Pravidla platí pro všechny. Miroslav Kalousek to na sítích pořádně schytal

By Chmee2 – Own work, CC BY-SA 3.0, zdroj: Wikipedia Commons

Ačkoli se poměrně nedávno kategoricky vymezoval vůči chování bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly, Jaroslava Faltýnka a dalších vyšehradských kumpánů, kteří navzdory bezpečnostním opatřením absolvovali tajnou schůzku v útrobách zavřené restaurace, nyní si sám nadrobil do hnízda. Jak zjistili reportéři Radiožurnálu, zkušený politický matador Miroslav Kalousek navštívil podnik svého letitého přítele, kde strávil několik desítek minut a navíc požil alkohol. Na sociálních sítích jej proto stihla zasloužená kritika.

Zatímco druhé kritizoval, sám si pozor b

Když bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula absolvoval tajnou noční schůzku s Jaroslavem Faltýnkem, která se navzdory vládním restrikcím uskutečnila za zdmi vyšehradského restauračního zařízení, tuzemská média nepsala prakticky o ničem jiném. Kritické ohlasy si pochopitelně neodpustili ani opoziční politici. Konkrétně devětapadesátiletý Miroslav Kalousek hovořil o ukázkovém papalášství a také absolutní neúctě vůči obyčejným lidem, jež vláda sice radikálně omezuje a přísně trestá kvůli sebemenšímu porušení zákazu, sama však opatření zcela vědomě ignoruje.

Hříšníci tehdy neunikli celospolečenskému rozhořčení a dokonce ani politickému trestu. Roman Prymula rezignoval na post ministra zdravotnictví, Jaroslav Faltýnek symbolicky ukončil své působení ve funkci místopředsedy hnutí ANO. Člověk by tak nějak očekával, že se rozuzlení “vyšehradské kauzy” stane jakýmsi odstrašujícím příkladem pro ostatní. Nenechte se ovšem mýlit. Do hnízda si momentálně nadrobil dokonce i jeden z nejhlasitějších vládních kritiků.

Výše zmíněný zakladatel a bývalý předseda TOP09 byl redaktory Radiožurnálu přistižen během návštěvy restaurace svého letitého přítele, kde si při nezvykle dlouhém čekání na jídlo vychutnal sklenku čepovaného piva. Ačkoli se nejprve cukal a vlastní provinění vůči Prymulově chybě očividně bagatelizoval, nakonec prostřednictvím sociálních sítí přiznal barvu a sepsal omluvu. Hladovému davu ale zákonitě neunikl.

Vrchol pokrytectví a dvojí metr. Někteří lidé Kalouska opravdu nešetřili

Vzhledem k nedávným výrokům na adresu Romana Prymuly se dalo čekat, že Kalousek kvůli obdobnému porušení vládních nařízení neunikne veřejnému lynči. S kritickým komentářem mezi prvními přispěchala Markéta Pekarová Adamová, současná předsedkyně TOP09. „Pravidla platí pro všechny stejně. Návštěva prostor uzavřené restaurace je jejich porušením. Miroslav Kalousek už se za své chování omluvil a poslanecký klub jej vyzval, aby tak učinil i směrem ke všem poslancům v PS.“

Komentáře se samozřejmě nekupily pouze z vlastních řad. V nadcházejících odstavcích si můžete prohlédnout několik dalších reakcí, které aktuálně kolují sociálními sítěmi.David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

144 komentářů: „Pravidla platí pro všechny. Miroslav Kalousek to na sítích pořádně schytal

 • 4 listopadu, 2020 (6:46 pm)
  Trvalý odkaz

  No, co dodat. Zákony i nařízení jen pro poddaný lid, vůdci si dělají co chtějí. A já se dívám, jak mi postupně debilni děti, protože nesmí do školy. Stydím se za svou zemi, za své politiky.

  Reagovat
    • 5 listopadu, 2020 (4:28 pm)
     Trvalý odkaz

     Je to prostě jen hovado,alkoholik, dobytek.Jak bych mu velice rád dal po hubě jako to tenkrát udělal on…zmrd jsi Kalousku,nic jiného, než zmrd.A žaluj mě,ty dobytku, potom se potkáme.Diky.

     Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (7:03 am)
    Trvalý odkaz

    Přesně jeden z vandraku co sedí třicet let v poslanecké lavici a prelejzal že strany do strany a jenom mlel a mele nesmysly aby se tam udržel protože jinak by umřel hlady a takových je tam naprostá většina co jen melou a melou nesmysly a nám tady degeneruje celá jedna populace, ale jim to je jedno, oni maj prdel v teple.

    Reagovat
    • 5 listopadu, 2020 (8:38 am)
     Trvalý odkaz

     Měl zůstat na vojně tam se debilita a chlast podporovala

     Reagovat
    • 5 listopadu, 2020 (11:50 am)
     Trvalý odkaz

     Naprosto souhlasim,je to jedna z kreatur,ktera patri do propadliste dejin,stejne jako ta uzvanena poslankyne Nemcova z ODS.

     Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (7:32 am)
    Trvalý odkaz

    Hlavně, že moralizuje. Ten by měl jít od válu jako první. Pan Primula musel odejít a Kalousek si myslí, že to ustojí omluvou.

    Reagovat
    • 5 listopadu, 2020 (7:52 am)
     Trvalý odkaz

     A je snad Kalousek na pozici jako byl Prymula? Kalousek nemá co ustávat, hlavně, když sám tvrdil, že už v PS nebude dlouho strašit. Tím se Kalouska nějak nezastávám, zachoval se jako debil, ale porovnáváte tu jabka s hruškama. Co už, klasická nátura komentujícího na internetu. S partou stejně “myslících” hovad si zanadávat a doufat, že dostanete poplácáno po zádech, jací jste pašáci. A téma Kalousek je úplný zlatý důl pro opičky jako vy. 😀

     Reagovat
     • 5 listopadu, 2020 (8:56 am)
      Trvalý odkaz

      Rozdíl mezi jablky a hruškami je zjevný.Rozdíl mezi chováním Prymuly a Kalouska žádný.Ani jeden nedodržel pravidla,která sami nastavili.Trapná výmluva o potřebě se vyčůrat.Hahaha – notář prostě neodolal a musel si dát pivečko,zákaz – nezákaz.A ještě k tomu využil protekce známého majitele restaurace.Taky mám kamaráda hospodskýho a na pivo k němu do lokálu nemůžu

      Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (11:26 am)
       Trvalý odkaz

       To proč Prymula musel odstoupit není v jejich stejném chování, ale v jejich pozici. Trochu se zamyslete už, pokud to dokážete. 🙂 A stejně odstoupil pouze proto, že by to jinak Andrejkovi poškodilo PR ještě víc, než momentálně má. 🙂

       Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (2:37 pm)
       Trvalý odkaz

       Nevím jakou má Kalousek krevní skupinu. Nemohu tedy potvrdit ani vyvrátit. 🙂

       Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (6:54 pm)
       Trvalý odkaz

       Další argument na úrovni. Tady je to opravdu snadné. 😀 😀 Stačí téma Kalousek a banda nemyslících hovádek. 😀

       Reagovat
     • 5 listopadu, 2020 (3:08 pm)
      Trvalý odkaz

      Jak Kalous moralizoval Prymulu. Pro něho to neplatí? Ať sam odvzdá mandát a zmizne z politiky.

      Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (7:01 pm)
       Trvalý odkaz

       Já nikde nenapsal, že pro něj neplatí totéž. Pochopení psaného textu spolu se schopností číst je velice užitečná vlastnost. 🙂 Jednou se vám to tady lidi podaří. 🙂 Kdyby neměl Prymula pro tento stav tak důležitý post a nekazil PR té parodii na vládu našeho Andrejka, tak by po něm taky nikdo odstoupit nepožadoval. Už to pomalu dochází, nebo stále nic? 🙂

       Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (6:53 pm)
       Trvalý odkaz

       Pročpak? Mám jiný názor jak tvoje stádečko? 🙂 Tak se nezlob, někdo má i svoji hlavu. BEEEEE

       Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (6:57 pm)
       Trvalý odkaz

       No tohle už je lepší. Připomíná to i souvislou větu. Ale zvládnete to lépe. 😛 😀

       Reagovat
     • 5 listopadu, 2020 (5:16 pm)
      Trvalý odkaz

      a jestlipak odstoupí z funkce předsedy poslaneckého klubu?Určitě ne,pouze to okecá

      Reagovat
      • 5 listopadu, 2020 (7:04 pm)
       Trvalý odkaz

       Jediný důvod, který k tomu momentálně má, je vaše přání aby to udělal. Takže asi vám to nesplní. 🙂 Smůla třeba příště.

       Reagovat
    • 5 listopadu, 2020 (8:28 am)
     Trvalý odkaz

     Souhlasím věčný kritik všech ale sám dělá totéž tak ať jde od válu také

     Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (8:43 am)
    Trvalý odkaz

    Kalousek je jen pokrytecká, papaláššká svině.

    Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (9:10 am)
    Trvalý odkaz

    Je TO ZRŮDA V LIDSKÉ PODOBĚ SÁM ČERT NÁM HO BYL DLUŽEN!!!!

    Reagovat
   • 6 listopadu, 2020 (10:48 am)
    Trvalý odkaz

    není to jen buran, je to dlouhodobý darebák a lump, jeho reakce na kauzu je přímo úměrná jeho intelektu, s klidným plivnutím do tváře potřebným pošle 10 tis. na charitu, jak je možné, že tento člověk sedí v Parlamentu, kdo může volit stranu, která je jeho záštitou

    Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:09 am)
   Trvalý odkaz

   Děti to v pohodě doženou, politici už nemají co dohánět. Mě přesvědčili, že ani jedna strana není schopná vést stát, tak, že nemám důvod dávat někomu svůj hlas ve volbách.

   Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (9:38 am)
   Trvalý odkaz

   Tvl melete tu hrozny srac*y 😂 kdyby jste se radši starali o svoje děti, když vám debilni jak tu píšete. Místo toho píšete na internet hovadiny o Kalouskovi.😅

   Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (10:15 am)
   Trvalý odkaz

   A kdo věří tomu, že si skočil “na jedno” je bulík. Takové notorické čerpadlo potřebuje na srovnání hladinky aspoň pět… Takže Kalousku, nelakuj lidi…

   Reagovat
   • 6 listopadu, 2020 (7:27 am)
    Trvalý odkaz

    Viděl jsem pana Kalouska, když odcházel z té restaurace. Bylo přesně 15.15. Sotva mu stačil chodník. Možná měl opravdu jen jedno pivo ale kolik měl panáku ?

    Reagovat
   • 6 listopadu, 2020 (7:53 am)
    Trvalý odkaz

    Možná, že pan Kalousek měl opravdu jen jedno pivo, ale kolik měl asi tak panáků?
    Bylo přesně 15,15 hod. když šel z restaurace. Náhodou jsem jel kolem autem a viděl jsem pana poslance, jak mu málem nestačil chodník.

    Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (2:38 pm)
   Trvalý odkaz

   Pan Kalousek by měl okamžitě v politice skončit tak jak to prohlašuje u jiných politiků,kdy tvrdí,že akždý podobný přešlap je poviností odejít z vlády,žádná omluva tu neplatí.P.Primula je toho příkladem anení to první kalouskovo pochybení,jen si vzpomeńte,kdy dal pár facek mladíkovi za jeho názor,sám tvrdí,že takovíto politik tu nemá co dělat ,tak jak je tomu v jiných státech.Premiér by jej měl okamžitě odvolat a zrušit mu poslanecký mandát,je to humus důchodce 73 let.

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (7:21 pm)
  Trvalý odkaz

  Jojo pan Kalousek -to je také dílo -politický turista -jsou naprosto všichni stejní politici.Kážou vodu a pijí pivo a v pracovní době.Paráda!!!!!

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:38 am)
   Trvalý odkaz

   Tak začneme popíjet také. Kalousek je příklad, ne?

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (7:30 pm)
  Trvalý odkaz

  Takže stačí omluva a je to v pořádku ? Proč to teda nemohl udělat Prymula? Katastrofa a ostuda.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:54 am)
   Trvalý odkaz

   Protože Kalousek není ministr zdravotnictví? To opravdu potřebujete vysvětlit i tohle? Jak špatně na tom jste proboha?

   Reagovat
   • 21 listopadu, 2020 (10:02 pm)
    Trvalý odkaz

    TVL tady nejde o to jestli je, a nebo není ministr zdravotnictví. Řeší se to, že kritizuje jiné, a sám porušuje vládní nařízení. O to tu celou dobu jde. Tak nemluv o tom, že lidi neumí číst. Sám si tím pádem trochu vedle.

    Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:03 am)
   Trvalý odkaz

   ČT udêlala z Prymulovo pochybení div ne vlastizradu,a o Kalouskovi jen krátká zpráva.Mame opravdu nezávislou veřejnoprávní televizi.

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (7:58 pm)
  Trvalý odkaz

  Trapaci z TOP09 vevodi jim ozrala Kradlousek, pokrytec nejvetsi a sam si jde chlastat do uzavreneho pajzlu. Odstup ozralo, vyvod z toho pro sebe dusledky.

  Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (9:06 pm)
   Trvalý odkaz

   Už konečně Kalousku táhni na smetiště. Vždyť jsi horší jak plukovník P..

   Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (7:57 am)
    Trvalý odkaz

    Holt po 30ti letech v PS si myslí ,že beztrestně může všechno,mlátit lidi na ulici v PS se tak ožrat ,že za pultíkem nemůže artikulovat….holt je to nadčlověk a ty lůzo drž hubu .Ty jeho výmluvy mu NIKDO nevěří.

    Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (5:32 am)
   Trvalý odkaz

   Profackovat !!!!! Vyhodittt!!!! Takové hovado placený z našich peněz bože to jsem se dožil doby 🙈

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (8:09 pm)
  Trvalý odkaz

  Největší lhář a zloděj české republiky. Ostuda.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (6:50 am)
   Trvalý odkaz

   To jste si spletl s největší svini v našich dějinách,s Babišem!

   Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (8:17 am)
    Trvalý odkaz

    hora ty jsi hovado jak ten kalousek.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Reagovat
    • 5 listopadu, 2020 (11:50 am)
     Trvalý odkaz

     Za Kalouska nejsou aspoň tisíce mrtvých a zbankrotovaná státní kasa.

     Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (8:21 pm)
  Trvalý odkaz

  Okamžitá rezignace nebo vyhazov jako u jiných .obyčejný člověk nic nesmí a oni ji hnus.

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (8:52 pm)
  Trvalý odkaz

  „hoď kamenem, kdo jsi bez viny“….

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:12 pm)
  Trvalý odkaz

  Cos to udělal Kalousku? 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:06 am)
   Trvalý odkaz

   Přesně jeden z vandraku co sedí třicet let v poslanecké lavici a prelejzal že strany do strany a jenom mlel a mele nesmysly aby se tam udržel protože jinak by umřel hlady a takových je tam naprostá většina co jen melou a melou nesmysly a nám tady degeneruje celá jedna populace, ale jim to je jedno, oni maj prdel v teple.

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:24 pm)
  Trvalý odkaz

  No prostě Kalousek, ten, který káže vodu a pije víno, nebo pivo? A co čekáte od největšího lháře, zloděje a podvodníka v historii ČR? Ten, který lže a krade víc než 30 let, nejhorší arogantní politik za posledních 100 let v historii Československa, prostě typický produkt tzv. Havlovy demokracie! Doufám, že ve volbách mu to občané spočítají a půjde na protialkoholické léčení, je to největší ostuda české politiky!

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:37 pm)
  Trvalý odkaz

  Nejvíc mě štve, že mě nevzal s sebou. Taky bych tam jedno loupnul!
  JzJ

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:03 am)
   Trvalý odkaz

   Co to udělal pan dokonalý ???Nespletli jste se ??? 😡😡😡

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:40 pm)
  Trvalý odkaz

  Ubožak,jestli je frajer at odstoupi s gracii,když to požadoval po Prymulovi

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (6:35 am)
   Trvalý odkaz

   Čekám na tvrdou,spravedlivou a nemilosrdnou reakci opozičních lidrů.

   Reagovat
   • 5 listopadu, 2020 (8:53 am)
    Trvalý odkaz

    Záleží jestli si dal malý nebo velký 😀
    Podle toho to je i malej nebo velkej průser 😆

    Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:41 pm)
  Trvalý odkaz

  náš pan dokonalý.celý léta chvástá jedno a totéž

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:43 pm)
  Trvalý odkaz

  A hned ještě zaplatí 10000 na následky koronaviru.Je vidět že má z čeho dávat.To už je arogance těch co mohou,kdežto my ne!!!

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:46 pm)
  Trvalý odkaz

  To přeháníte, myslím že všichni co tady tak horlivě nadávate na pana Kalouska tak máte máslo na hlavě,konec konců je to vidět na vesnicích v hospodách jak se veselé chlastá.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (5:26 am)
   Trvalý odkaz

   Kde se chlastá,
   pokud to víš a neděláš nic proti tomu jsi spoluviník.

   Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (6:05 am)
   Trvalý odkaz

   Ale prosím on je zákonodárce, neměl by on jít příkladem.

   Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (6:22 am)
   Trvalý odkaz

   Ses nasranej, ze taky nemuzes chlasta, obejdo.

   Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:14 am)
   Trvalý odkaz

   Jo, ale ti všichni co chlastaj na vesnicích, nikoho veřejně neobviňujou z porušování vládních nařízeni, nenutí k odstoupení(jako Primulu) a veřejně nevystupují v médiích. Ti si hledí svého a nekecají nesmysly.

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (10:48 pm)
  Trvalý odkaz

  Super zitra až jsi pujdu někde pro oběd so plastu tak se také budu domáhat vstupu dovnitř a dojdu si na záchod a než mi to připraví tak si dám jedno u stolu. 40 minut? t To mu dělali nějakou specialitku ne? Nám dělníkum musí stačit hotovky.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (7:04 am)
   Trvalý odkaz

   Co to udělal pan dokonalý ???Nespletli jste se ??? 😡😡😡

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (11:08 pm)
  Trvalý odkaz

  A naše vyvážená ČT 1 Mirkovi Kalouskovi v hlavních zprávách dokonce věnovala jednu minutu, vzpomeňme na skandální odhalení Prymuly to byl sakra dlouhý hnojomet! Už se opět těším Mirku na další Tvé moralistické komentáře na ČT 1!

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (10:48 am)
   Trvalý odkaz

   Přesně kde je Pekarová a ti co řvali v tv jak bylo plivnuto na naše zdravotníky a Kalousek nic on zaplatí směšných 10 000

   Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (11:59 pm)
  Trvalý odkaz

  nejen jedno pivo ale princip top 9 a ostatních opozičních stran ods,pirátů, spd ,kdu,vuči svým voličům a všem občanům bych je žaloval za vlasti zradu,sebral všechen majetek a za chaos čím kazí všechna opatření v boji s virem a přidal bych ještě neuvážené projevy Klause str. je to ubohost.Co dokázaly? rozkrást republiku dát amestii největším lumpům.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (3:36 am)
  Trvalý odkaz

  Kalousku, Kalousku, teď ti zbývá už jen ten padák………

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:03 am)
  Trvalý odkaz

  No. myslím si, že snad známe jeho minulost. politický turista a mafoš

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:06 am)
  Trvalý odkaz

  Co dodat? Prostě vrchol arogancea. No tito lidé se nemění- prostě už chcou být u moci aby rozkradli ješte co zbylo

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:20 am)
  Trvalý odkaz

  Dělat politiku není jenom zakládat strany. když se to zrovna hodí. ale i dodržovat dlouhodobě politickou a společenskou kulturu. Bohužel proto nelze TOP 09 volit již u jejího zakládání někdo kecal a blafoval a blafuje stále.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (9:34 am)
   Trvalý odkaz

   Pojdme udělat PETICI za odstoupení p.Kalouska z poslanecké sněmovny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To by byla paráda, kdyby se to povedlo!!! Demokratický Kapitalista!!!!

   Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:21 am)
  Trvalý odkaz

  Měl by okamžitě rezignovat na funkci opozičního kritika.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:40 am)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den tento arogantní politický turista a alkoholik měl již být dávno sesazen a zavřený na Borech včetně svých kumpánů,kteří tuto republiku rozkradli a jsou již od revoluce v politických funkcích.Zkuste si jako zaměstnanec dát v pracovní době pivo,tak vás propustí Kalousek chlastá jak v parlamentu tak v celém svém životě a jenom kecá pražská svině

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:01 am)
  Trvalý odkaz

  Pekarová má za to,že omluva stačí ?? Tak proč nestačila u PRYMULY ?? Proč TOP 09 dehonestovala PRYMULU A FALTÁNKA ?? Prostě NEVOLITELNÁ TOP 09 JE NAD ZÁKONEM !!!!

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:04 am)
  Trvalý odkaz

  Politika je svinstvo se říkalo .Ať táhne do prdele

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:11 am)
  Trvalý odkaz

  Miroslav Kokot Kalousek, lže i v kostele, tak se nedivte. Ten neodstoupí nikdy, čím by se živil ???

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:23 am)
  Trvalý odkaz

  No Mirek je Mirek svazák pionír a jiskrička ale na druhou stranu je to pouze český člověk co rád kritizuje a sám je absolutně bez morálky a studu.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:27 am)
  Trvalý odkaz

  Ano, krást,lhát a podvádět to mu šlo vždycky. Omluva nestačí. Prymula se taky omluvil,a jak skončil. Na každého jiný metr. Je to hnus.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:39 am)
  Trvalý odkaz

  Kde jsou páni politici z ODS , Piráti , KDU-ČSL proč nekřičí, jako proti Primulovi, Kalouskem si teď vytřete záda chytrolíní. Teď vyhrožujte a křičet můžete, jak budete vyzivat Kalouska k odchodu. Ukažte národu, jak jste rovní i ke kamarádům, kterým se klepou ruce a ne vydrží tu touhu si dát panaáka či pivo. První řval , teď mate možnost i on se k tomu postavit čelem. Ukažte se páni politici.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (6:00 pm)
   Trvalý odkaz

   Souhlasím s Vašim názorem. Kde je najednou pí.Pekarová, Němcová a ostatní co jen kritizují a moralizují.
   Mají plné huby spravedlnosti, ale chovají se úplně jinak. Měli by se stydět. Pekarová s Fialou jsou arogantí lidé, kterým nejde o nás-obyčejné lidi, ale hlavně o svá koryta. !!!
   A pan Kalousek- to je opravdu už ubohost sama. !! – kéž už by někam zmizel, alkoholik jeden.

   Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (6:50 am)
  Trvalý odkaz

  Kalousku hlavně že si spřádal plány kvuli Prymulovy, ale toho potřebujeme a tebe ne

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:10 am)
  Trvalý odkaz

  moje babička na tyhle lidi měla výstižné pojmenování-ksindl

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:21 am)
  Trvalý odkaz

  největší hajzl který se v této zemi zrodil opravdu ho zavrete do proti alkoholicke lecebny d—-a

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:23 am)
  Trvalý odkaz

  Opět je nám ukázáno , že hra na největšího moralistu je jenom jeho pózou. Pan Kalousek velmi rád káže o vodě a zřejmě mu velice chutná jakýkoli kvalitní mok
  V tomto případě , kdy má jíti příkladem a nedokáže ovládat své potřeby , to svědčí o jeho určitém stupni jeho závislosti .
  Jako obyčejného občana mne zaráží přístup zpravodajství veřejnoprávní televize . V mnoha případech je jejich zarputilým komentátorem mnoha dění ve společnosti a toto jeho fatální morální selhání je oznámeno kratičkým spotem. V jiném případě byl spuštěn hon na čarodějnice s tlakem na rezignaci s plamennými Kalouskovými komentáři . Postrádám u něj jakoukoliv sebereflexi . Svou samopokutou která vůbec nekopíruje jeho reálné příjmy nám přináší pouze úsměvné oznámení , vlk se zatím nažral a já to přežil bez úhony

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:31 am)
  Trvalý odkaz

  Pan Kalousek už bez toho chlastu už nemuže byt

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:32 am)
  Trvalý odkaz

  Míro, zklamal jsi nás. 🙁 A my jsme ti tak věřili.

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (8:19 am)
   Trvalý odkaz

   Zloděj,alkoholik,arogantní zmetek.V době pandemie nehnul ani prstem,ale kritizovat to mu jde na jedničku,tak jako ODS,PIRATůM,KDU.Méli bystezalézt do děr a neukazovat ty vaše odporné ksichty

   Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:46 am)
  Trvalý odkaz

  je to ožrala ožralá….a zloděj!!!Ještě když jsem byl u policie, sebral nám bez mrknutí oka 10 procent z platu a sám si žil jako prase v žitě..Ať si vezme sebou do pekla i Pekarovou Adamovou….

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (7:47 am)
  Trvalý odkaz

  Tady opravdu vítězí pravda a láska?? Kalič Kalous nevydržel-akorát mi je divné že měl jedno za 40minut vožralové takovýho kalibru toho stihnou víc -takže kecá !!! Dá 10tisíc bezdomovcům na krabicák a bude mu odpuštěno a seniorům daj 3milony za neposkytnutí testu kde to jsme???Takže tyhle lepšolidi maj vyjímky a Rážová s Jágrovou to posvětí to jsou ty ,ženy za pultem!!! Je to jednoduché udělat výzvu pro kalouse aby šel na léčení a cpát ho antabusem.Bez chlastu ani krok natož rok Je jeho heslo!!

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (8:04 am)
  Trvalý odkaz

  Pan Kalousek je největší pokrytec v tomto státě. Nesnáším jeho aroganci a to, jak má vlastně ze všech legraci. Proč ne, když si nahrabal (nakradl) a je jak se říká za vodou. Teď se vlastně jen baví politikou a rozdává svým žoviálním vystupováním rozumy na kameru. Bezpáteřní člověk, který v roce 2006 prohlásil, že si dovede představit spolupráci s KSČ a to mu málem zlomilo vaz. Proto musel od lidovců a založit s Karlem TOP 09, jinak by z něj byla politická mrtvola. Hlavně že pak nadává poslanci Ondráčkovi do komunistických mlátiček.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (8:08 am)
  Trvalý odkaz

  Kalousek, není žádná hvězda. Zákony platí pro každého. Jako ministr financí nestál za nic. A teď se snaží být vtipný. Měl by se chovat jako řádný občan a nechovat se jako hlupák…

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (8:11 am)
  Trvalý odkaz

  Pan Kalousek je největší pokrytec v tomto státě. Nesnáším jeho aroganci a to, jak má vlastně ze všech legraci. Proč ne, když si nahrabal (nakradl) a je jak se říká za vodou. Teď se vlastně jen baví politikou a rozdává svým žoviálním vystupováním rozumy na kameru. Bezpáteřní člověk, který v roce 2006 prohlásil, že si dovede představit spolupráci s KSČ a to mu málem zlomilo vaz. Proto musel od lidovců a založit s Karlem TOP 09, jinak by z něj byla politická mrtvola. Hlavně že pak nadává poslanci Ondráčkovi do komunistických mlátiček.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (8:15 am)
  Trvalý odkaz

  Vláda si dělá opravdu co chce, nezáleží ji na občanech, názorně nám ukazují, jak pro ně nařízení neplatí, nejsou přeci prostý lid. Hlavně že jsme pro ně zdroj příjmů a po nich potopa. A kdo Kalouska omlouvá, je hlupák.
  Je mi smutno, kam to tento stát dopracoval a ještě dopracuje. Je to jejich hanba a je jim to jedno.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (8:40 am)
  Trvalý odkaz

  Kalousek je ostuda národa , a jaký Kalousek taková TOP 09 , strana ho nevyhodí jim stačí jen omluva ,hlavně že pořád melou a mají patent na rozum ale zapomenou si zamést před svým prahem

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (8:40 am)
  Trvalý odkaz

  Zloděj,ožrala a arogantní zmetek.V době pandemie neudélal nic,ale kritizovat ty,kteří s nákazou bojují bez ohledu na své zdraví,to mu jde na jedničkulTak jako ODS,PIRATUM,KDU.Méli by zalézt do děr a neukazovat ty svoje odporné ksichty

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (9:31 am)
  Trvalý odkaz

  Kraďousku,Kraďousku.Na každou s…. se vaří voda

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (9:43 am)
  Trvalý odkaz

  Že Kalouska doma nenaučili morálce – jen moralizovat druhé a demagogii, jsem neměl nikdy pochyby. Nutno dodat, že jako demagog je naprosto nepřekonatelný – někdy si myslím, že by udělal ďábla i z matky Terezy a velmi sofistikovaně by to i vyargumentoval…. rozhodně mu nechybí inteligence – jen ta morálka… Nicméně i když se mi ten člověk lidsky hnusí, bylo by nespravedlivé se domnívat, že se ostatní politici ze všech stran nechovají podobně a neporušují opatření kdykoli mají pocit, že je nikdo nevidí – těžko by se jich mimochodem tolik nakazilo koronavirem… Přidělte každému politikovi novináře, co ho bude 24hodin špehovat a máme měsíce o zábavu postaráno… Všichni jsou to jen pozéři, kteří káží vodu a pijí víno a proto jsem nebyl nijak nadšený, že byl odvolán Primula za banální hloupý prohřešek. Jistě že by asi měli jít politici příkladem, jsem ovšem velmi skeptický k tomu, zda je náš národ schopný si nějaký dobrý příklad vzít za své – podle mě stejně ne. Kdo je rozumný, tak nepřestane dodržovat omezení jen proto, že si dá Primula kafe, nebo Kalousek pivo v zavřené hospodě a kdo na všechno kašle, tak to nezačne dodržovat jen proto, že to dodržuje nějaký Primula či Kalousek… Schopnost politiků ovlivňovat chování lidí se speciálně u Čechů obecně přeceňuje – za 50let života se mi nestalo, abych něco udělal jen proto, že to říká nebo dělá nějaký politik a tedy i kdyby nezavřeli hospody, stejně bych tam při těchto počtech nakažených nechodil i kdyby tam seděli všichni politici a nezačnu se vystavovat riziku nákazy jen proto, že si nějaký alkoholik musí nutně dát pivo v zavřené hospodě – já si dal 1/3 piva naposled asi před 2měsíci ke kachně a před tím tuším v lednu a pořád žiju, takže jestli budou hospody zavřené rok je mi putna:):)

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (9:56 am)
  Trvalý odkaz

  Co musí ten hajzl Kalousek ještě udělat aby konečně vyletěl z politického života .Jeden je v momentě zbaven funkce a druhý dává najevo já Kalous můžu co chci. Kdy už konečně skončí tato éra Kalousků?

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (10:34 am)
  Trvalý odkaz

  Chyba neni u pana Kalouska a jemu podobných poslanců,nebo senátorů,chyba je u voličů,že je znovu a znovu volí a systému ve stanovách.Stačilo by mandát na dvě období maximálně a nedožili bychom se těch celoživotních kritiků jako je on a pod( Benda,Němcová, a další)

  Reagovat
  • 5 listopadu, 2020 (4:30 pm)
   Trvalý odkaz

   Je to prostě jen hovado,alkoholik, dobytek.Jak bych mu velice rád dal po hubě jako to tenkrát udělal on…zmrd jsi Kalousku,nic jiného, než zmrd.A žaluj mě,ty dobytku, potom se potkáme.Diky.

   Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (10:47 am)
  Trvalý odkaz

  Kraďousku,Kraďousku.Na každou s…. se vaří voda

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (11:18 am)
  Trvalý odkaz

  Máme takovou vládu, senát, parlament a prezidenta, které jsme si zvolili. Takže jsme vinni všichni a zasloužíme si, co máme. Ono taky, kde brát. Lidstvo je zkažené a debilní. A to je potom těžké. Vy, co tady řvete, jste nejspíš stejní. Jen mít tu možnost, že?

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (4:07 pm)
  Trvalý odkaz

  Bohužel, na volebních listinách jsou stále ti, kteří už dávno měli opustit politickou scénu. Musím s politováním konstatovat, že jsem volila jiné osobnosti do politiky, ale jsou tam opět ti samí. Naše země by si zasloužila OSOBNOSTI a to vzdělance z různých profesí, lidi s vysokoškolskými tituly, vlastence, kteří by své návrhy v parlamentu předkládali věcně a hlavně slušně, abychom se za jejich projevy a vyjadřování nemuseli stydět.
  Podle mého názoru by pan Kalousek by měl složit mandát.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (4:30 pm)
  Trvalý odkaz

  Je to prostě jen hovado,alkoholik, dobytek.Jak bych mu velice rád dal po hubě jako to tenkrát udělal on…zmrd jsi Kalousku,nic jiného, než zmrd.A žaluj mě,ty dobytku, potom se potkáme.Diky.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:03 pm)
  Trvalý odkaz

  Jaká je šéfka TOP 09 tací jsou její členové.Má zato,že omluva za Kalouskův průser stačí místo toho aby s ním zametla.Potom se divý, že jsou na hranici volitelnosti.Kolik průserů už Kalousek měl ale nikdo a nic s tím nikdo nedělá. Pekarová Adamová je politický analfabet kterému v politice ještě hoří vajgl na nádraží.Která ještě žádnou práci pro tuto zem neudělala chce vyhazovat lidi z práce bez udání důvodu a nejlépe do měsíce. Měla by se nad sebou zamyslet zda má odejít raději s Kalouskem na politické hnojiště.

  Reagovat
 • 5 listopadu, 2020 (5:29 pm)
  Trvalý odkaz

  Myslím ,že omluva je málo. Pokud je pan Kalousek tak čestný
  a spravedlivý, jak předstírá ,měl by složit mandát a funkce
  a zmizet nám z očí.

  Reagovat
 • 6 listopadu, 2020 (8:03 am)
  Trvalý odkaz

  Možná, že pan Kalousek měl opravdu pouze jedno pivo. Kolik tak asi měl ještě panáků? Bylo přesně 15,20 hod. když z restaurace odcházel, sotva mu stačil chodník. Viděli jsme ho z auta, když jsme jeli okolo.

  Reagovat
 • 8 listopadu, 2020 (8:18 am)
  Trvalý odkaz

  Kalousek. To je ubohost sama o sobě a umi jen kritizovat nic víc. Kdo tvrdi že je rozdil mezi ním a Primulou třeba kvuli tomu že maj jiné pozice mel by si dát hadr na hlavu. Každý politik musi dodržovat co je dáno a zrovna on křičel nejvíce. Ale on me nepřekvapil že je to ……… vime. co me překvapilo je opozice ho neroztrhala na kusy. Asi je to jedna velká kamaradská parta. To je proste hnus. A vubec nejvtipnější je že dá 10000 jako odpustek. to je výsměch arogance a debilita ruku v ruce. A na závěr mě vyvstavá otázka jaci jsou jeho kolegové když tvrdě netlačí aby nesl stejné následky jako pan Primula.

  Reagovat
 • 25 listopadu, 2020 (6:10 pm)
  Trvalý odkaz

  Kalousek jen parazituje na penezich danovych poplatniku nic vic ,proc se namahat kdyz si je umi vydelat hubou a za levny peniz se dobre najist a NAPIT a to v praci.

  Reagovat
 • 25 listopadu, 2020 (9:16 pm)
  Trvalý odkaz

  Kradlousek rika ze ma výjimku, je to idiotsky kreten a tim padem spada do tech se závažnou alterací duševního stavu.

  Reagovat
 • 26 listopadu, 2020 (11:26 am)
  Trvalý odkaz

  Už ve středovéku za hříchy dával farář hříšníkovi rozhřešení a za vétší hříchy se platil odpustek. A proti tomu bojoval Mistr Jan Hus. Byl za to v Kostnici byl upálen Svatou Církví. Jste přesvědceni, že se od té doby v křesťanské morálce něco změnilo?

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.