kariéru ozdobil celkem devatenácti cennými medailemi. V rovině osobní zažil poměrně divoký vztah s manželkou Pavlou, který navzdory četným překážkám trval 19 let. Koncem minulého roku šla ovšem dvojice definitivně od sebe.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková

Platili za jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Ještě před dvěma lety byl jejich společný život v Kanadě zalitý sluncem a pohodou. Pak ale přišel nečekaný zvrat, který vyústil v rozvodové řízení. Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková plnili přední strany bulvárních médií, na veřejnost prosáklo poměrně hodně špíny. Situace se ale časem uklidnila a když hokejistova nová partnerka Lucie Šafářová koncem minulého roku porodila dceru Leontýnku, byla Vondráčková jednou z prvních gratulantek. Letos pak rozvod oficiálně nabyl platnosti.

Karlos Vémola a Lela Ceterová

Na první pohled tvořili idylický pár. Fanoušky prostřednictvím sociálních sítí pravidelně zásobovali fotografiemi, z nichž spokojenost přímo čišela. Jak se ovšem později ukázalo, pohádka zřejmě měla své trhliny. Třicetiletá slovenská modelka Lela Ceterová se otevřeně svěřila, že až společně s dcerkou Lili doléčí koronavirus, odstěhuje se do Bratislavy. Rozhodnutí odůvodnila přítelovou nevěrou. Pětatřicetiletý Karlos Vémola však tato obvinění během nedávného rozhovoru s Janem Krausem striktně odmítl. Všechny ty ženy, které románek s populárním MMA zápasníkem potvrdily, se prý pouze snaží zviditelnit. Dvojice zatím stále žije na hromádce, takže není jasné, jestli k avizovanému rozchodu opravdu dojde.

Petr Koukal a Gabriela Koukalová

Badmintonista Petr Koukal a biatlonistka Gabriela Koukalová se dali dohromady v roce 2014, o dva roky později navíc vstoupili do manželského svazku. Nyní se rozhodli definitivně spálit mosty. Dvojnásobná olympijská medailista veřejně přiznala, že už nějakou dobu žijí odděleně a žádost o rozvod je tak pouze formálním krokem. Třicetiletá rodačka z Jablonce si z šestiletého vztahu odnáší životní zkušenosti, ale také mnoho příjemných vzpomínek. Zároveň doufá, že fanoušci budou na startovní čáře před další etapou oběma držet palce.

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

2 komentáře: „Nejen Koukalová. Další vztahy slavných sportovců, které nevydržely

 • 19 září, 2020 (9:20 am)
  Trvalý odkaz

  Už když otevírala šampus tlustou medailí, bylo vymalováno a to co se dělo potom, bylo logické vyústění prázdné hlavičky! Každý sám svého štěstí strůjce!!!

  Reagovat
 • 19 září, 2020 (9:25 am)
  Trvalý odkaz

  Gábina je nejchytřejší sportovec na světě!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.