Bílý dům nebo život. Trumpova neochota přiznat porážku baví internet

Přestože oficiálně volby prezidenta USA kvůli nutnosti sečíst i ty poslední zbytky odevzdaných hlasů stále pokračují, o jejich vítězi už je vzhledem k aktuálnímu rozložení volitelů prakticky rozhodnuto. Oba hlavní kandidáti na post nejmocnějšího muže planety sice senzačně pokořili dosavadní rekord v počtu hlasujících voličů, sedmasedmdesátiletý demokratický vyzyvatel současné hlavy státu Joe Biden však nakonec přesvědčil o pár milionů občanů více. Není žádným překvapením, že Donald Trump nese avizovanou porážku špatně. Jeho snaha zvrátit nepříznivý vývoj událostí ve svůj prospěch baví internet.

Biden se těší do Bílého domu, poražený je však zásadně proti

Ačkoli se díky nepřekonatelnému náskoku ve vedení závodního pelotonu pár dní zpátky předčasně prohlásil 46. americkým prezidentem a stejným způsobem konaly také všechny slavné mediální domy, oficiálního vítězství po sečtení všech odevzdaných hlasů ještě Joe Biden nedosáhl. Hořkou porážku si dosud nepřipustila ani současná hlava státu, která zpochybnila výsledky voleb i důvěryhodnost korespondenčních hlasů. Dalo se předpokládat, že Donald Trump případný neúspěch neponese lehce. Čtyřiasedmdesátiletý republikánský politik nicméně nezůstává pouze u silných slov, jimiž si prý minimálně na Twitteru koleduje o blokaci.

Dlouhé čekání na verdikt soudu zpříjemňují internetoví vtipálci

Navzdory nepříznivým výsledkům rozjíždí úřadující státník povolební zápas o setrvání v Bílém domě, načež si přizval nespočet skalních příznivců a také rozsáhlý právnický tým, prostřednictvím kterého napadl těsné porážky hned v několika klíčových státech. Zdánlivě nekonečné tahanice skončí 8. prosince, což je nejzazší termín pro zveřejnění výsledků soudních přezkumů. Jak si zkrátit dlouhou chvíli? Zaručenou zábavu s volební tématikou hledejte na sociálních sítích. Lidová tvořivost nezná hranic a nutno podotknout, že zatvrzelý Donald Trump se jako předloha pro štiplavé vtípky dokonale hodí. Některé reakce opravdu nemají chybu, což musí uznat i člověk stojící na opačném konci názorového spektra.

Donald Trump hájící pevnost před “dlouhoprstými bandity”.
Stejně jako Pavlína v televizní soutěži MasterChef Česko s tím Donald Trump opravdu nepočítal.
Lež má krátké nohy – a dlouhý nos.
Státník se rozčiluje nad projevem, který některá zahraniční média předčasně přerušila.
Loučení s Bílým domem opravdu není nic jednoduchého.

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

32 komentářů: „Bílý dům nebo život. Trumpova neochota přiznat porážku baví internet

 • 12 listopadu, 2020 (10:05 am)
  Trvalý odkaz

  kandidovat v 77 letech jako důchodce na presidenta USA je dle mého názoru od pana Bidena společenská a občanská nezodpovědnost…asi mu jako důchodci jeho miliardy nestačí…a to samé platí o o důchodcích Zemanovi a Babišovi

  Reagovat
  • 12 listopadu, 2020 (11:35 am)
   Trvalý odkaz

   Tak on rozdíl tří let není nic moc. Trumpovi je 74.

   Reagovat
  • 12 listopadu, 2020 (2:59 pm)
   Trvalý odkaz

   Co do toho pleteš Zemana a Babiše a vůbec to není o důchodcích , důležité je co mají v hlavě a hlavně ty životní zkušenosti. Je to asi na Tvojí hlavu moc, že…………………

   Reagovat
   • 12 listopadu, 2020 (7:04 pm)
    Trvalý odkaz

    Neotírej se o hlavu druhých, když píšeš voloviny. Samozřejmě, že je to také o věku, není žádná nádhera mít hlavu státu neschopnou chůze….jak asi může vykonávat svoji funkci ?

    Reagovat
  • 12 listopadu, 2020 (3:04 pm)
   Trvalý odkaz

   Taková skvělá demokracie, měly by nechat skvělého Donaldýňa Trumberu v Bílém Domě když se mu tam líbí a má tam trvalý pobyt, není demokratické připravit ho o střechu nad hlavou, a to se kamárádil s Kimem.A ať si postaví jiný.

   Reagovat
  • 13 listopadu, 2020 (7:00 pm)
   Trvalý odkaz

   Také budete jednou důchodce a budete mít pocit, že chcete být i ve svých letech užitečný a to ať v rodině nebo v práci nebo ve veřejném životě.

   Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (11:46 am)
  Trvalý odkaz

  Je zajímavé, že na internetu je i spousta vtipů a fotomontáží, které si utahují z amerického volebního podvodu. A o nich se jaksi “zapomíná” mluvit.

  Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (11:51 am)
  Trvalý odkaz

  Na internetu najdeme spousta kreslených vtipů a s vtipných fotomontáží, které si utahují z Bidena, jeho viceprezidentky komunistky Harrisové i amerického volebního podvodu. O nich se však nepíše.

  Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (12:53 pm)
  Trvalý odkaz

  Být Trumpem,tak se bojím odchodu do “běžného” života. Na to jak nechal zamordovat iránského generála se nezapomíná a mám obavy,že pomsta bude sladká.

  Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (2:23 pm)
  Trvalý odkaz

  To jsem zvědav, kdy EU uvalí sankce za podvod s volebními lístky v USA. No, Lukašenko by se mohl od Bidena učit, co jsou demokratické volby. A pos.aná EU včetně našich řiťolezů mlčí a mlčí… I ten taiwanec Pepek Vyskoč mlčí..

  Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (3:46 pm)
  Trvalý odkaz

  Pokud šlo o podvod musí uznat jedině soud nikdo nemá právo ani Tramp vyhrát pokud to smýšlel z toho volebních lístků je moc komplikované souladu spočténé volební lístky podle Bidena jsou vyšší definitivné a o důchodcích se nepočítá není uvedeno podle zákona v demokracii pokud někdo z Vás si myslí, že nemám pravdu tak je uvedeno podle zákona u soudu. Biden je starý, ale také něco dokáže víc než Tramp hlavně se netrapte je to demokracie žádná jiná ideologie neexistuje jen 3 jinak zfalšovat volby v demokracii je sankce. A co týká Trampa nemůže je ovlivnit dokázat to že je jeho výhra nemá tušení a z Bílého domu je do 8.prosince odejít pokud to potvrdí soud. A žádné blafačky podle sebe.

  Reagovat
  • 12 listopadu, 2020 (4:32 pm)
   Trvalý odkaz

   Jak je možný, že tam nemáte hrubky, ale zároveň máte větnou skladbu jako mistr Yoda po flašce vodky?

   Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (4:01 pm)
  Trvalý odkaz

  Co se týká Trampa ,jak to má dokazovat s vlastní vůle tím že je paličatý a vzteklý chová se, jak malé dítě odejít se mu nechce ,ale vyhrát mu to šmakuje, když prohrál volby neumí prohrávat ani jednou a rozum nemá o podvodu řeší jedině soud nikdo nemá právo zastát jako Tramp pokud to podal žalobu k soudu tak se očekává jeho trapnost a může mít nepříjemnosti vůči volbám tím skončí sankcím.

  Reagovat
  • 12 listopadu, 2020 (4:48 pm)
   Trvalý odkaz

   Pokusím se vám odpovědět ve vašem stylu…
   Takže co se týká Trampa vůči Bidena že je starší a senilní chová se, jak dementní stařík netuší co se děje zapoměl smrt syna dceru zaměnit ani rozum nemá v podvodu nikdo nemá právo hlasovat mrtví pokud to tak bude jak pro Bidena tak se očekává jeho odhalení a může mít nepříjemnosti vůči volbám a tím skončí mnohem větším sankcím!

   Reagovat
   • 12 listopadu, 2020 (5:16 pm)
    Trvalý odkaz

    Přesně! Já si tedy dovolím psát, aby každý rozuměl. Volby v USA jsou největším podvodem v dějinách USA. A vtip: Seřval jsem svou babičku za to, že volila Bidena, taková nehoráznost! …. A cestou ze hřbitova jsem se stavil na snídani.

    Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (10:28 pm)
  Trvalý odkaz

  PRO TY, KTEŘÍ SE NEVZBUDILI!!!
  KDO JE TRUMP? 🇺🇸 🇺🇸🇺🇸
  💢👁 Demokraté mu říkají klaun Bílého domu, který vyjednával:
  ● Čtyři mírové dohody na Blízkém východě, něco, co se nepodařilo vyprodukovat za 71 let politické intervence a nekonečné války.
  ● Demokraté mu říkají kašpar Bílého domu, je prvním prezidentem, který od Eisenhowera nezapojil USA do externí války.
  ● Ten klaun z Bílého domu měl největší dopad na ekonomiku, přinášel pracovní místa a snižoval nezaměstnanost mezi černošskou a latinskou populací než kterýkoli jiný prezident. Vždy vždy vždy. Vždy vždy vždy.
  ● Kašpar Bílého domu odhalil hlubokou, rozšířenou, dlouhodobou korupci v FBI, CIA, NSA na republikánských a demokratických stranách.
  ● Ten kašpar z Bílého domu otočil NATO a začal platit poplatky.
  ● Ten klaun Bílého domu neutralizoval Severní Koreu, zabránil jim ve vývoji další jaderné energie a poslal rakety do Japonska a neohrožoval západní pobřeží Ameriky.
  ● Ten klaun z Bílého domu změnil vztah s Číňany, přivedl stovky podniků zpět do USA. A oživil ekonomiku.
  Dobré odpoledne!!!!!!!
  ● Ten klaun z Bílého domu dokázal jmenovat tři soudce Nejvyššího soudu a téměř 300 federálních soudců.
  ● Tento stejný klaun v Bílém domě snížil daně, zvýšil standardní odpočet od finančního úřadu z 12,500 $ za společný sňatek na 24,400 $ a vyzval svůj akciový trh, aby se posunul na rekordní úroveň více než 100 100 doby, pozitivně ovlivňující důchody desítek milionů občanů.
  ● Klaun Bílého domu urychlil vývoj léku na COVID; bude dostupný za několik týdnů; stále ještě nemáme očkovací látku na SARS, ptačí chřipku, ebolu nebo řadu nemocí, které se objevily za předchozích administrativ ..
  ● Ten klaun Bílého domu znovu postavil armádu Obamova administrativa ochrnula a vyhodila 214 klíčových generálů a admirálů v prvním roce funkce.
  ● Tento klaun v Bílém domě objevil rozšířenou pedofilii ve vládě a v Hollywoodu a celosvětově odhaluje obchodování se sexem a přivádí děti domů do rodin.
  ● Ten klaun z Bílého domu pracuje zdarma a přišel o více než 2.000 milionů dolarů, když sloužil vlastním penězům a udělal to všechno a mnohem neúprosnější podkopávání a opozice lidí, kteří jsou ohroženi, protože vědí, že jsou a budou vystaveni jako zločinci, pokud bude znovu zvolen.
  ● Spousta z vás ho nenávidí a úplně jím opovrhujete. Protože i když ho nenávidíte, slouží vám a všem Američanům.
  ● Co děláte kromě toho, že ho urážíte a smějete se, že dostal čínský virus?????
  ● A prosím, převychovejte mě o tom, co Biden udělal pro Ameriku ve svých 47 letech ve funkci?
  ● Rozhodněte se mezi ′′ klaunem ′′ vs zkorumpovaný pokrytecký lhář, který mluví jemně.
  ● Dejte mi prosím vědět, určitě s ním nebudete chtít na pivo (pokud pil, tak ne) ani být jeho kamarád.
  ● USA potřebují silného vůdce, který se nebojí kopnout na dno, když je potřeba a pomáhat lidstvu.
  ● Rodičovská postava netřeba, už ji máme.
  ● Není třeba lháře, od toho jsou Hollywood, CNN, MSNBC, ABC, NBC, CBS a The New York Times.
  ● Není třeba, aby vám někdo pomohl, ale taky nechcete překážku nebo šílenou, senilní a zničenou bažinovou monstrum.
  ● Bůh žehnej Donaldu Trumpovi, nejlepšímu prezidentovi Spojených států a vůbec nejvíce opovrhovaný, nezklamal svět.
  #GodBlessAmerica
  #SaveOurChildren
  Převzato mnou

  Reagovat
  • 16 listopadu, 2020 (2:57 pm)
   Trvalý odkaz

   Vazeny pane,jen vam tady chybi,ze poslal na sve lidi(myslim tim americany) armadu,rozpoutal nenavist mezi lidma,oddelil nekolik stovek deti od rodicu,lze jak otevre pusu po cele 4 roky a jestli to neznate,tak prezident je zvoleny lidma a ma pracovat pro lidi,Trump pracuje jen sam pro sebe utraci penize lidi na jeho vylohy.Jen tak premyslim,jestli nejste z jeho tymu,to by vas jedine omlouvalo k temto blabolum co jste napsal.

   Reagovat
 • 12 listopadu, 2020 (10:35 pm)
  Trvalý odkaz

  https://www.arfa.cz/trump-uz-to-otaci-po-zisku-dalsich-dvou-statu-ma-vitezstvi-nadosah-biden-bude-kopat-pensylvanie-stazena-georgie-prepocitava-hlasy-zacalo-masivni-vysetrovani-nejvetsiho-volebniho-podvodu-v-dejinac/#.X61l_9RPUtw
  XMA Header Image
  Trump už to otáčí: Po zisku dalších dvou států má vítězství nadosah. Biden bude kopat. Pensylvánie stažena, Georgie přepočítává hlasy. Začalo masivní vyšetřování největšího volebního podvodu v dějinách USA. – ARFA.cz
  arfa.cz

  Reagovat
  • 13 listopadu, 2020 (9:11 am)
   Trvalý odkaz

   Je tu psáno plno hloupostí a vymyšlených představ. Tramp už nemůže nic vyhrát dávno je dobojováno , já nefandím nikomu , ale rozumu. V USA nelze tak silně falšovat volby aby někdo vyhrál volby , všechno je pod přísnou kontrolou. Pisálkové z Čech nemají žádné relevantní informace aby mohli cokoliv posuzovat , pouze spekulují a je to úsměvné. Presidentem byl zvolen ten stařík , at tu píšete cokololiv ten to má dávno v kapse, stačí k tomu logická úvaha a umět porovnat výsledky a předpoklady ,to je obyčejná matematika.

   Reagovat
 • 13 listopadu, 2020 (3:08 pm)
  Trvalý odkaz

  Přiznání porážky je nesmysl, sebere se a půjde.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.