Kultovní Dvojčata dostanou pokračování

“Arnold Schwarzenegger” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Velká filmová událost, o které se mluví už bezmála dva roky, se nejspíš konečně blíží. Arnold Schwarzenegger v nedávném rozhovoru potvrdil, že plány na oživení Dvojčat se v brzké době dočkají realizace. Ve filmu se má vrátit on sám jako Julius Benedict a samozřejmě také Dany de Vito v roli Arnoldova bratra Vincenta. Dvojici doplní ještě třetí zapomenutý bratr, jehož ztvární Eddie Murphy.

Trojčata čekali na kvalitní scénář

Hollywoodské hvězdy devadesátých let se v poslední době rády vracejí ke kořenům a oživují své nejslavnější filmové role. Po vzoru Sylvestera Stalloneho pokračuje i Arnold Schwarzenegger, jehož brzy čeká premiéra dalšího dílu Terminátora – vraždícího stroje z budoucnosti. Pouze u toho ovšem někdejší guvernér Kalifornie nezůstane. Veřejnosti totiž už od roku 2017 slibuje pokračování filmu Dvojčata.

Projekt dosud bohužel ztroskotával na nekvalitním scénáři, který musel být několikrát přepracován. Nyní se ale zdá, že se práce tvůrčího týmu chýlí ke konci. Filmu “Trojčata”, jehož herecký ansábl doplní Eddie Murphy jako třetí ztracený bratr, se tedy nejspíš opravdu dočkáme.

O čem jsou Dvojčata?

Příběh tohoto kritiky rozcupovaného, ale divácky velmi přívětivě přijatého díla se točí kolem bratrské dvojice Juliuse a Vincenta Benedictových, kteří přišli na svět jako výsledek genetického pokusu. V útlém dětství byli rozděleni, přičemž Julius (Schwarzenegger) vyrůstal na tropickém ostrově a Vincent (de Vito) byl poslán do sirotčince. Osud je v dospělosti svede dohromady při honbě za sebepoznáním a připraví si pro ně nemalé životní zkoušky, při nichž si ale užijete nefalšovanou porci zábavy.

Zdroj: Joblo.com

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.