Sylvester Stallone oblékne kostým superhrdiny, už zase

“Sylvester Stallone” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Třiasedmdesátiletý Sylvester Stallone si potřetí v historii střihne komiksovou postavu. V připravovaném snímku Samaritan, který bude do amerických kin uveden koncem příštího roku, ztvární stárnoucího superhrdinu, jenž se po tragické události před dvaceti lety ztratil neznámo kam.

Stallone poprvé získá superschopnosti

Představitel Rockyho má ve své rozsáhlé filmografii už dva komiksové zářezy. V nedávných Strážcích Galaxie vol. 2 jej štáb obsadil do role Starhawka, jehož dějová linka byla pro snímek poměrně zásadní. Pokud jste ale film dosud neviděli, nebojte se, žádné další spoilery nebudou!

Ještě předtím, konkrétně v roce 1995, si herec obdařený patřičnou dávkou svalové hmoty zahrál Soudce Dredda. V připravovaném Samaritanovi se k žánru opět vrátí a konečně také dostane nějaké ty nadlidské schopnosti.

Co o filmu Samaritan zatím víme

Příběh by se měl podle všechno točit kolem malého chlapce, který se vydá na vlastní pěst hledat za superhrdinu, jehož svět ztratil při tragické události před dvaceti lety a nyní jej opět zoufale potřebuje. Určitě nemusíme vysvětlovat, jaké role se Stallone zhostí (na mladíka už totiž zrovna nevypadá).

Režie se ujme Julius Avery, který je podepsán pod filmem Overlord. Scénář pak vytvořil Bragi F. Shut, jehož posledním počinem byla Úniková hra. V obou případech se jednalo o nevalně přijaté horory, napraví si skrze Samaritana reputaci?

Zdroj: Empire Online

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.