Kobra 11: Semir Gerkhan poprvé ve dvojici se ženou!

“Erdogan Atalay” by Schröder+Schömbs PR _ Brands | Media | Lifestyle is licensed under CC BY-ND 2.0 
Zdroj: Flickr.com

K populárnímu německému seriálu Kobra 11 neodmyslitelně patří postava Semira Gerkhana, jehož už téměř čtvrt století ztvárňuje Erdogan Atalay. To samé se ovšem nedá říci o jeho partnerech, kteří se střídají jak na běžícím pásu. Paul Renner s tváří Daniela Roesnera, který byl součástí natáčení od roku 2016, to nedávno definitivně zabalil. A volné místo po něm vůbec poprvé v historii seriálu zaujme žena.

Semir přežil už nespočet kolegů

Erdogan Atalay je živoucí legendou seriálu Korba 11 z prostředí německé dopravní policie zejména proto, že oproti svým kolegům jednoduše “nehodlá zemřít” – samozřejmě tím myslíme postavu Semira Gerkhana, nikoli herce jako takového. Po jeho boku se již vystřídalo neskutečné množství partnerů a možná by stálo za to věnovat jejich výčtu jeden samostatný článek, co říkáte?

Ale zpět k věci. Jak už jsme zmínili v úvodní pasáži, tak Daniel Roesner se ze seriálu rozhodl nadobro odejít. Semir k sobě tedy potřeboval rychle najít někoho nového a tak se tvůrci po letech plánování konečně odhodlali k radikální změně. Posilou hereckého souboru se stala třicetiletá Pia Stutzeistein, která je ze své nové role doslova nadšená. A nadšení se očekává také od věrných televizních fanoušků.

Televize RTL očekává nárůst sledovanosti

Zájem o Kobru 11 už dávno konstantně nevzrůstá jako v časech jejího nejbujnějšího rozkvětu. Každá série jednou dospěje do bodu, kdy je potřeba zásadně oživit dějovou strukturu, aby divákům nebylo podsouváno stále to samé dokola, jen zahaleno do jiného kabátu. Právě angažování vůbec první herečky do role Semirovi partnerky má být tím potřebným osvěžením, které dokáže seriál znovu nakopnout.

Co myslíte, naplní Pia Stutzeistein potenciál, který v ní tvůrci vidí? Napište nám do komentářů.

Zdroj: NOZ.de

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.