Brazilec Neymar si podal mladého milence své matky

“Neymar” by Doha Stadium Plus is licensed under CC BY 2.0

Situaci, v níž se před časem ocitl brazilský fotbalista Neymar, si většina z nás snad ani nedokáže představit. Jeho matka Nadine si totiž po rozvodu našla nového a výrazně mladšího milence Tiaga Ramose. Opora Paris Saint-Germain netradičnímu vztahu nejdříve požehnala, rychle ale názor zase změnila. První zlom údajně nastal v momentě, kdy slavný fotbalista zjistil, že se třiadvacetiletý klučina hlásí k LGBT komunitě a kromě jeho matky udržoval příliš osobní známost také s šéfkuchařem. Když pak mezi zdánlivě zamilovaným párem došlo k domácí potyčce, při které dokonce musela zasáhnout policie, propadla se nálada hluboko pod bod mrazu. Neymar si v zápalu boje nedával pozor na pusu a vyjádřil si hanlivě na adresu lidí s odlišnou sexuální orientací. Nahrávka unikla na veřejnost a soudnímu líčení se sportovec pravděpodobně nevyhne.

Náhradní tatínek k fotbalistovi vzhlížel

Třiadvacetiletý Tiago Ramos na první pohled působí jako člověk, jemuž stačí ukázat prstem a obratem získá kteroukoli obdivovatelku nebo obdivovatele. On si však v zástupu žen vybral dvaapadesátiletou Nadine Goncalvesovou, která je shodou okolností matkou slavného brazilského fotbalisty. Dá se ale opravdu hovořit o náhodě? Mladík k Neymarovi dlouhodobě vzhlížel a jak sám před několika lety uvedl na sociálních sítích, pevně věřil, že se jejich cesty jednoho dne střetnou. Absurdní vztah s výrazně mladším milencem musel útočníkovi francouzského PSG nepochybně ležet v žaludku už od samého počátku. Když se ovšem informace dostaly do tisku, zachoval dekorum a veřejně matce popřál štěstí do nové životní etapy. Rodinná idylka se ale brzy zhroutila jako domeček z karet.

Všechno začalo v momentě, kdy na Tiaga praskla příslušnost k LGBT komunitě a také sexuální aférka s blízkým šéfkuchařem v době, kdy už dávno udržoval vztah s Nadine. Mezi netradičními milenci došlo k obrovské hádce, která vyústila v domácí potyčku a návštěvu policie. Sklo létalo vzduchem, mladík si navíc odnesl dvanáct stehů na ruce. Následné šetření bohužel ztroskotalo na neochotě spolupracovat ze strany obou hlavních aktérů. Prý se jednalo o nešťastnou náhodu a ve věci se není třeba dále pitvat. Neymar byl ale evidentně proti.

Brazilský reprezentant si během slovní přestřelky nebral servítky

Osmadvacetiletý Neymar da Silva Santos Júnior se vydal bránit čest své milované maminky a jejího milence si kvůli zmíněnému incidentu podal alespoň slovně. V emotivním rozhovoru létaly vulgární výrazy vzduchem jako hejno much, do toho navíc několikrát zazněly poměrně ostré urážky mladíkovi sexuální orientace. Právě tato část se může stát slavnému fotbalistovi osudnou. Záznam ostré hádky totiž pronikl na veřejnost a vzbudil ohromnou vlnu negativních reakcí. Brazilské LGBT organizace už dokonce podaly oficiální žalobu za homofóbii a odchovanec klubu Santos FC bude mít u soudu co vysvětlovat.

Zdroj: DailyStar

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Jeden myslel na “Brazilec Neymar si podal mladého milence své matky

  • 18 září, 2020 (12:34 pm)
    Trvalý odkaz

    V USA mají na tyhlety ve svých sportech přesný výraz, CRYBABY! Jenže oni nejsou morální lidské dno narozdíl od téhle nagelované bukvice!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.