Jiří Hudler bude trojnásobným otcem

“Jiri Hudler” by jpowers65 is licensed under CC BY-ND 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Vysloužilý český hokejista Jiří Hudler se připravuje na příchod třetího potomka. Jeho krásná manželka Hana je v devátém měsíci těhotenství, takže se dítě narodí někdy v průběhu ledna. Ten je pro rodinu vskutku osudovým měsícem.

Hudler i jeho děti se narodili začátkem roku

Pětatřicetiletý rodák z Olomouce přišel na svět 4. ledna 1984. Jeho prvorozená dcera Anna Josefína se narodila rovněž v lednu. Syn Jiří Pepe si radostný okamžik nechal na počátek února. Ani třetí dítě Jiřího Hudlera se podle předpokladů nebude stranit rodinné tradici. Hana Hudlerová je totiž aktuálně v devátém měsíci těhotenství.

Bývalá modelka dokázala své těhotenství dokonale utajit před světem, novináři se této radostné události dopídili v podstatě až před branami finále.

Nastávající rodiče se mohou výchově plně věnovat

Jiří Hudler ukončil kariéru profesionálního hokejisty na konci roku 2018. Ještě předtím však patřil k tradičním českým účastníkům zámořské NHL, v níž dohromady odehrál na třináct sezón. Hrdě nosil dres Detroitu Red Wings či Calgary Flames. Objevil se také v ruské KHL.

Hana Hudlerová patřila k nejkrásnějším modelkám u nás, nyní si však naplno užívá roli nastávající maminky. Na návrat do světa celebrit sice nepomýšlí, nicméně vzhledem ke svým půvabům by o práci jistě neměla nouzi.

Zdroj: Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.