Europoslanec otevřeně kritizuje restart profesionálního sportu. A není sám

By Draceane – Own work, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons

Úpěnlivé volání nespokojených fanoušků a také neodbytných zástupců postiženého segmentu přineslo kýžené ovoce. Vláda České republiky přistoupila k částečnému rozvolnění zavedených restrikcí, když posvětila návrat profesionálního sportu. Zatímco Milan Hnilička coby šéf Národní sportovní agentury upřímně doufá, že obnovená sezóna přispěje k udržení občanů v bezpečí jejich domovů, veřejným prostorem pochopitelně rezonovala také kritika. Odmítavě se k předčasnému obnovení sportovních soutěží už dříve postavil například ministr školství Robert Plaga. Europoslanec Tomáš Zdechovský zase zpochybnil serióznost prováděných testů v prostředí českého fotbalu, jehož důvěra byla nedávným policejním zásahem proti čelním představitelům FAČR zásadně narušena.

Sportovní soutěže ano, nicméně pouze za dodržení přísných podmínek

Období nejistoty definitivně skončilo, profesionální sportovní soutěže v České republice dostaly zelenou. Vláda České republiky rozhodla, že pokud budou dodržena přísná bezpečnostní pravidla a hlavní protagonisté se uvolí k pravidelnému testování, není nutné jejich pracovní náplň nadále omezovat. Obnovení tréninkového procesu ve vnitřních prostorách a dočasně přerušených sezón sklidilo rozporuplné reakce. Zatímco nedočkaví fanoušci či zástupci jednotlivých sportovních klubů restart vítají, ministr školství Robert Plaga s předstihem několika dní veřejně naznačil negativní stanovisko.

„Zase se to opakuje. Nátlak ze strany profesionálního fotbalu a hokeje ohledně otevření soutěži. Nedovedu si představit, že by tomu vláda vyhověla dříve, než budou otevřeny všechny školy a všechny skutečně potřebné služby. Prosím, nepředbíhejte ve frontě,“ souhlasil s názorem Jiřího Pšeničky, jehož služeb aktuálně využívají Seznam Zprávy. Jak se později ukázalo, jistá skepse ohledně sportovní návratu nezaznívá pouze z úst těchto dvou pánů. Připojil se k nim ještě známý europoslanec a také místopředseda politického uskupení KDU-ČSL.

Tomáš Zdechovský otevřeně kritizuje vládu i prostředí českého fotbalu

Přestože se jednačtyřicetiletý Tomáš Zdechovský za normálních okolností věnuje výhradně politice, hrozivá epidemiologická situace v zemi jej donutila jednat. Několik posledních dní pomáhá v první linii, pečuje o pacienty na covidovém oddělení a prostřednictvím sociálních sítí následně sdílí své silné zážitky. Jelikož každým dnem stoupají počty hospitalizovaných a bohužel také zesnulých, upřímně nechápe, proč vláda rozvolnila bezpečnostní opatření týkající se sportu. „Andrej Babiš by se měl podívat do pohřebních služeb. Dnes mi říkal majitel jedné z nich, že měl 27 objednávek za jeden den, což běžně odpovídá půlce měsíce. A vy v tomto nepořádku, kdy omezujete pohyb lidí, obnovíte profesionální soutěže?“ ptal se přímo premiéra.

Fanoušci se pod rozčileným příspěvkem populárního europoslance rozdělili do dvou táborů. Jedni jeho názor sdíleli, druzí naopak nesouhlasili. Kritikové kupříkladu namítali, že sportovní půst vzhledem k dostatečné míře bezpečnostních opatření a masivnímu testování nedává smysl. Tomáš Zdechovský nicméně zpochybnil pravost výsledků testů, a to především v prostředí českého fotbalu, jehož dobrou pověst zřejmě definitivně zazdil nedávný policejní zásah vůči vrcholným představitelům FAČR.

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

78 komentářů: „Europoslanec otevřeně kritizuje restart profesionálního sportu. A není sám

 • 3 listopadu, 2020 (5:17 pm)
  Trvalý odkaz

  p.Zdechovský,já zase nevěřím vám. Anglie, Itálie ,Německo,Španělsko a jiné státy, všude se hraje fotbal,a na druhé straně se vše zavírá a omezuje,ale všichni to berou normálně.jenom vy a vám podobní,kteří ničemu nerozumí se snažíte do všeho kafrat..budte rád že aspon něco funguje.

  Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (6:59 pm)
   Trvalý odkaz

   Nemyslím si, že profesionální sport je to, co bychom dnes měli řešit a co je v tuto dobu pro nás nejdůležitější. Pokud chtějí hrát, zavedl bych podmínku, že budou naprosto izolovaní. Zajímalo by mě, jak by se jim to líbilo, frajerům. Nejdůležitější je otevřít co nejdřív školy, ne stadiony.

   Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (9:12 pm)
    Trvalý odkaz

    Oni jezdí na trénink a na zápas sami ve svých autech, jsou uzavřená skupina a jsou 2x týdně testováni. Na rozdíl od dětí, které jezdí městskou hromadnou dopravou a na chodbách ve škole se jich setkávají stovky. To samé je ve velkých fabrikách nebo v obchodních řetězcích. Sportovní akce bez diváků jsou mnohokrát bezpečnější než školy, obchoďáky a velké firmy.

    Reagovat
    • 4 listopadu, 2020 (1:15 pm)
     Trvalý odkaz

     % nakažených profesionálních sportovců ve srovnání s % nakažených školáků je výrazně vyšší.

     Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (11:28 pm)
    Trvalý odkaz

    Konkrétně fotbal je nejtestovanějsí sport v zemi, z toho důvodu nevidím žádný problém aby se nehrál za přísných hygienických podmínek. Proto jsem přesvědčen, že vaše reakce vychází akorát z neinformovanosti, proto si vaše názory nechte pro sebe. A proč nemůžou děti do školy nechte na jiných odbornících, kteří jistě zhodnotí rizikovost i vůči našim seniorům, které v drtivé většině máme v rodině všichni a máme o ně vzhledem k jejich největší rizikovosti strach, protože drtivá většina nakažených ani neví, že nemoc mají a nevědomky ji roznášejí právě i mezi seniory. Takže sportovci testovaní v podstatě každý týden pro nás neznamenají v podstatě žádné riziko.

    Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (7:59 am)
    Trvalý odkaz

    Doufám ,že ty taky nevykonáváš svoji profesi a musíš sedět doma.Pro profi sportovce je to totiž práce,kterou jim stát žakázal vykonávat ty dělníku.

    Reagovat
    • 4 listopadu, 2020 (11:54 am)
     Trvalý odkaz

     Stát zakázal živnostníkům taky vykonávat jejich práci a nikoho to nezajímá.Jejich obchůdky a firmy živí je i jejich rodiny a rozhodně nemají takové platy jako Ti “profíci”,co mají na to ,si aspoň z něčeho našetřit .

     Reagovat
    • 4 listopadu, 2020 (1:16 pm)
     Trvalý odkaz

     V létě jste taky chtěly všichni na dovolenou a jak to dopadlo……

     Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (8:42 am)
    Trvalý odkaz

    Milý frajere, přečtěte si podmínky, za kterých budou hrát. Jaké v nich spatřujete konkrétně nebezpečí pro šíření epidemie?

    Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (9:18 am)
    Trvalý odkaz

    Naprostý souhlas, školy jsou důležijětší.

    Reagovat
    • 4 listopadu, 2020 (11:31 am)
     Trvalý odkaz

     Naprostý souhlas, školy v provozu jsou v zájmu státu, čutálisti by měli být úplně na konci řady v obnovení činosti…Naprosto nepotřebné pro fungování státu…

     Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (7:06 pm)
    Trvalý odkaz

    Rozhodně nyní školy neotvírat. Alespoň ne do konce roku.

    Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (8:15 pm)
   Trvalý odkaz

   Ve státech které jmenujete jdou ale školy otevřené, ráda služeb rovněž. Pro hráče je to práce, ale nejsou jediní kdo nemůže pracovat.

   Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (8:54 am)
    Trvalý odkaz

    A sportovci pracují a co vlastně vyrábějí ,takže sport není bohužel práce a když nebudou sportovci bez diváků a bez diváků a sponzorům kdo je bude platit.Nebylo lepší dát peníze na zemědělství abychom se mohli najíst pro všechny aby mohhli žít ale jaký je užitek je kromě zábavy a ne za dost peněz .Ano kdo něc co vytváříme myslím hodnoty aby mohli lidé slušně žít a to ostatní jako bysbnys a sport je jen podružná rádoby práce ,ano umění, je také se bez žít je také špatné ale ostatní nemají hlad a bída a pod to je hlavní a jak říkám bez toho ostatních se dát žít.

    Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (9:06 pm)
   Trvalý odkaz

   Myslilm, že když všechno zavřít, tak by měli jít paraziti z EU parlamentu příkladem. Zavřít a přestat brát královské platy

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (3:13 am)
   Trvalý odkaz

   No a že je sport živí ,a co kadeřnice,hospody ,služby ,fotbalisti jsou nadlidi?Jo je tam nadlidská korupce a bordel:A vy fandové se jich zastáváte a na stadiony stejně chodit nesmíte tak oč jde?Náš fotbal není špička Evropy ba naopak ,tak jakýpak vyjímky?

   Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (7:38 am)
    Trvalý odkaz

    Hele, ty europoslance, raději si najdi normální práci. Jsi naprosto obyčejný přízívnik z daní pracujících lidi. Nekaz nám tady vodu a nepij víno. I na tvé obtloustle postavě je vidět, že ti sport nic neříká. Takové chytrák, co nám zde blejou své ničím nepodložené bláboly, máme všichni někde hluboko v konečníku. Jak by řekl král Kazisvet – OSLE!

    Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (3:33 am)
   Trvalý odkaz

   Opět výsměch obyčejným lidem,hospodskejm ,pracovnicím ve službách,hoteliérum atd.Jen proto aby zkorumpovanej fotbal si mohl dělat co chce Berbr se řehtá jak je vláda měká a neschopná nadělit všem stejně.Už se nedivim že lidi na roušky kašlou,jelkož se kašle na ně.

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (8:02 am)
   Trvalý odkaz

   Pozor !
   V těchto státech nemají trestně stíhaného premiéra.

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (8:04 am)
   Trvalý odkaz

   Pozor !
   V těchto státech nemají tresně stíhaného premiéra

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (9:49 am)
   Trvalý odkaz

   Zdechovský a Šojdrová za které se musí národ stydět akorát se snaží zviditelnit jako potrefené husy jen kejhaji.

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (9:58 am)
   Trvalý odkaz

   SVatá pravda!Ti novodobí šlechticové musejí do všeho kecat zakaždou cenu a ukazovat,jak jen oni jsou nejchytřejší!

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (1:12 pm)
   Trvalý odkaz

   Ano v zahraničí se hraje, ale fungují tam I školy. Je divné, že tým má 6 pozitivních hráčů, a ostatní hráči nejsou v 10ti denní karanténě, ačkoli se s nimi potkali, tak jak je to ve všech firmách. Je důležitější školství nebo fotbal?

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (1:44 pm)
   Trvalý odkaz

   Kdo by věřil tomu bonzáčkovi, který neváhal očerňovat ČR v Eurosojuzu, jen aby vytočil Babiše? Ať si užívá svých 30 stříbrných za eurofunkci, dokud může… To je repre, v tom eurochlívku, kdysi pracovitý neumětel z jižních Čech, pak obrýlený blábolící plešoun s vizáží Fantomase a teď černoprdelnický Pavlík Morozov. Samej extra matroš 🙂

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (7:04 pm)
   Trvalý odkaz

   sorry jako ale v německu školy jedou !

   Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (5:55 pm)
  Trvalý odkaz

  No všichni budem zavření a ty samolibí pitomci fotbalisti a spol se budou scházet komu tím prospejou proboha ta jejich “prace” to je to poslední co mnoha lidem v současné době chybí myslím že mají dost našetřené aby měli na chleba tak ať jdou do prdele a sedí doma jako všichni ostatní 👎👎👎👎

  Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (3:18 am)
    Trvalý odkaz

    Berbr se musí řechtat ,jak stát je vudči fotbalu zkorumpovanýmu bezzubej.Opět a v plný nahotě stát před občany selhal kuli jedné skupině lidí -pokolikáté už?Nedivil bych se kdyby lidé na vše kašlali.

    Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (8:57 pm)
   Trvalý odkaz

   Vás asi musé hodně bolet hlava nebo jste totální ignorant a nepřejícný všemu a všem.
   Celé restrikce, které zavádí naše bohem a důchodci posvěcená vláda jsou nesmysl. Zavřeme lidi domů. Jasně, at se tam klidně mezi těmi čtyřmi zdmi zblázní. A sebereme vše, včetně profesionálního a amatérského sportu. Tak nám zůstanou jen ty ordinace a ulice. To je pravděpodobně váš šálek čaje a pravidelný pořad. Tipuji vás na připosraného důchodce z covidu, sedícího doma a chodícího se psem. Což vám tato vláda nezakázala. Takže vše ostatní nepotřebujete a jen se musíte rozčilovat nad ostatními.
   DOšlo vám, že nejde o obživu těch chudáčků sportovců, ale o miliardovou ekonomiku za tím? A hlavně o to nejdůležitější, aby zavřený český člověk měl alespoň nějakou zábavu. Protože sedět u ordinace baví vás. Když už musíme být zavření, tak nechť těch pár chodí na stadion a honí se za míčem nebo pukem a my si to pustíme v televizi a nebude nám tak zle.
   Já jsem covid prodělal, neříkám, že jej chci znovu, ale rozhodně bych kvůli němu nazavíral vše. Je to normální nemoc, ale jen lidé jsou vystrašení a posraní až hrůza.
   Okamžitě otevřít školy a sportoviště. Jak profesionálové, tak amatéři mají sami volbu, jeslti půjdou hrát nebo se strachem z nemoci, která nic zásadního nedělá, jen u ní bolí hlava, zůstanou doma. Nemyslím si, že soudruh Babiš, ani ktérákoli jeho podržtaška mají právo rozhodovat o mém volném čase a o příjmech sportovců a všech okolo. At si každý zváží sám. Vy si seďte u své ordinace, drahý ignorante, nakupujte potraviny online a bojte se třeba do konce života. Já a spousty podobných toto v úmyslu nemáme a chceme se dívat na sport a chceme si ho jít i zahrát.

   Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (8:07 am)
    Trvalý odkaz

    přesně to bylo vysvětleno,p.Zdechvský by se mněl starat o jiné záležitosti a to v EU,pořád nespokojený a dobře placený

    Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (9:02 am)
    Trvalý odkaz

    Oni říkají, že covid nenapadá jen plíce, ten váš příspěvek je toho důkazem.
    Jsem posraný důchodce, který Babiše s Milošem nevolil

    Reagovat
   • 4 listopadu, 2020 (5:47 pm)
    Trvalý odkaz

    S tím se nedá,než souhlasit. Podepisuji se pod všechno. Lidi jsou tak vystresovaní ze všech těch tragických zpráv,které denně na ně chrlí všechna zpravodajská média,která si tímto pěkně mastí kapsu,protože jim sledovanost všech těch nekonečných seriálů pěkně roste,a s tím i peníze za reklamy,kterých je v pořadech čím dál tím víc. Takže,čím více strašení,tím lépe.

    Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (9:15 pm)
   Trvalý odkaz

   Tak ono se nesmi do obchodu, zavrene jsou restaurace, lidi se dusi v rouskach a nasi milionovi fotbalisti si budou cutat do micudy,,,fakt hnus. To maji malo tech milionu co si nahrabali za “praci” bez ktere se vsichni obejdeme??????

   Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (11:37 pm)
    Trvalý odkaz

    Otevřete školy ! To je priorita. Já osobně bych otevřel všechno. Ale pokud nebudou chodit děti do škol, není zde prostor v uvolňování pro ostatní .

    Reagovat
    • 4 listopadu, 2020 (12:44 am)
     Trvalý odkaz

     Dobrý den, já souhlasím!!! Vše se zavřelo a zatím se nic neotevřelo a opět se prodloužil nouzový stav. A sport opět dostal jako první zelenou??? Proč??? A co to ostatní, školy, obchody.. a další služby?? Tak to může otevřít vše!!!! A nebo se opět sportu bude dávat přednost??

     Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (9:19 pm)
   Trvalý odkaz

   Seš dement, protože jinak bys tohle nemohl napsat. Nejdřív by se mělo zavřít metro a velké obchody. Ty jsou nejvíce rizikové. Prodávat by se mělo na venkovních trzích.

   Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (6:24 pm)
  Trvalý odkaz

  Jednoznačně souhlasím s poslancem Zdechovským. Jsou věci a děje ve společné zbytné a nezbytné. Profesionální sport je v této chvíli naprosto zbytečný. Až začnou chodit děti do školy a všichni lidé do práce, můžou i profesionální sportovci. Bláha

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (6:39 pm)
  Trvalý odkaz

  tenhle člověk představuje esenci čirého zla. někdo tak plný nenávisti nepatří do vysoké politiky. ale ono jich je hodně.

  Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (6:57 pm)
   Trvalý odkaz

   Profesionalove maji svuj sport jako praci, nevim proc by nemeli mit moznost ji vykonavat. Navic za prisnejsich podminek nez ostatni zamestnani. Opravdu si nejaky alespon prumerne uvazujici clovek muze myslet ze je prof. sport nebezpecnejsi z hlediska pandemie napr. prace pokladni v supermarketu….. Asi muze… slunickari jako Zdechovsky a jim podobne omezeny individua…..

   Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (7:29 pm)
    Trvalý odkaz

    S ohledem na to, ze laboratore nemaji dostatecne kapacity na rychle vysledky testu pro lidi co to opravdu potrebuji, je naprosto hloupe testovat sportovce a plytvat kapacitou.

    Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (7:57 pm)
    Trvalý odkaz

    Mají to jako práci?
    Ivánku,kamaráde můžeš mluvit?

    Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (8:18 pm)
    Trvalý odkaz

    Pracovat nemůže ledaskdo, terapeuti, kadeřnici, prodavači bot a hraček, v čem jsou sportovci nezbytnější?

    Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (8:25 pm)
    Trvalý odkaz

    Kdežto kadeřnice, prodejci dětské obuvi, oděvů, restauratéři a spousta dalších profesí to má jako co, prosím??? Jako hobby?

    Reagovat
   • 3 listopadu, 2020 (9:22 pm)
    Trvalý odkaz

    Omezenej ses ty,kdyz tomu cutani rikas prace. Proc nemuzou do prace kadernice, prodavacky z obchodu s oblecenim apod.ty chytraku? Fotbalisti delat nepotrebujou,ty maji svy milionky za cutani na kontech.

    Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (7:39 pm)
  Trvalý odkaz

  Nemohu než tvrdě kritizovat pana Zdechovského. Již římští císaři věděli, že lidu je nutno dát chléb a hry jinak je nebudou moci kontrolovat a udržovat v klidu. Dnes kdy je dost velká většina národa zavřená doma a musí se tak dívat na TV, kde se producírují neschopní politici, staré filmy a otřesné seriály, je možnost sledovat český ligový sport pořádná úleva pro spoustu rodin, Manželky si odpočinou od svých protějšků, chlapi si uleví u svých oblíbenců a většina bude spokojena. Sport se nehraje pro pár bafuňářů a kopálistů nebo hokejistů, ten se hraje proto aby minimálně jedna třetina národa měla co sledovat v TV! A pokud pan Zdechovský toto neví, tak ať se zeptá proč v Anglii, Itálii a ostatních západních státech se ten fotbal a hokej hraje! Tam totiž mají schopné politiky, kteří nekecají do toho čemu nerozumí!

  Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (8:48 pm)
   Trvalý odkaz

   Přesně. Jenže to byl nástroj k ovládání mas. Takže tohle vám chybí? Chléb a hry. To se sám pasujete do role manipulovatelného občana?
   Já jsem si to myslel, že většinu národa myšlení bolí a svoboda je mu nepříjemná. Takže nejlépe dva televizní kanály, prezidenta brebtajícího československy, 1700,-Kčs měsíčně a jsem naprosto šťastný.
   Chléb a hry. A víte, že tak to dělal i Hitler a fungovalo mu to? Vítejte ve skvělé společnosti.
   Já tedy tohle nechci. Jsem fanoušek sportu, fotbalu zvlášť, ale teď jsou přednější věci v naší zemi, než podávání kolektívního oblbovacího anestetika.

   Reagovat
  • 4 listopadu, 2020 (7:33 am)
   Trvalý odkaz

   No ono taky jde patrně o to, že na sport se prosází miliardy i pro státní kasu …..

   Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (7:40 pm)
  Trvalý odkaz

  Profesionálové jsou i učitelé,restauratéři,majitelé obchodů atd.A ti musejí držet hubu.CHce se mi zvracet z té party debilů ve vládě. Antonín Lustyk Osík 215

  Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (7:55 pm)
   Trvalý odkaz

   Narozdíl od výše uvedených však k výkonu nepotřebují nikoho externího

   Reagovat
  • 3 listopadu, 2020 (8:15 pm)
   Trvalý odkaz

   Mě se chce zvracet z hlouposti některých názorů,kteří neustále tahají politiku do sportu.Je zde úplně jiná”celosvětová”situace za kterou může vlastě neschopná naše vláda.Proto ve světě funguje sport bez problémů,už se těším na tu staro novou vládu když se tam tak za každou cenu cpou jak vše bude zvládat v rámci sportu.

   Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (8:25 pm)
  Trvalý odkaz

  Nejvíce nezkažený je zatím sportovců, procentuálně
  Je to nejrizikovějších skupina.

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (8:29 pm)
  Trvalý odkaz

  Nejvíce nakažených je procentuálně mezi sportovci.
  Nejrizikovější skupina společnosti.

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (8:55 pm)
  Trvalý odkaz

  To nemůže být pravda! Vypadá to, ze vrcholový sport, fotbalisté a hokejisté je to nejdůležitější co je potřeba povolit. Je to výsměch všem ostatním lidem, kteří jsou doma a dětem, které nechodí do školy to vysvětlíme jak!!??

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:13 pm)
  Trvalý odkaz

  Oni jezdí na trénink a na zápas sami ve svých autech, jsou uzavřená skupina a jsou 2x týdně testováni. Na rozdíl od dětí, které jezdí městskou hromadnou dopravou a na chodbách ve škole se jich setkávají stovky. To samé je ve velkých fabrikách nebo v obchodních řetězcích. Sportovní akce bez diváků jsou mnohokrát bezpečnější než školy, obchoďáky a velké firmy.

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:16 pm)
  Trvalý odkaz

  Kolik tte Slovenský hajzl Babiš dostal do kapsy???

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:16 pm)
  Trvalý odkaz

  Chtěl bych vzkázat těm nazdárkům z gauče,co hájí toho,,EU”poslance,že by se měli vzít za nos.Sport lidi zblyžuje.Samy možná neuděljí ani dřep,ale sportovci jsou pro ně jenom ,,primadony”,ale kdo z nich se sportovcům neklaněl,a nebyl na ně pyšný? Nechme je hrát a trénovat ať mají formu. Nebo jste už zapoměli? Bělehrad,Nagáno,Raška, Kodeš,a co současnost vždyť toho taky není málo.Asi jste to právě vy co špehují a udávají sousedy! STYĎTE SE!!!

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:20 pm)
  Trvalý odkaz

  Seš dement, protože jinak bys tohle nemohl napsat. Nejdřív by se mělo zavřít metro a velké obchody. Ty jsou nejvíce rizikové. Prodávat by se mělo na venkovních trzích.

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:27 pm)
  Trvalý odkaz

  pán Zdechovský je blb na entou,on nedělá nic ,jen tlachá nesmysly,sedí na řiti a bere za to velké peníze.

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:27 pm)
  Trvalý odkaz

  Co si tohle přitloustý lidovecký “čuně” dovoluje,ať dá min. půlku svého zlodějského platu na charitu,potom by možná mohl něco PINDAT – raděj se jdi pomodlit i když jako ateista toho “soustruha” lituju – jaký dacani se na něj obracej a odvolávaj HNUS

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (9:50 pm)
  Trvalý odkaz

  Testy pro profesionální sportovce jsou. Pro domovy seniorů ne. Jak vyplývá z dnešních večerních zpráv. Co je důležitější? Zábava pro pupkáče kteří čumí na fotbal v televizi, nebo zdraví a životy našich blízkých?

  Reagovat
 • 3 listopadu, 2020 (10:45 pm)
  Trvalý odkaz

  Pane Zdechovsky, bezte si zvracet do Bruselu. Tam vam za to dobre zaplati.

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (1:01 am)
  Trvalý odkaz

  Lepší koukat v televizi na hokej a fotbal než debilní politici je z nich na poblití hlavně ty debilové z EU to jsou hovada který jsem pouštej migranti s musliských zemí muslim a katolík nejde k sobě

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (3:22 am)
  Trvalý odkaz

  Berbr se musí řechtat ,jak stát je vudči fotbalu zkorumpovanýmu bezzubej.Opět a v plný nahotě stát před občany selhal kuli jedné skupině lidí -pokolikáté už?Nedivil bych se kdyby lidé na vše kašlali.

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (6:26 am)
  Trvalý odkaz

  No hlavně že fotbaloví a hokejoví idioti mají kde řvát. Děti do školy chodit nemusí. Asi proto. aby těch idiotů bylo ještě víc.

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (7:06 am)
  Trvalý odkaz

  Oddíly si platí testy ze svého. Ostatním to platí stát. My jezdíme do práce pracovat. Profesionální sportovci ,to je jejich práce, tak ať také jezdí do práce. Hrát utkání ale bez diváků!!!! Jinak ti europoslanci a jiní kteří sportů nerozumí tak ať tady vůbec nepíši. Jsou směšní

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (7:11 am)
  Trvalý odkaz

  Fotbal až měli otevřít až nakonec.(a všechny sporty. )

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (7:43 am)
  Trvalý odkaz

  Tento darmojed z IÁ ( EU) ať raději drží hubu, aspoň nenadělá škodu. Ten pro tuto republiku nic dobrého neudělal, udavač a práskač .

  Reagovat
 • 4 listopadu, 2020 (9:40 am)
  Trvalý odkaz

  kromě rodičů-nikdo nikdy nikde nenutí SPORTOVCE HERCE ZPĚVÁKY a osoby produkující NIC jen zábavu a pocit aby zpívali hráli sportovali…já daňový poplatník živnostník protestuji proti tomu aby z peněz daňových poplatníků byli dotováni začínající sportovci herci zpěváci a provoz a výstavby jejich stadionů divadel tak zvaných kulturních stánků za peníze daňových poplatníků…..a dotovat platy zasahující policie jako bodygárdů při těchto jejich soukromých akcích….sportovci neplatí na sportovištích elektřinu vodné stočné topení odvoz PDO úklid údržbu budov….to dotuje daňový poplatník, to samé herci a zpěváci
  ….a jen neschopné politické loutky mají sport herce a zpěváky jako svoji osobní reklamu a reklamu ČR stejně jako za bolševiků měli reklamu ČSSR komouši….a o tuto reklamu zájem nemám
  a mně daňového poplatníka živnostníka sportovci herci zpěváci nereprezentují a jejich reklamu jsem si svobodně nevybral nepřál nechci novobolševicky dotovaný ZÁBAVNÝ A SPORTOVNÍ PRUMYSL
  je to jenom jejich čistě soukromá osobní privátní sportovní a zábavna a “umělecká” aktivita a profese od které očekávají lukrativní výdělky reklamu a slávu po celý život
  …..jedná se o soukromníky nikoliv o státní zaměstnance a je zrůdnost tohoto státu dotovat výplaty současných zábavných šašků jejich investic z daní a jestli někdo tyto zábavný šašky považuje za umělce je to jeho soukromý názor a vztah k této zábavě
  ..pro náš národ jsou zapotřebí vědci, lékaři co operují a rodí děti zedníci instalatéři obnovit učňovská střediska a učňovské školy profesionální výrobní dělníci
  a zábavný VIP mediální šašci nemají pro ČR zejména když daní výdělky v zahraničí ve svých rájích…vůbec žádnou hodnotu….pouze chvilkovou pomíjivou zábavu a násilí na stadionech a v ulicích od jejich zrůdných násilím nabitých obdivovatelů a fanoušků

  prohlédněte si perfektní špičkové sportovní stadiony fotbalové hokejové tenis cirkusy-spousta reklam světel spousta sponzorů..Vodafon, 02, Skanska, Metrostav, Sazka, Škoda, Coca cola a další vč státních DOTACÍ co sypou prachy do tohoto pomíjivého zábavného chvilkového opojení části obyvatel
  …a pak jedete v Praze 4 Krči kolem Thomayerovi nemocnice nebo kolem Nemocnice Na Bulovce či na Vinohradech a s hrůzou koukáte jak se budovy nemocnice rozpadají před vašima očima po 31 leté kapitalistickém sametovém zlodějském neekonomickém hospodářství
  …a nikde na budovách žádné…ale žádné nemocnice není reklama sponzorů Vodafon,o2, Skanska, Metrostav, Škoda, Coca cola, ČEZ a další a další co sypou peníze do zábavy
  a to si ještě v TV dovolí dát reklamu jak jakýsi český herec fandí z VIP hokejového přepychového salonku plného pití a jídla kde všichni kolem jako magnáti debužírují válí se v kožených sedačkách a fandí
  a pak zjistíte že lékař po náročné 8 hodinové operaci si jde sednout a odpočinout do 12m2 nevyhovující kanceláře neodpovídající jeho práci a výkonu s jednou konvicí na kafe
  a pak zjistíte že špičkový český vědec či lékař a nejen na evropské ale i světové úrovni co operuje lidem srdce mozek ledviny zachraňuje a pomáhá rodit děti má měsíční příjem proti zábavném zpěvákovi herci fotbalistovi golfistovi cyklistovi násilníkovi v ringu…má roční příjem o 100 000% nížší než tito sportovní šašci a příživníci na daních a předvádějící se pro mizivý počet fandících násilím nabitých fanoušků a české blbé ovce jim fandífandí a fandí a platí
  Zabraňme zrůdnostem a nedotujme zábavu a nepotřebné církve a neziskovky
  …lidská společnost je nemocná velmi nemocná….a klín je zapotřebí vytlouci klínem

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.