Martina Navrátilová v erotických scénách s Gwyneth Paltrow

By dbking – IMG_9615, CC BY 2.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Od té doby, co pověsila tenisovou raketu na hřebík, je stále v jednom kole! Někdejší šampionka slavného Wimbledonu Martina Navrátilová se nedávno objevila v divácky oblíbeném seriálu Politik, pod nímž se jako producent podepsal Brad Falchuk. Její postava je pro děj skutečně důležitá, oddává se totiž lesbickým milostným scénám s uznávanou herečkou Gwyneth Paltrow.

Falchuk propůjčil Navrátilové svou manželku

Osmačtyřicetiletý Brad Falchuk, který se podepsal pod televizními projekty jako Plastická chirurgie s.r.o., American Horror Story či Glee, má za sebou další úspěšný zářez na pažbě v podobě úspěšného seriálu. The Politician sklízí ovace u obecenstva i kritiků. Může si tedy právem gratulovat. Od roku 2018 je Falchuk navíc ženatý s hlavní hrdinkou příběhu – trenérkou koní v podání Gwyneth Paltrow, nemohl by tedy být šťastnější.

Své životní partnerce nyní připravil životní zkušenost, kterou by asi většina jiných manželů nedovolila. Nechal totiž Paltrow, aby se přímo před jeho zraky oddávala erotickým scénám s hereckou kolegyní Martinou Navrátilovou.

Ženy nemají s erotikou sebemenší problém

Bývalá přítelkyně Brada Pitta je sexuální tématice poměrně otevřená, na internetu často radí svým fanynkám, jak si milostné hrátky okořenit. Proto je jasné, že jakoukoli další zkušenost vřele vítá. A co se týče Martiny Navrátilové, té není romantika se stejným pohlavím cizí. Veřejnosti je ostatně dobře známo, že preferuje společnost žen. Dlouhé roky navíc tvoří pár s ruskou modelkou Yulií Lemigovou.

Projekt Politik je nejdražším televizním seriálem historie. Jeho tvůrci se stanicí Netflix vyjednali pětiletou smlouvu na bezmála 7 miliard dolarů. Je tedy jasné, že o Martině Navrátilové v roli lesbické milenky ještě uslyšíme.

Zdroj: Metro

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.