Marvel údajně chystá vlastní sebevražedný oddíl

“Tom Hiddleston” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Marvel se chystá na další fázi svého provázaného filmového vesmíru a kromě připravovaných Eternals by měla dorazit také obdoba Sebevražedného oddílu s názvem Thunderbolts. Jedná se o tým sestavený za záporných postav, který je čas od času vyslán na mise, kam si hrdinové netroufnou – čili koncept, se kterým Warner Bros. ve spolupráci s DC Comics slavil ve světových kinech ohromný úspěch. Na jaké padouchy se můžeme těšit?

Přípravy Thunderbolts zatím nebyly oficiálně oznámeny

Úplně na začátek je nutné podotknout, že přípravy snímku Thunderbolts ještě nebyly oficiálně potvrzeny. Jedná se o informaci, s níž na veřejnost přispěchal server MCU Cosmic. Ten sice ne vždy odhadl budoucnost správně, nicméně se zmíněnými Eternals mu to vyšlo, takže u nás je zprávy stouply v ceně. Momentálně není jasné, jestli sebevražedný oddíl v marvelovském kabátě dorazí jako celovečerní film nebo seriál na platformě Disney+. Moc toho tedy zatím nevíme.

Zvěsti o tomto projektu se každopádně objevily v médiích už mnohem dříve. Tým měl být podle původních předpokladů tvořen hned několika padouchy, kteří v předešlých filmech hrdinům pořádně zavařili. Na koho se tedy můžeme těšit a kdo naopak nepřipadá v úvahu?

Dorazí ministr Ross nebo Zemo

Daniel Brühl se jako Zemo představil v Captain America: Civil War.

Justin Hammer s tváří Sama Rockwella byl naposledy k vidění ve druhém Iron Manovi.

Tim Roth s podobou Abominationa zas exceloval v Neuvěřitelném Hulkovi po boku Edwarda Nortona, který Marvel později opustil.

Hannah John-Kamen se v podobě Ghosta ukázala ve druhém Ant-Manovi a ministr Ross (William Hurt) je takovou stálicí v pozadí, která ovlivnila děj čtyř marvelovských filmů. Právě Ross by mohl na sebevražedný oddíl odkázat v sólovém filmu Black Widow, jenž do kin vstoupí roku 2020.

Loki a Red Skull jsou mimo hru

Více než jisté je naopak to, že Loki a jeho představitel Tom Hiddleston se ve filmu Thunderbolts bohužel neobjeví. Bratr asgardského krále zahynul v boji s Thanosem a k jeho oživení podle všeho nedojde. Mimo hru je pak také Red Skull, který v minulosti zatápěl Kapitánu Amerikovi.

Vítali byste tento projekt, nebo vám už dnes přijde jako naprostá zbytečnost, která nemá naději na úspěch?

Zdroj: MCU Cosmic

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.