Krach slavného sportovního vztahu. Lindsey Vonnová a P. K. Subban oznámili rozchod

“File:Lindsey Vonn in 2016.jpg” by Frankie Fouganthin is licensed under CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Svatební zvony zřejmě nenávratně a mimo obvyklou “sezónu” odletěly do Říma. Šťastný Nový rok 2021 v podání populárního sportovního páru znamená počátek nové životní etapy. Slavná americká lyžařka Lindsey Vonnová ve výslužbě a její hokejový obránce P. K. Subban prostřednictvím sociálních sítí oznámili překvapivý rozchod po třech letech vzájemného soužití.

Sociální sítě zaplavil smutek, slavná sportovní dvojice se rozešla

Oba dva v oblasti profesionálního sportu dosáhli úctyhodných úspěchů. Zatímco on zastupuje nepříliš početnou družinu černošských hráčů v nejslavnější hokejové lize světa, jejíž ledová kluziště brázdí už dvanáct dlouhých let, ona získala nespočet cenných trofejí mezi světovou elitou alpského lyžování. Dohromady tvořili milenecký pár, který jedinečným humorem bavil sociální sítě a navenek působil takřka nerozlučitelným dojmem. Když přesně před rokem vyšlo najevo, že Lindsey Vonnová svého milovaného P. K. Subbana netradičně požádala o ruku, srdce romanticky založených fanoušků doslova zaplesala. Roční výročí zasnoubení nicméně přineslo šokující zprávu – namísto očekávaného manželského svazku následoval rozchod.

„Za poslední tři roky jsme spolu zažili několik neuvěřitelných momentů. P. K. je laskavý, dobrý muž a zároveň někdo, koho si velice vážím. Po mnoha úvahách jsme ale došli k závěru, že životem chceme jít každý sám. Vždy zůstaneme přáteli a budeme se milovat. Žádáme vás, abyste nyní respektovali naše soukromí,“ uvedla krásná zimní sportovkyně prostřednictvím Instagramu.

Rozloučení s bývalou partnerkou uveřejnil také Subban

Pozadu pochopitelně nezůstal ani P. K. Subban, který šestatřicetiletou expartnerku skrze Instagram vychválil do nebes. „Lindsey je jedním z nejlaskavějších a nejstarostlivějších lidí, co znám. Navždy si budu připomínat náš společný čas a obrovské množství zážitků. Po mnoha úvahách jsme ale došli k závěru, že životem chceme jít každý sám. Vždy zůstaneme přáteli a budeme se milovat. Žádáme vás, abyste nyní respektovali naše soukromí,“ zveřejnil jednatřicetiletý obránce New Jersey Devils takřka shodný text.

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.