Češi neztrácejí humor. Roman Prymula se stal předlohou mnoha povedených vtípků

Ilustrační fotografie: Pixabay.com

Českou republikou během pátečního dopoledne otřáslo skandální odhalení úřadujícího ministra zdravotnictví Romana Prymuly, který společně s Jaroslavem Faltýnkem navzdory vlastnímu balíčku bezpečnostních restrikcí navštívil uzavřené restaurační zařízení. Kolosální chyba ústředního symbolu boje proti zákeřnému koronaviru pořádně popudila širokou veřejnost, zároveň však nechala vzniknout opravdu povedeným vtípkům. Ty se sociálními sítěmi šíří jako lavina.

Youtuber Kovy se trefně obul nejen do ministra Prymuly

Roman Prymula, který v nezáviděníhodné funkci ministra zdravotnictví před necelým měsícem nahradil “příliš slušného” Adama Vojtěcha, měl díky efektivnímu přístupu k první vlně koronaviru zanedlouho obdržet státní vyznamenání. Namísto sklízení vcelku zasloužených ovací však nejspíš skončí v politickém propadlišti dějin. Světově uznávaný odborník v oblasti epidemiologie se údajně dopustil (sám vinu rezolutně popírá) hrubého přestupku vůči vlastnímu balíčku vládních restrikcí, když společně s Jaroslavem Faltýnkem a dalšími dvěma osobami absolvoval jednání mimo své obvyklé pracoviště. U návštěvy vyšehradského restauračního zařízení jej ale bohužel nachytali bulvární novináři z Blesku.

Zveřejnění tohoto šokujícího odhalení rozpoutalo doslova mediální peklo, které úřadujícího ministra pravděpodobně připravilo o místo ve vládě Andreje Babiše. Ačkoli on sám rezignaci kategoricky odmítá a nadále trvá na své bezúhonnosti, premiér už s posvěcením prezidenta České republiky usilovně hledá adekvátní náhradu. Ve stínu všech těchto událostí zapadly vskutku povedené vtípky nebo štiplavé glosy, které aktuálně obrážejí sociální sítě. S jednou takovou se vytasil například populární youtuber Kovy.

„Je mi líto, že to profesor Prymula nedotáhl k dokonalosti. Chtělo to ještě aby s Faltýnkem zpívali, měli tam 120 tanečnic, mezi sebou si stříhali vlasy, dělali manikúru a nakonec demonstrativně spálili své roušky, došli na Staromák a porvali se s policajty,“ shrnul čtyřiadvacetiletý influencer hned několik naprosto nepochopitelných událostí letošního roku, které by se daly nazvat jakýmisi zápisky z doby koronavirové krize.

Fotografie jako pomsta předchůdce a ztracené vyznamenání

Někteří politici, politologové a také občané vcelku logicky dumali nad tím, jak se bulvární novináři o tajné schůzce Romana Prymuly s Jaroslavem Faltýnkem vlastně dozvěděli a kdo konkrétně mohl Blesku poskytnout důležité indicie vedoucí právě k pražskému Vyšehradu. O zodpovězení této palčivé otázky se nakonec postaral uživatel sociální sítě Instagram, jmenovitě vain.92, který zveřejnil následující fotografii “přímo z místa činu”. Ta se následně nekontrolovatelně šířila napříč internetem.

Humornou reakci si samozřejmě neodpustil ani devětatřicetiletý grafik Tomáš Břínek, jenž veřejně vystupuje pod pseudonymem TMBK. Jedna z jeho posledních koláží připomíná vyznamenání, které Prymulovi (nejspíš předčasně) přislíbil prezident Miloš Zeman.

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

83 komentářů: „Češi neztrácejí humor. Roman Prymula se stal předlohou mnoha povedených vtípků

 • 24 října, 2020 (8:41 am)
  Trvalý odkaz

  KONSPIRACE ???
  estébácký vůdce, kterému klesali preference a kterého nebylo měsíc vidět a slyšet v médiích, pořád jen samý PRYMULA PRYMULA PRYMULA, tak pověřil šedou eminenci a ta zorganizovala politický komplot, který odstartovala nočním telefonátem a předem přes den neplánovanou pozvánkou a návštěvou liduprázdných ulic a liduprázdné restaurace u Vyšehradských hradeb. Součástí komplotu byl i neznámý anonym oznamující tuto neplánovanou noční návštěvu restaurace novinám Blesku. A nastartovaný telefonát šedé eminence odstartovala popravu důvěřivého českého virologa-politika, který na přátelský pokyn šedé eminence, že roušky jsou v tuto noční dobu na tajné schůzce zbytečností, si roušku v restauraci a při opouštění restaurace sundal stejně jako šedá eminence.
  A důvěřivý český nekonspirativní Prymula, neošlehaný mafiánskými praktikami Juraje Jánošíka, tak celé této blamáži uvěřil a skočil kočnerovským praktikám infikovaným z východu do Čech, skočil na mafiánský ŠPEK.
  A po zveřejnení fotek vůdce vyčkával celé dopoledne na reakce národa a opozičních politiků a využil jejich rozhořčenosti a pak po zjištění reakcí národa až v pravé poledne vykonal mediální popravu a vyhazov ministra.
  A tím může opět být a bude každý den vůdce opět v médiích namísto Prymuly.
  A tím vyrazil Damoklův meč z rukou opozice, které vyhověl popravou Prymuly, českým zabedněným občanům a opozici, jenž od rána do médií řvala a dychtila po popravě Prymuly a tak opozici a národu milerád vyhověl a zabil dvě mouchy jednou ranou !!!
  A tím opět preference vůdcovi jako bojovníka proti špíně, proti nepravostem, proti zlodějským živnostnikům u blbých, ovlivnitelných českých ovcí opět stoupnou.
  Ihned po zveřejnění Prymula odmítá jakoukoliv vinu s tím, že tolik zas neudělal a naopak oproti Prymulovi šedá vůdcova eminence ihned při prvním kontaktu s novináři prohlašuje, že pochybyl a bere a souhlasí s veškerou politickou odpovědností (téměř žádnou) a sankcemi….a těší se na tučnou odměnu za vykonanou službu od svěřeneckého fondu.
  Stát je důležité řídit jako firmu a nepohodlnou konkurenci zlikvidovat.

  Faltýnek neodchází, rezignoval symbolicky
  NOVINKY
  24.10. 2020 Dnes 8:44 – Praha
  ada, nig, Právo

  Šéf poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek po setkání s premiérem a lídrem ANO Andrejem Babišem oznámil, že skončí jako první místopředseda hnutí a že se zeptá poslanců ANO, jestli má dál vést klub.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (9:26 am)
   Trvalý odkaz

   Hezké, ale hrubky v češtině to kazí.

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (9:55 am)
   Trvalý odkaz

   Nesmysl, který se navíc mizerně čte. Není třeba takovýchto kostrbatých spekulací. I bez nich víme, co je Babiš se svými poskoky za zmetka.

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:07 am)
   Trvalý odkaz

   100% souhlas….
   Je mi vcelu líto jak lidi ihned skočí na špěk a hned Prymula fuj – odchod.
   Nemám rád Prymulu a pokaždé, když něco vyhlásil jsem si v duchu říkal – tvl. se pos ….
   A opatření se mne dost finančně dotýkají.
   Domnívám se, že toto se dostalo do extrému díky volbám – teď nemužeme nic moc zakazovat
   ono to vydrží ztratili by jsme popularitu. Mimochodem za celou vládu je odpovědný vždy soudruh premiér.

   Premiér: no tak naberem toho Prymulu do party začína to to být dost vážné a obětujem Vojtěcha
   Prymula : vládo tohle je průšvih to jen tak nezastavíme
   Vláda: drž hubu a šlapej do pedálů
   Prymula: no naordinovali jste mi na pondělí prohlášení v mediích tak já řeknu, že vše zavřem.
   Pokud to neuděláme jsme v hajzlu.
   FInance: no na to zapomeň prachy jsme rozdali na jaře a teď je po volbach nic se nám rozdávat moc nechce a už taky nemáme.
   Premiér: hele do medií nic takového teď neříkej. Počkej nech si to vysvětlit. A na media se vy…r to jim pak řekneš něco zítra až Ti to řádně vysvětlíme.

   Průběžná doba pár dní…..
   Premier: ten Prymula mne začíná štvát lidi, vůbec neposlouchá, všude jsou ho plný media a nedělá to co jsme mu řekli. Nakonec to opravdu všechno zavře.
   Finance: no právě on je uplně blbej přeci nebudeme lidem opět dávat prachy a zastaví nám to ekonomiku. Navíc já mam kasu dost na suchu.
   Premier: bere mi popularitu, jeho rozhodnutí stojí peníze, lidi budou nasr … í, ztrácíme procenta.
   Vždyť ta smrtnost není tak vysoká. Vyvolává paniku. A navíc jeho kecy, že jsme to podělali a drželi
   hubu kvůli volbám to si na mne dovolil dost – jsem přece nejlepší a lidi mi fandí.
   Všichni: hele musíme se ho asi zbavit. Trhá nám partu a ještě za chvilku se proflákne jak to tady
   vedem.
   Premier: ok zavolám Faltýnkovi ať to pořeší.
   Faltýnek druhý den: šéfe už mám plán, ale podržíte mne jo ?
   Premiér: jasně na Tebe je vždy spoleh a posloucháš a to mám rád. Přístí tah je musíme jsme na ministerstvo zdravotnictví přitáhnout nejakého poslušného člena party. Toto byl moc sólista.
   Stejne nového časem zase vykopnem tak stačí jen pro veřejnost nějaký terč.

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (3:19 pm)
   Trvalý odkaz

   nevím z jakého jyazyka je to překlad, ale samná hrubka!

   Reagovat
   • 24 října, 2020 (4:29 pm)
    Trvalý odkaz

    Ty hrupko jedna,jde ty o postaru vecy nebo o hlubky, ty hluboko !!!

    Reagovat
  • 24 října, 2020 (5:14 pm)
   Trvalý odkaz

   Jsem rád, že jste rozkryl konspirační akci ze strany vůdce vůči nebohému, ješitnému zřizovateli restrikcí na základě posměšných reakcí na internetu. Škoda, plukovník nám ještě mohl ukázat, zač je toho loket. Chudák, nechal se vlákat do pasti ve formě pozvánky do Vyšehradské kapituly s občerstvením, kde při konzumaci není nutná rouška a vůbec přitom netušil, že musí nejprve projít restaurací a v následném rauši z úspěšného jednání si ani nevzpomněl na nasazení roušky v autě s řidičem, ale i to se dá snadno vysvětlit, pokud s řidičem uzavřel registrované partnerství a sdílí společnou domácnost. Stejně tak se rád vyjádřím i k politickým kritikům z řad opozice. Rádi nás, pracující, co jim zajišťujeme dobré bydlo nazývají obyčejnými lidmi. Sledují nás kamerami na křižovatkách, ve veřejných prostorech, pomocí GPS, odposlechy telefonů a tak si myslím, že by nebylo na škodu, kdyby si Policie ČR vyžádala kamerové záznamy z veřejných prostor parlamentu, senátu a hradu. Myslím, že by na pokutách za porušování protiepidemiologických opatření vybrali více než za přestupky na silnicích. Obzvlášť dojemná byla v poslední době fotografie prezidenta Zemana komunikujícího v roušce s ministrem vnitra Hamáčkem, škoda, že už nám nikdo neukáže jak ta debata pokračovala po oficiálním focení. Jak se říká, kdož jsi bez viny, hoď kamenem. Poslední, z koho se mi zvedá žaludek je předseda ODS Fiala, tetelící se na post premiéra, jako kdysi Bohoušek Sobotka. Jeho vyjádření v rozhovorech a šalamounské odpovědi typu : “počkejte po volbách, to se musíte zeptat někoho jiného, jdeme postupnými kroky, pak se uvidí”, naznačují, že budeme mít nejmoudřejšího premiéra v dějinách, jehož názory se dají shrnout do jedné věty : “já nic neřekl, ale uvidíte, že na má slova jednou dojde”. A to je ten důvod má milá, proč já půjdu po dlouhých letech k volbám – proti ODS nic nemám, ale ten úlisný a moudrý pán je mi krajně nesympatický a tak zkusím pomoci nezkušeným pirátům.
   S pozdravem nevolič nenažraných vepřů

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (5:56 pm)
   Trvalý odkaz

   Darebák se zeptá party darebáků, zda má dál vést partu zkorumpovanejch darebáků…. Praho, blahopřeji z Brna. I vy tam máte svoji stoku. Jediné co máme společného je ten šíbr, co to svinstvo organyzuje. Ten darebák se jmenuje Faltýnek( poskok stbáka).

   Reagovat
  • 25 října, 2020 (8:45 am)
   Trvalý odkaz

   Ale Prymula nikomu na špek nesedl, jel si tam domlouvat kšefty, tvrzení Faltýnka, že vše bylo narychlo, jaksi pokulhává, ředitel ostravské nemocnice už byl asi vevnitř, takže jel na plánovanou schůzku.
   Ta restaurace je známá tím, nebo byla, že tam nikdo nikoho neuvidí, konspirace jako Brno, proto byla vybrána.
   Málo z lidí si přečetlo, co o svém známém Prymulovi, napsal Šmucler, že pan profesor něco jiného říká a něco jiného si myslí, stojí to za přečtení, i když chápu, že spousta lidí zubařovo komentování přechází.
   A teď ještě k poznámce na adresu Pražáků. Stále se do nás všichni navážejí! Ale vážení a milí, vesměs všechny průsery mají na svědomí páni politici pocházející z Moravy: Topolánek – Ostrava, Nečas – Uherské Hradiště, Faltýnek – Prostějov, Babiš – Bratislava, Krnáčová – Bratislava, Hřib – Slavičín, my už ani primátora nemáme Pražáka. My zbylí Pražáci máme pocit, že je zde už celá Morava.
   Co úvěr pro Prahu, to žádost od Moraváka. Všichni na Prahu nadávají, ale všichni se sem cpou.
   A v politice jich je asi nejvíc!
   A teď se vztekejte!!!

   Reagovat
  • 25 října, 2020 (9:28 am)
   Trvalý odkaz

   Ale Prymula nikomu na špek nesedl, jel si tam domlouvat kšefty, tvrzení Faltýnka, že vše bylo narychlo, jaksi pokulhává, ředitel ostravské nemocnice už byl asi vevnitř, takže jel na plánovanou schůzku.
   Ta restaurace je známá tím, nebo byla, že tam nikdo nikoho neuvidí, konspirace jako Brno, proto byla vybrána.
   Málo z lidí si přečetlo, co o svém známém Prymulovi, napsal Šmucler, že pan profesor něco jiného říká a něco jiného si myslí, stojí to za přečtení, i když chápu, že spousta lidí zubařovo komentování přechází.
   A teď ještě k poznámce na adresu Pražáků. Stále se do nás všichni navážejí! Ale vážení a milí, vesměs všechny průsery mají na svědomí páni politici pocházející z Moravy: Topolánek – Ostrava, Nečas – Uherské Hradiště, Faltýnek – Prostějov, Babiš – Bratislava, Krnáčová – Bratislava, Hřib – Slavičín, my už ani primátora nemáme Pražáka. My zbylí Pražáci máme pocit, že je zde už celá Morava.
   Co úvěr pro Prahu, to žádost od Moraváka. Všichni na Prahu nadávají, ale všichni se sem cpou.
   A v politice jich je asi nejvíc!
   A teď se vztekejte!!!

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (8:47 am)
  Trvalý odkaz

  Alespoň, že je zatím legrace, je ovšem otázka, jak dlouho bude trvat, než se ČR jako jedna z mála zemí
  v EU ocitne pod vedením této šílené a nezodpovědné vlády úplně na dně, a co nastane teprve potom?
  Snad i člověk se základním vzděláním musí vidět, že ty zákazy a roušky nejsou vůbec k ničemu, když po celé zemí běhají stovky a možná tisíce nakažených, kteří nejsou nikde vedeni, hygiena je nestíhá
  pozvat na odběry v nějakém reálném čase a není schopna ten odběr rychle vyhodnotit. TO je ta nejdůležitější věc, bez které to nemůže fungovat. A lidé musí platit nájmy, jídlo, atd…, takže do práce pojedou i s covidem, pokud jim nic není. žádná opravdová pomoc pro ně nepřišla (možná jen pro Agrofert). Podívejte se do okolních zemí na západ, jak funguje organizace, vlastně se tím ukazuje, jak fungují vlády tam. Takže je možné, že my budeme zavřeni na věky a uvidíme, jak se bude odvíjet další legrace s STB blbci. Tak je všichni volte a bude “legrace” ještě více……

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:53 am)
   Trvalý odkaz

   Já si naopak myslím, že moc dlouho zavření nebudem. Tímto tempem budeme za chvilku všichni promoření a pak už nebude potřeba jakékoliv opatření:+)

   Reagovat
   • 24 října, 2020 (1:56 pm)
    Trvalý odkaz

    Bohužel, za dva měsíce se promořilo cca 2% populace a nemocnice se už připravují na kolaps.
    Pokud bychom udrželi současnou hladinu na hranici kolapsu, potrvá promoření minimálně 5 let.

    Reagovat
  • 24 října, 2020 (5:23 pm)
   Trvalý odkaz

   Měl by jste si uvědomit, že nezodpovědná a šílená je každá vláda, zatímco opozice je vždy moudrá a rozhodná. Ovšem pouze do té doby, než se stane vládní stranou. A tak je vcelku jedno kdo vládne, obětuje se do roztrhání těla pro nás “obyčejné lidi”, protože prase je vždy hladové.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (8:52 am)
  Trvalý odkaz

  Já legraci nevidím, jen, jak vše krachuje a lidé zůstávají bez práce. Zatím jsou na tom nejlépe důchodci, těm zatím stbák peníze posílá. Ti jej drží na nohách ta banda blbá. Možná ale dojde i na spravedlnost a tito pomateni budou také potrestáni! Jenže to s nimi odnesou i ti ostatní!

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (9:46 am)
   Trvalý odkaz

   Jaképak máš vzdělání, že máš takové “chytré” kecy. Odhaduji tak max 5. třídu základní školy.

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (9:49 am)
   Trvalý odkaz

   Spravedlnost dožene i Vás, také budete starý v té “bandě blbé”
   .

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (9:53 am)
   Trvalý odkaz

   Každý bude starý a my duchodci jsme si odpracovali dost a za meně peněz .Tak nezávidte .

   Reagovat
   • 25 října, 2020 (1:22 am)
    Trvalý odkaz

    Odpracovali dost a za míň peněz?Směšné normy které se zvládly za 3 hodiny,žádný kamerový systém,to by se taky dnes mladým líbilo a ceny v obchodech byly taky menší.Dnes je každý druhý zhuntovaný ve 40 letech a vůbec si nedokážu představit že budu v důchodu chodit prodávat k Vietnamcům tak jak většina důchodc.Pokud se vůbec při tomto tempu důchodu dožijeme.

    Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:06 am)
   Trvalý odkaz

   Opravdu si myslíte, že všichni senioři jsou banda blbá a pomatenci? Vy nemáte rodiče a prarodiče? Nebo taky patří mezi ty ostatní seniory, jak jste je nazval. Je mi vás líto.

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:38 am)
   Trvalý odkaz

   Ty musíš být dobrý hovado ,asi rodiče a prarodiče nemáš protože jsi se těžko narodil ty jsi se vyskyt.

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:53 am)
   Trvalý odkaz

   Já si myslím ,, že na tom nejsou důchodci nejlíp,, velká většina jich nemá ani 10000kč,, ale kdo je zcela v klidu jsou pobírači sociálních dávek,,,ti jsou zcela v klidu,, tam stát již léta nešetři…se říká,, nebude na důchody,, ale není slyšet ,, nebude na dávky,, tak jsou rodiny,, které už 2 generace nepracuji,,

   Reagovat
   • 24 října, 2020 (6:51 pm)
    Trvalý odkaz

    ty jsi ale .íča!! jsem samoživitel dvou dětí beru invalidku 6900,- kdyby nebylo sir. důchodu jsme pod mostem.

    Reagovat
  • 24 října, 2020 (11:44 am)
   Trvalý odkaz

   Blbečku,přeju ti aby ses teda důchodu nedožil, když ti jsou důchodci proti srsti… šmejde

   Reagovat
   • 24 října, 2020 (6:34 pm)
    Trvalý odkaz

    Zkus zjistit kolik dnešních důchodců nebylo členy KSČ, SSM, Lidových milicí, Stb. Až přijdeš na to, jak malé procento to bylo, zjistíš, že si za vše můžou sami. Ale bohužel, tak to bude vždy, když ti někdo slíbí, že dobře se budeš mít tedˇ a ne až později.

    Reagovat
  • 24 října, 2020 (2:44 pm)
   Trvalý odkaz

   Pane Párale, neházejte všechny důchodce do jednoho pytle. Já jsem sice důchodce, ale nejsem debil, Babiše nevolím, jako by tu nebyl. Ing. Rostislav Novák

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (7:43 pm)
   Trvalý odkaz

   Jsem v důchodu a Babiše nevolím a to nikdy ! A ti důchodci co znám a je jich dost taky ne, chytrolíne !

   Reagovat
  • 25 října, 2020 (6:52 am)
   Trvalý odkaz

   Nazvat důchodce jedním šmahem blbou bandou může jen ubohý kretén.

   Reagovat
  • 25 října, 2020 (8:28 am)
   Trvalý odkaz

   Taky budeš starej a blbej. Jen nebudeš mít důchod, protože nebudou peníze.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (9:26 am)
  Trvalý odkaz

  je výborné , že lidé neztrácejí humor v začínající ,, době temna,, – dy sa zatemnilo především politikům

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (9:34 am)
  Trvalý odkaz

  Toto je nejhorší vláda a prezident od dob Hitlera.Větší ksindl snad nebyl.Vytírají si s nám prdel.Vždyť my jsme jen blbí češi.Ti,co budou volit ANO,by měli zveřejnit a bez keců vykopat z republiky.
  A Prymula – stejně takovej pablb jako ostatní.Hovno čemu rozumí,jenom zdevastoval republiku.Ty jejich vymyšlená čísla nakažených už jim taky nikdo nežere.AŤ jdou do hajzlu celý ministerstvo zdravotnictví.
  Testy . tady je vidět,že lidi a hlavně shnilý důchodci mají peníze na pičoviny.Já bych jim nasral a ne přidal.
  Odcházím do hospody bez roušky.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (11:54 am)
   Trvalý odkaz

   Těžko, chytrolíne. Ty jsi tak blbej, že ani nevíš, že jsou hospody zavřený?

   Reagovat
  • 24 října, 2020 (1:49 pm)
   Trvalý odkaz

   Počkejte na mě, jdu také. Co třeba jít na Vyšehrad, Prymula tam zná docela fajn hospůdku a prej otevírá na požádání. No tak požádáme.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (9:43 am)
  Trvalý odkaz

  A opět idiot který svoji neschopnost svádí na důchodce. Staří lidé kteří celý život pracovali a platili tomuto státu všemožné odvody nemohou za to že jsi Párale na tomto světě zbytečný.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:49 am)
   Trvalý odkaz

   Tak pozor důchodci jsou na tom dneska líp než mladí. Ti co měli štěstí šli do důchodu v 50. Bydlení celý život nemuseli řešit, pak si koupili byty domy za hubičku, případně pak dobře prodali…

   Reagovat
   • 24 října, 2020 (12:32 pm)
    Trvalý odkaz

    Nevzpomínám si že by moji rodiče měli něco zadarmo. Za byt platili nájem stejně jako dnes. Táta tvrdě makal, byl pokrývač. Máma měla služby v nemocnici a strala se o nemocné a nepřemyšlela nad tím kdo jaký má názor na svět. Ošetřovala mladé, staré. Neptala se na věk . Sami si vlastníma rukama postavili dům, a ten byt museli bez náhrady opustit . Ten byl dřiv státu. Prosím neurážejte mí rodiče.
    Pokud nemáte svoje rodiče rádi, Je mi vás líto že vás nenaučili co je úcta.

    Reagovat
 • 24 října, 2020 (9:47 am)
  Trvalý odkaz

  Zase další kokot navážející se do duchodců .Banda blbá je autor a jemu podobní pomatení z politických špiček a důvěřivců lizajících prdel kdejakémum kokotovi a čekajících na odpadky z korupčního stolu.Ty 3.5 miliardy za testování přece stály těm kreténům kolem Prymuly za pokus je” privatizovat”.V tomto státě nic nového viz Klausova amnestie všem privatizačním zlodějům.Autor je obrkokot a exponenciální blb.Stébák mně nic neposílá a na sv ůj důchod jsem si nenakradl, ale 38 let vydělával hňupe.Ani jsem nezašantročil úspěšné podniky na západ.Důchodový systém jsem taky nepoužil na sanaci rozkradených bank a státního rozpočtu.Suma sumárum zavři hajzle tlamu.J.H.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (10:18 am)
   Trvalý odkaz

   Sice drsně napsáno,ale pravdivě vyjádřeno.
   Již v dávných dobách platilo: podle jadrné řeči se pozná bodrý český venkovan! Jenže ten ještě vládl
   vidlemi . “Škoda těch čassů !”

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (10:14 am)
  Trvalý odkaz

  Jenže – stejně jako v případě Miloše Zemana – Burešovo “tvrdé jádro” nenechá svého guru padnout… 🙁

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (10:42 am)
  Trvalý odkaz

  V noci, ve středu, do naprosto liduprázdné ulice, 6m od auta, vychází pan Prymula ze dveří uzavřené, neprovozované restaurace bez lidí a personálu, a nemá roušku! Ó!. Tu ale v takové situaci přece ani nemusel mít! Přesto je to, na objednávku někoho, připravená léčka a nastražená příležitost zdiskreditovat schopného člověka! Člověka, ministra, kterému většina disciplinovaných a slušných lidí důvěřovala, že jim v této těžké době pomůže situaci zvládnout s minimálním počtem mrtvých. Blesk na tuto skutečnost však upozornil až v pátek, proč s takovým zpožděním, když tento bulvár jako deník se tiskne v noci? Celý čtvrtek se vše tajilo. Proč? A v pátek se již vědělo utajované jméno nového ministra. Nemohu jinak, než mít k této věci velké výhrady a myslet si, že to byla podpásovka! Myslet si může každý co chce, ale i v tomto případě vidíme, kdo je šedá eminence a komu tento chaos prospěl, ať z důvodů preferencí či zisku! Marnost nad marnost, všechno je marnost! A odneseme to všichni! Nikdy bych si ani nepomyslel, že budeme mít světové prvenství v tak žalostné situaci!

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (11:03 am)
   Trvalý odkaz

   Pokud jde o roušku, přiblížil se k řidiči na méně než dva metry. V tu chvíli roušku měl mít. Jeho vysvětlení, že šlo jen o vteřiny je zajímavé. To by totiž znamenalo, že venku na ulici roušku mít vlastně nemusím, pokud někam jdu a nestojím na místě. Protože každého potkám jen na několik vteřin, než se od sebe zase vzdálíme na “bezpečnou” vzdálenost:+)))
   A kdy si jako myslíte, že se ten Blesk tiskne, když některé trafiky mají otevřeno od pěti ráno a ty noviny už tam v době otevření musejí být? A to musíte počítat i s časem pro rozvoz po celé zemi. Nebo si snad myslíte, že noviny pro celou republiku jsou vytisknuté za deset minut? Napsání článku, vymyšlení grafické stránky, to všechno zabere čas. A Faltýnka přitom fotili asi ve dvě ráno. Si to představujete jak Hurvínek válku.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (10:51 am)
  Trvalý odkaz

  V noci, ve středu, do naprosto liduprázdné ulice, 6m od auta, vychází pan Prymula ze dveří uzavřené, neprovozované restaurace bez lidí a personálu, a nemá roušku! Ó!. Tu ale v takové situaci přece ani nemusel mít! Přesto je to, na objednávku někoho, připravená léčka a nastražená příležitost zdiskreditovat schopného člověka! Člověka, ministra, kterému většina disciplinovaných a slušných lidí důvěřovala, že jim v této těžké době pomůže situaci zvládnout s minimálním počtem mrtvých. Blesk na tuto skutečnost však upozornil až v pátek, proč s takovým zpožděním, když tento bulvár jako deník se tiskne v noci? Celý čtvrtek se vše tajilo. Proč? A v pátek se již vědělo utajované jméno nového ministra. Nemohu jinak, než mít k této věci velké výhrady a myslet si, že to byla podpásovka! Myslet si může každý co chce, ale i v tomto případě vidíme, kdo je šedá eminence a komu tento chaos prospěl, ať z důvodů preferencí či zisku! Marnost nad marnost, všechno je marnost! A odneseme to všichni! Nikdy bych si ani nepomyslel, že budeme mít světové prvenství v tak žalostné situaci!

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (10:55 am)
  Trvalý odkaz

  Konspirace?
  No ano, kam se hrabe Dietl. Estébákovi prchalovci si skutečně dali záležet. Šedá Eminence je borec,
  nějakého toho Českého lvíčka by se patřilo udělit.
  Ta rozhořčená reakce s následným tasením popravčího meče, absolutně neobvyklá u Estébáka, který
  jakékoli kiksy své i svých firemním zaměstnanců bagatelizuje a na upozorňovatele vždy divoce zaútočí,
  seřve, zostudí, nádhera.
  A pro ty, pro které je kobliha darem z nebes, je koblihář opět pánembohem.
  Na věčné časy.
  Lidé, probuďte se.

  A ti bdící si zopakují shodu podmětu s přísudkem, děkuji.
  Bdící důchodkyně.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (6:14 pm)
   Trvalý odkaz

   Vážená paní důchodkyně, je obdivuhodné jak důsledně udržujete odkaz Julia Fučíka :” Lidé bděte!” a přeji Vám, aby se alespoň některý z Vašich potomků dočkal obětavé, spravedlivé, čestné a zásadové vládní strany. To je ale utopie, když si přečtu tu blbost, co jsem napsal.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (10:57 am)
  Trvalý odkaz

  Politika je špína. Nepohodlní, když dobrovolně neodstoupí, jsou kriminalizováni.
  Nedávno zrežírovaný úplatek 7 miliónů, dnes zase zrežírovaná chybějící rouška. Dříve byli mafiáni s kompro v pozadí a Mrázka to stálo život. Dnešní vláda mafiány a kompro ze zákulisí nepotřebuje, zvládne to sama.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (6:02 pm)
   Trvalý odkaz

   Dnes je vše režírováno poradci, politik je jen loutka, která papouškuje, co mu poradce napíše. Zvlášť na případu ministra zdravotnictví Prymuly je patrné, že politikům chybí i základní rozlišovací schopnosti. Chudák ani nepoznal, že ho přivedli do restaurace, i když je sám nařídil zavřít. A že si nasadil roušku v autě až teprve po vyfocení reportérem je přeci také běžné v rámci pravidel jím vydaných.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (11:16 am)
  Trvalý odkaz

  Babise nemam rad … OK …, ale koho na jeho misto … dlouho, dlouho nic …. samy tydyt.

  Nedomnivam se, ze opozice to co predvadi, dokaze sestavit smysluplnou vladu, je take skoda kdyz se odstranuji silne figury … ale cesi si dokazali vzdy samo pomoc, horsi je to s temi imporovanymi cechy, ty to v krvi nemaji.

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (11:17 am)
  Trvalý odkaz

  To se mi asi jen zdá, že se najde kretén, který toho arogantního zeleného mozka ještě obhajuje.

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (1:51 pm)
  Trvalý odkaz

  Nejlepší premiér je Babiš a pan Prymula je super odborník. Špína Blesk jenom škodí. Ať žije ANO a Babiš.
  Babiš zase vyhraje volby a bude premiérem a demo-blok může jít do prd**e.

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (1:58 pm)
  Trvalý odkaz

  Prymulu nemám rád. Nemám rád lampasáky a armádu obecně a tyhle gumy zvlášť. Ale přesto se nemohu zbavit dojmu, že tady tomuhle šaškovi někdo hodně, ale opravdu hodně, vymáchal hubu ve sračkách. Koneckonců byl v soukromém prostoru – i kdyby to desetktát byla hospoda, jakmile je zavřená, není to hospoda, ale soukromý prostor majitele nebo nájemce. Na ulici široko-daleko jen ti svatí v kostele, takžře ani náhubek nepotřebloval … A on , vůl, ještě něco mele o kapitule apod., proboha, ten si naběhl na pěst, ale přímo na vidle. Je třeba se ho zbavit pro mimořádnou blbost: jednak se paktoval s Faltýnkem, ačkoliv měl a musel vědět, co je to za bezcharakterního zmetka, jednak ještě takhle blbě žvaní …

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (5:42 pm)
   Trvalý odkaz

   Pokud se jedná o právní výklad vládního opatření : ” i kdyby to desetktát byla hospoda, jakmile je zavřená, není to hospoda, ale soukromý prostor majitele nebo nájemce”, tak v tom případě vyrážím s kamarády ihned do hospody a domluvím se s majitelem, aby za námi zamknul. Nebudeme v hospodě, ale v soukromém prostoru. Tak na co všichni čekáte, jdeme pařit do soukromých prostor.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (2:26 pm)
  Trvalý odkaz

  Znova se ozývají ubožácí, kteří by seniory nejraději smetli ze světa. Vy hlupáci žijete představou že nikdy nezestárnete ? Víte ,vy hlavy pomazané -i vy budete staří a vaše děti vám to jednou vrátí i s úroky. Věřte Vesmírným zákonům ,že každá nespravedlnost se nám vrací. Já vám mladým ale přeji ,aby jste zmoudřeli . Jinak přeji všem slušným lidem zdraví a trochu klidu v této džungli. JANA

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (3:33 pm)
  Trvalý odkaz

  Je to dle mého neschopnost redaktorů Blesku. Počkat pár dní, a možná mohli mít většího sólokapra. Třeba jsme se mohli dočkat nějakého dalšího upečeného “SARAJEVA”.

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (5:28 pm)
  Trvalý odkaz

  Nejvíc se ozývají potrefené bolševické husy! Je samozřejmé, že je plno seniorů slušných, a kteří celý život jen dřeli a moc toho nemají, tito ale v naprosté většině případů nevolí takový odpad, co tu máme. Bohužel je tady plno těch, co volili celou dobu zločineckou stranu Komunistů, kteří měli být po revoluci postaveni řádně před soud za spáchané zločinech na lidech ve vlastní zemi! Takto se rozprchli do ostatních stran a tam převzali ty jejich praktiky a dopadlo to, jak to dopadlo, ale ještě možná není konec. Pokud se toto vedení země opravdu nezmění na nějaký normální směr, skončíme v podobě východních zemí. Běžte se tam podívat, co tam většina má, a jak to tam vypadá. Druhá možnost je, že se při normálním vedení země alespoň trošku přiblížíme životní úrovni lidem třeba v malých zemích na západě Evropy. A pokud tomu nebude většina rozumět, že Stbák nemá ve vedení země, co dělat, tak jednoduše přijde varianta č.1.

  Reagovat
  • 24 října, 2020 (7:09 pm)
   Trvalý odkaz

   Tu zločineckou stranu Komunistů volilo pravidelně v průměru 99,85% voličů, takže ač nejsem příliš zběhlý v matematice, tak mi i přesto vychází, že těch slušných bylo 0,15%. A tak se ptám,
   (cituji: “Bohužel je tady plno těch, co volili celou dobu zločineckou stranu Komunistů, kteří měli být po revoluci postaveni řádně před soud za spáchané zločinech na lidech ve vlastní zemi!” )
   kdo je tady bez viny. Zřejmě všichni ti slušně pracující pro KSČ a následně radostně mávající v prvomájovém průvodu a skandující Ať žije KSČ, Se Sovětským svazem na věčné časy, Úkoly pětiletky splníme, Ani zrno na zmar, Republiku si rozvracet nedáme a pod. Zkusil bych se nejdříve zamyslet co melu za hovadiny, než to napíšu. S pozdravem : “V šest v práci”

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (5:56 pm)
  Trvalý odkaz

  Statečný národe, chrabří lidé, je krásné jak jste kritičtí když se to může, když se nebojíte, že by jste mohli být potrestáni. Mám rád tyto anonymní junáky.

  Reagovat
  • 25 října, 2020 (10:37 am)
   Trvalý odkaz

   Nejsem anonymní, milý bojovníku za spravedlnost, vše jsem měl uvedeno v kádrových materiálech. Na průmyslovce podmínečné vyloučení do konce studií za, kulantně řečeno, nevyjasněný postoj k socialismu, na vojně jsem odmítl vstoupit do SSM, čímž jsem si vysloužil (vymodlil) převelení od Pohraniční stráže k armádnímu útvaru ( příčilo by se mi totiž střílet na někoho kdo prchá z ČSSR jen proto, že měl na bývalé státní zřízení stejný názor jako já ), kde jsem si vysloužil vojenského prokurátora za zesměšnění lampasáků a přiznám i svůj prohřešek, že jsem se v 18 letech poprvé, ale za to naposledy zúčastnil voleb, prvomájového průvodu jsem se zúčastnil také pouze 1x a to v roce 1969, odmítl vstoupit do KSČ, a tak nebylo divu, že i když jsem 7x žádal o devizový příslib, ani jednou mi nebyl přidělen.
   Děkuji Ti za tvůj neochvějný názor, chrabrý bojovníku a přeji mnoho odvahy k další kritice, protože to bude asi Tvé maximum.

   Reagovat
 • 24 října, 2020 (6:48 pm)
  Trvalý odkaz

  Místo řádu bílého lva,navrhuji medajli za zbabělost!Každopádně je pana plukovníka vyznamenat.

  Reagovat
 • 24 října, 2020 (9:29 pm)
  Trvalý odkaz

  Jsem v důchodu a nepřipadám si jako užírač společného krajíce. Já si na ten ubohý seniorský žvanec vydělal v době, kdy jsem byl v t.zv. produktivním věku. Nevydělával jsem pro komunisty, ale pro to, abych uživil rodinu a děti, které se narodily ješte v době totality. Nevyčítají mi nic, tak jako já nic nevyčítal svým rodičům, kteří po válce prostě museli žít tam, kde je osvobodila Rudá armáda a SSSR si nás vzal jako válečnou kořist. Ano do roku 1989 byly volby nesvobodné, dobrovolně povinné, manifestační a nemohlo se volit nikoho jiného než KSČ. Nedoporučuval by jsem nikomu, ani těm co nás odsuzují , aby tu dobu museli prožít. Nejsem ten, který schvaluje různé finanční podplácení kýmkoli,kohokoli, jen pro to aby, jsem šel volit a hodil to tomu, kdo mne vlastně korumpuje. Volím tak ,aby jsem se mohl podívat svým dětem a vnukům přímo do očí a aby jsem nemusel je finančně podporovat, tak jako to dělal můj táta protože jsme měli malé děti a platy mizerné. Dnes se starám o 98.letou matku a dělém to prto, že si to zaslouží. A my všichni buďme hlavně zdrávi , nic si nevyčítejme, roušky nás nezabijí, buďme soudní a za rok si zvolme tak, jak si opravdu zasloužíme. Nedopustme jakýkoli extrém. Schopných lidí je tu dost.

  Reagovat
 • 25 října, 2020 (5:06 am)
  Trvalý odkaz

  příklady táhnout ———- když může ministr tak můžeme taky proč ne koho pak trestat ———

  Reagovat
 • 25 října, 2020 (7:01 am)
  Trvalý odkaz

  K Prymulovi – kdo jsi bez viny hoď kamenem. Kazdy z nas ma maslo na hlave. Rousku nasazuje u vstupu do obchodu, ne uz na parkovisti apod. Zbytecny hon. Prymula je odbornik, nikoli politik. V krizi maji stat vest odbornici. Staromak byl plny lidi bez rousek a vyhodil je nekdo z prace? I Prymula je jen clovek.

  Reagovat
 • 25 října, 2020 (7:07 am)
  Trvalý odkaz

  Lžete, jak tisknete, co tady píšete, že Komunisty volilo 90 a více procent. V únoru 1948 přes 40 % těch blbých, což v jiných zemích ne. Ani Na Slovensku tolik ne, ale museli se tomu podřídit. Běžte vy všichni blbci už někam…..
  A přestaňte vnucovat, že to takto dělal každý! Nehledě, že kvůli těmto bolševicky nemocným opustilo zemi v posledních 60 letech až 2 milióny lidí, bohužel ve většině případů těch schopných. A pokud jste senioři a nevolíte tuto zkorumpovanou bolševickou bandu jenom proto, že Vám dá směšný příspěvek, který je vzhledem k inflaci prakticky nic, tak vám vaši potomci určitě nemají co vyčítat! Ti, co ano, tak zalezte a raději nedělte svým rodinám ostudu!!!!!

  Reagovat
  • 25 října, 2020 (1:10 pm)
   Trvalý odkaz

   Přečtěte si prosím, pane Josefe, znovu svůj intelektem sršící příspěvek a poté se zamyslete (pokud je to ve Vašich silách) nad tím, kdo tady působí ostudu své rodině. Já blbec pak na základě Vašeho doporučení pak půjdu raději někam…

   Reagovat
 • 25 října, 2020 (7:51 am)
  Trvalý odkaz

  Tady se opravdu potvrzuje jenom to, že Český národ je vrtošivý. Dělat si srandu z jiných to jím jde, ale jak mile si někdo udělá srandu z nich, vyhrožují soudy a podobně. Jste pakáž nic jiného…

  Reagovat
 • 27 října, 2020 (5:43 am)
  Trvalý odkaz

  Tak přátelé my z vlády jsme vám poctivě objasnili jak a proč jsme odstranili od korýtka Prymulu.
  Ještě, že máme v bandě podržtašku Faltýnka.

  A chtěl bych vám obyčejným promluvit trochu do duše.
  Mějte trochu pochopení. My vám budeme vyprávět jak dělat ten lockdown, ale moc toho zavřít nemůžem no kvůli těm prachům.
  Sice jste na jaře nějaké nafasovali, ale to protože jsme moc zpanikařili. Taky to pana premiéra moc mrzelo a celé noci se odkopával. Teď opravdu nic nebude. Vždyť i takový elektrikář, zedník, instalatér si může pěkně vydělat na homeoffice, když bude šikovnej jako náš milovaný Andrej.

  Tak ještě jednou pro ty natvrdlé lockdown je a bude, ale jenom jako. To by bylo, jste nám nechodili pracovat. A že nemáte do čeho píchnout a těžko prokazujete, že je to kvůli tomu co tady zavádíme – no to je vaše neschopnost.

  Do konce týdne a vám přátelé to prozradím předem zveřejníme úžasný objev našeho milovaného premiéra. Lockdown je jako – to již jsme si řekli, ALE když budeme chodit po zpátku tak nám vir bude narážet dozadu do hlavy a my ho nebudeme vdechovat nosem a ústy a tím se toho neřádu úplně zbavíme. No řekněte není náš soudruh premiér geniální ? Ani roušky nebudeme muset mít !
  A nebudeme si nic muset zavírat, zakazovat a hlavně nic rozdávat. Pochopte proto bylo tolik vyjímek ! A hlavně nebudete muset chodit venčit pejsky v noci !!!
  A aby jste viděli jak to náš milovaný premiér s nám myslí dobře tak on a vláda se obětuje a roušky nosit bude, aby tomu čelila čelem.
  Takže už nechte těch nemravných keců, že je to kovaný komunista, protože na podniku zahraničního obchodu mohli pracovat jenom velice ověření a oddaní straničtí příslušníci s prověrkou a lustrací od STB, že fasuje nespravedlivě nejaké dotace, aby vás svůj poddaný lid mohl nasytit chlebem a zaměstnat ve svých skromých fabrikách. Vždyt on si šetřil korunku ke korunce si utrhoval od úst z výplaty referenta, aby si mohl koupit svoji první fabričku a vy jste takto nevděční.
  A ani dovolenou v Řecku jste mu nechtěli dopřát ! Ale on skoro nechtěl to VY jste chtěli jezdit ven on se jenom podvolil svému milovanému a novému národu.
  Uvědomte si, že je to náš vzor, hrdina a člověk jehož charakter neumíte vy plebejci vůbec ocenit.
  Však když je našemu drahému premiérovi smutno s nostalgií vzpomíná na centrální plánovaní a plnění plánu na 1000% . Vzpomíná jak chodil na své pracoviště ve skromném podniku zahraničního obchodu v Blavě, kde se zásadně oslovovali soudruhu, kde měli krásné nástěnky s povzbuzujícím nápisem např. : ” SE SOVĚTSKÝM SVAZEM NA VĚČNÉ ČASY” nebo motivační: plány pětiletky splníme na 500%.
  Však si taky se panem prezidentem občas zavzpomínají. Co ten se panečku taky nadřel ….
  Považte – prognostický ústav za komunismu a pak zbytek života politik !! O takové dřině nemaji obyčejní lidé ani představu co to obnáší. Však jim to správně z hradu nandal – neschopní zkrachují.

  Ještě že se naši vládnoucí představitelé vy nevděčníci mohou opřít o generaci pamětníků, kteří také s láskou vzpomínají kam nás dovedli a jaké hodnotné dílo nám předali. Však taky dostanou vánoční odměnu. A považte i mezi nimi se najdou nespokojenci !

  Všeobecně s nespokojenci zatočíme. Nějací studentíci, omladina a umělci nám nebudou narušovat naši světlou budoucnost. Však pan premiér i pan prezident vám to občas připomenou jaký máte mít na tu věčně nespokojenou lůzu názor. Vždyť ty demonstrace jsou placené !
  Doneslo se nám na vládě, že revoluci v 89 udělali studenti, mladí a umělci, ALE to je nehorázná lež !!!
  Jak by mohli ? Pan prezident vám jasně vysvětlil jaký máte mít na tuto skupinu občanů názor.
  To přece za nás vybojovali oni – naši hrdinové. Uschováni v prognostických ústavech a v podniku zahraničního obchodu socialistické republiky. Trpěli tam pod jhem minulého režimu !!!

  Tak občané myslete koho si máte vážit a komu být vděčni !

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.