Skvělá zpráva! Spider-Man pokračuje v provázaném vesmíru MCU

“Tom Holland” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Poté, co se Spider-Man poměrně nedávno a s velkými ovacemi vrátil domů, čekala na fanoušky komiksových filmů po celém světě studená sprcha – studio Sony se totiž nedohodlo na pokračování spolupráce s Marvel Cinematic Universe a hodlala pavoučího muže poslat svou vlastní cestou. Takové byly alespoň informace z minulého měsíce. Na konci září už je zase všechno jinak…

Spider-Man zatím nikam neodchází

S pavoučím mužem je to v posledních měsících jako na houpačce. Diváci si jej nejprve částečně užili v kasovním trháku Avengers: Engame, který stylově završil jednu velkou éru moderní kinematografie. Posléze o přízeň publika bojoval také v pořadí druhém sólovém snímku s názvem Daleko od domova.

V závěru srpna na povrch vyplavaly informace, že Peter Parker opouští loď, jelikož se studia Sony a Disney nedohodla na další vzájemné spolupráci. A nyní? Všechny sváry byly zažehnány a Spider-Man v rozdělané práci pokračuje!

Obě zúčastněné strany našly s vypětím sil společnou řeč a dohodly se, že Spider-Man zůstane pod křídly Kevina Feigeho ještě minimálně pro jeden další snímek, který má být zároveň důstojným zakončením celé trilogie. Co ale bude s upovídaným superhrdinou dál? To je zatím ve hvězdách.

Spolupráce s Venomem se odkládá

Tom Holland, představitel pavoučího muže, se před časem rozpovídal o budoucnosti jeho filmové postavy. Rozchod s MCU vnímal veskrze pozitivně a těšil se na to, až se objeví po boku Venoma, jehož ztvárnil talentovaný Tom Hardy. Film o největší Spider-Manově nemesis sice nezabodoval u kritiků, nicméně v kinech si vydělal poměrně slušné peníze a proto je jeho pokračování na spadnutí.

Spidey s Venom v jednou filmu? To bohužel neklapne. Obnovená spolupráce mezi Sony a MCU těmto smělým plánům s největší pravděpodobností vystavila stopku.

Zdroj: NY Times

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.