Reklama na kofolu v novém kabátě

Zdroj: Pixabay.com

Vánoce se kvapem blíží a k nim neodmyslitelně patří i speciálně upravený televizní program. Kromě pohádek a filmů se sváteční tématikou se čeští diváci samozřejmě těší také na legendární reklamu, prostřednictvím které už Kofola baví dlouhých šestnáct let. Scénka s divokým prasátkem se letos dočká nového, modernějšího kabátu. Bude stejně úspěšná?

Reklama na Kofolu dobyla Českou republiku

Reklamy většinu televizních diváků spíše otravují, protože jim znemožňují nerušené sledování oblíbených filmů a pořadů. V případě reklamy na Kofolu to však rozhodně neplatí. Ta do povědomí veřejnosti vstoupila roku 2003 a stala se další vánoční tradicí, na kterou jsme se všichni proklatě těšili. Každá éra ale jednou končí a proto i zažitý spot dostane s úderem letošní zimy nový kabát.

Vánoční prasátko rozsvítí oblohu

Představitelé společnosti Kofola moc dobře vědí, že jejich reklama k vánočním svátkům neodmyslitelně patří a vypracovala se v jakýsi symbol, jehož poselství doléhá k srdcím všech věkových kategorií. Právě z těchto důvodů se dočká renovace, která má motiv posunout ještě o kousek dál. Na co se tedy diváci mohou těšit?

Podle manažerky společnosti se v reklamním spotu na obloze objeví souhvězdí Prasátka, díky němuž bude zlaté prasátko opravdu pro všechny – a nejen o Vánocích. Soustavu hvězd může každý z vás naleznout v případě správného spojení zářících bodů tvořících Velký vůz a Velkou medvědici.

Hlavními postavami očekávané reklamy jsou šestiletá prasnice Bublina a její trenér Radim. Právě teď už by navíc měla být součástí televizního vysílání. Už jste ji zaregistrovali? A co na ni říkáte?

Zdroj: TV Spoty

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Jeden myslel na “Reklama na kofolu v novém kabátě

  • 21 června, 2020 (9:03 am)
    Trvalý odkaz

    No vida a já jsem si dodnes myslel, že Velký vůz a Velká medvědice jsou dva různé názvy pro jedno a to samé souhvězdí! :-)))

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.