Mladý milenec Neymarovy matky se stal obětí brutálního útoku řeznou zbraní

By Antoine Dellenbach, CC BY-SA 2.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Dovolená v útrobách mexického lázeňského města Cancún mohla skončit tragicky. Mladičký model Tiago Ramos, který celosvětově proslul díky intimnímu vztahu s rozvedenou matkou brazilského fotbalisty Neymara, prostřednictvím sociálních sítích nastínil svůj děsivý zážitek. Trojice pachatelů jej prý bezdůvodně napadla během návštěvy restauračního zařízení, přičemž jeden z útočníků dokonce vytáhl řeznou zbraň. Čtyřiadvacetiletému chlapci se ostří nože údajně svezlo v bezprostřední blízkosti krční tepny. Ačkoli Ramos sám sebe vylíčil jako nevinnou oběť násilného napadení bez zjevné příčiny a při detailním popisování šokujících událostí neskrýval slzy, některá zahraniční média tvrdí, že fyzický konflikt s neznámými muži osobně vyvolal.

Idylické prostřední se stalo dějištěm hrůzného incidentu

Mexická dovolená populární milostné dvojice skončila naprostým fiaskem. Nadine Gonçalves, která téměř před devětadvaceti lety porodila jednoho z nejslavnějších fotbalistů současnosti, navštívila lázeňské město Cancún, kde se pokoušela opětovně slepit vztah s výrazně mladším protějškem. Tiago Ramos si od společného výletu hodně sliboval, týdny odloučení ostatně nesnášel příliš dobře. Ostrá milenecká hádka krátce po příjezdu do nejmenovaného rekreačního zařízení nicméně utnula slastné vábení minulosti a pravděpodobně také vyústila v definitivní rozchod. Mladičký model se posléze vymkl kontrole. Zatímco se Tiago snažil uklidnit návštěvou restaurace, Nadine neprodleně odcestovala zpátky do Brazílie. A rozhodně udělala dobře. Vyhnula se totiž jednomu opravdu hrůznému zážitku.

Čtyřiadvacetiletý Ramos do stravovacího podniku vyrazil bez ochrany horních cest dýchacích a zároveň s velmi špatnou náladou. Když jej trojice hostů vyzvala k nasazení zdravotnické pomůcky, údajně jejich prosbu arogantně ignoroval. Vzápětí svým agresivním vystupováním vyvolal fyzickou rozmíšku, jenže si bohužel zvolil špatné soupeře. Nejenže během pěstního souboje schytal několik dobře mířených ran, jeden z mužů dokonce neváhal použít řeznou zbraň. Ostřím nože mladíkovi přejížděl nebezpečně blízko krční tepny, nakonec mu ale “naštěstí” způsobil jen zranění lehčího charakteru.

Neymarova matka odmítá obnovení vztahu s mladým milencem

Evidentně rozhozený chlapec se s hrůzným zážitkem svěřil věrným fanouškům. Prostřednictvím sociálních sítích zveřejnil sérii videí, kde se slzami v očích a krvavým šrámem na krku vyhrožuje útočníkům, kterým údajně chystá odvetný úder. Závěrem posledního záznamu vyjádřil upřímnou radost, že se incidentu nezúčastnila jeho vyvolená. Tím ovšem ostře sledovaná kauza neskončila. Kancelář Nadine Gonçalvesové následně kategoricky popřela, že by došlo k opětovnému spojení mileneckého páru. Matka brazilského fotbalového kouzelníka Ramosovi údajně pomáhá překlenout nelehké životní období, aniž by přitom měla zájem oživit vzájemnou lásku. Mladík prý aktuálně trpí po stránce fyzické i psychické. Zahraniční média dokonce tvrdí, že kvůli rozchodu zvažoval sebevraždu.

Zdroj informací: time24.news

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.