V Rychle a zběsile 9 možná se objeví zesnulý Paul Walker

Autor: Andre Luis Licence: CC BY-SA 3.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Koncem listopadu to bude šest let, co nás po tragické autonehodě navždy opustil talentovaný herec Paul Walker. Ten se do povědomí diváků zapsal především jako Brian O’Conner v populární sérii Rychle a zběsile. Naposledy se objevil v sedmém, rozlučkovém díle, kde za něj část scén dotočil bratr Caleb. Oživí nyní filmaři Paula Walkera znovu pomocí digitálních triků?

Paul Walker dostane maximálně krátké cameo

Veřejnost nemusí mít obavy, že by filmové studio nějak zásadně profitovalo na památce zesnulého herce. Snímek Rychle a zběsile 9 je totiž v podstatě dotočený, takže by se Paul Walker mohl objevit pouze v několika krátkých scénách. I tak jsou ale mnozí poměrně skeptičtí. Oživovat zesnulé herce je velkým morálním dilematem a ne každý to bere jako formu pocty.

Brian O’Conner nicméně v sérii nezemřel, jen si odjel užívat klidu a pohody se svou manželkou Miou. Ta se do devátého dílu Rychle a zběsile oficiálně vrací, musí tedy přijít alespoň zmínka o tom, proč rodinu kolem Vina Diesela doplní sama.

Nádherná scéna na konci sedmého dílu vyjde vniveč

Všichni jistě pamatujete opravdu dojemnou scénu v samotném finále sedmého dílu Rychle a zběsile, kdy Vin Diesel jede souběžně s Paulem Walkerem silnicí a po několika kilometrech se jejich cesty za doprovodu písně See you again rozdělí. Jednalo se o jedno z nejlepších filmových rozloučení v historii, byť je celá série považována za veskrze nekvalitní kinematografii.

Pokud se nyní Paul Walker a jeho Brian O’Conner znovu ukáže, někteří fanoušci budou sice potěšeni, za nás ovšem tvůrci naprosto pošlapou ono krásné rozloučení. To je bohužel smutným pravidlem všech nekonečných sérií, kde filmaři povětšinou už jenom vaří z vody.

Zdroj: The digital weekly

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.