Skvělá zpráva! Deadpool bude zřejmě pokračovat

“watch;free-Deadpool-2 FulL-Movie HD-torrent-720p” by fertionbgfrdf is licensed under CC0 1.0 
Zdroj: Flickr.com

Poté, co filmová studia Walta Disneyho pohltila Fox, byla budoucnost populárního antihrdiny s tváří Ryana Reynoldse poměrně nejasná. Není žádným tajemstvím, že Kevin Feige a jeho spolupracovníci hodlají zapojit X-meny do provázaného vesmíru MCU. Jenže sprostý, brutální a sarkastický Deadpool jim do této matematiky jaksi nezapadá…

Scenáristé Deadpoola se rozpovídali o budoucnosti

První dva filmy s Deadpoolem vzbudily obrovský divácký zájem, za což vděčili zejména kvalitnímu scénáři a také skvělému výkonu Ryana Reynoldse, který jakoby hrál sám sebe. Wade Wilson začal jako osamělý jezdec toužící po pomstě a řešící originální vztahové problémy.

Ve druhé “kapitole” k sobě přibral další slavné komiksové hrdiny. Cable ztvárněný Joshem Brolinem a Zazie Betz jako Domino (ti dva momentálně hrají snad všude) nechali vzniknout domněnkám, že se v dalším díle dočkáme legendární X-Force. Jenže pak nastal zlom. Studio Disney doslova spolklo Fox a dlouho se zdálo, že Deadpool se dalších filmových zpracování v nejbližší době nedočká.

Ryan Reynolds do kolotoče spekulací také přihodil

Dvaačtyřicetiletý Ryan Reynolds nyní podle všeho aktivně jedná s Marvelem a řeší, za jakých podmínek bude Deadpool pokračovat. Vyplývá to z jeho nedávného Tweetu, kde s humorem sobě vlastním popisuje, jak se marně ucházel o roli Tonyho Starka.

Kdy se podle vás dočkáme nového Deadpoola? A těšíte se stejně jako my?

Zdroj: Union Journalism

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.