Karlos Vémola je podruhé tátou

Zdroj: Pixabay.com

Český zápasník Karlos Vémola dostal bezprostředně před vánočními svátky ten nejkrásnější možný dárek. Přítelkyně Lela Ceterová mu porodila dceru Lili. Miminko přišlo na svět dříve, než se původně plánovalo, i tak se ovšem těší dobrému zdraví. Oba rodiče září štěstím.

Porod před Vánocemi nikdo nečekal

Karlos Vémola byl hodně překvapený, když mu jeho životní partnerka Lela Ceterová zavolala, že se miminko předčasně dere na svět. K oné radostné události mělo přitom podle lékařů dojít až koncem tohoto roku. Novopečení rodiče si namísto toho vezou zdravou dceru Lili domů těsně před Vánoci.

Den začal smrtí a skončil nadějí

Karlos Vémola si vůbec nepředstavoval, že čtvrteční den ještě může skončit pozitivně. Hned ráno se k němu totiž dostala informace, že jeho dlouholetý přítel a někdejší soused z Londýna tragicky zemřel.

Zápasník hodlal v odpoledních hodinách odcestovat na pohřeb, jenže Lela mu radostným telefonátem překazila plány. Terminátor Vémola si proto vzpomněl na trefné české pořekadlo, že když jeden život končí, druhý někde zrovna začíná.

Lela je prvorodičkou, Karlos už děti má

Zatímco Lela Ceterová zažívá mateřství úplně poprvé v životě, Karlos Vémola je v tomto směru ostříleným harcovníkem. Z předchozího vztahu si odnesl syna Karlose juniora a také nevlastní dceru, kterou však vychovával a proto ji dodnes považuje za právoplatného člena rodiny. Počty dětí Karlose Vémoly se s příchodem dcery Lili zase o něco rozrostly.

Zdroj: Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.