Martin Fenin skončil v nemocnici. Proč?

Zdroj: Pixabay.com

Zahozený talent. Jinak v případě někdejšího fotbalisty Martina Fenina snad ani nelze začít. Svět mu kdysi ležel u nohou, on však našel zalíbení v té vůbec nejstarší metle lidstva – alkoholu. Kvůli své závislosti byl údajně nedávno převezen do nemocnice, jelikož orgány začínají vypovídat službu. Situace je opravdu vážná, alespoň podle zákulisních zdrojů…

Martin Fenin mohl psát historii, namísto toho začal pít

Kariéra chebského rodáka začala nabírat na obrátkách roku 2008, kdy si jej po pětiletém angažmá v prvoligových Teplicích všimly slavné kluby z ciziny. Martin Fenin si mohl vybírat. Nakonec zvolil Eintracht Frankfurt. Hned v úvodním zápase na sebe strhl pozornost, když Herthu Berlín potupil hattrickem. Zázračný mladík, budoucí legenda… I taková přízviska mu zahraniční média dávala. Jenže pak se všechno zvrtlo.

Prvním zlomovým okamžikem ve Feninově bujarém životě se stal děsivý pád z okna. Spekulovalo se o depresích a sebevraždě, sám fotbalista ale tato slova několikrát vyvrátil. Prý se jednalo o nešťastnou souhru okolností. Následně se Martin Fenin poměrně dlouhou dobu věnoval rekonvalescenci s vidinou návratu na trávníky. K tomu skutečně došlo, jenže už to nebyl ten samý Fenin, kterého jsme znali před oním hororovým pádem.

Dlouhodobé problémy s alkoholem

Fenin následně prošel řadou zahraničních i tuzemských klubů, nikde však nevydržel déle než jeden rok. Za to mohla především špatná morálka a také problémy s alkoholem, které u sportovce v té době začínaly propukávat. Dnes je někdejšímu talentu teprve dvaatřicet let a fotbalu už se aktivně nevěnuje, vloni oficiálně skončil.

Pokud potkáte Martina Fenina na ulici v poledních hodinách, není neobvyklé, aby už v té době neměl upito. Diváci televize O2 Sport a konkrétně pořadu Tiki-Taka, kde se jako host ukázal rovněž v podnapilém stavu.

Zdravotní stav Martina Fenina je prý vážný

Minulý týden byl převezen do nemocnice a podle několika zdrojů za to mohou právě problémy s alkoholem. Fenin má údajně naprosto zdevastovaná játra a pokud nezačne se svými démony bojovat, dopadne hodně špatně.

Pokud se tyto informace skutečně zakládají na pravdě, nemůžeme se ubránit smutku při myšlence, kam až to mohl dosáhnout, kdyby se svým talentem lépe pracoval.

Zdroj: Extra

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.