Potvrzeno! Scarlett Johansson jako Black Widow vážně končí

“Don Jon 04” by GabboT is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Snímek Avengers: Endgame změnil mnohé. Mimo jiné nás donutil se rozloučit s oblíbenými postavami, které zde působili od samého počátku. Robert Downey Jr. jako Iron Man končí. Capitán America s tváří Chrise Evanse rovněž. Jak je to s Black Widow, která se v srdceryvné scéně obětovala, aby zachránila osud lidstva? Podle její představitelky Scarlett Johansson je i tato smrt trvalá a neměnná.

Sólový snímek na budoucnosti nic nemění

Zdá se nesmírně ironické, že Black Widow dostala zelenou na natočení samostatného filmu až poté, co na velkém plátně zemřela. Ačkoli by si filmoví fanoušci jistě přáli, aby nám tvůrci naservírovali příběh o jejím zrození v prostředí ruské agentury, dnes je jasné, že nás zavedou do nepříliš vzdálené minulosti navazující na Captain America: Občanská válka.

Kdo ale doufá, že Scarlett Johansson bude v provázaném vesmíru pokračovat a nějakým způsobem dojde k jejímu oživení, nejspíš bude velmi zklamaný.

Natasha si prošla peklem, smrt ji vysvobodila

Natasha Romanoff byla podle své představitelky emočně naprosto zničená a potřebovala svou kapitolu nějakým způsobem uzavřít. Zemřít ve jménu záchrany lidstva je velice šlechetné a dokonale to podtrhuje její přerod z vraždícího ruského stroje bez špetky slitování na lidskou bytost, která v sobě ukrývá citu na rozdávání.

Pokud by ji tedy tvůrci na přání diváků nakonec oživili, pošlapali by tak dokonalý osud, který pro ni předtím vymysleli. Nebo snad máte jiný názor?

Zdroj: Cheatsheet.com

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.