Mandrage ruší turné, rozloučí se v Karlíně

Zdroj: Pixabay.com

Rozlučkové turné s populární kapelou Mandrage se nakonec nekoná. Zpěvák Vít Starý přestal zničeho nic komunikovat s okolím, posledního vystoupení v Karlíně se rovněž nezúčastní. Fanouškům budou peníze za zakoupené vstupenky samozřejmě vráceny.

Ohlášený konec přišel předčasně

Zpěvák oblíbeného hudebního tělesa ze Západu Čech prochází těžkým obdobím. Podle zákulisních zdrojů bojuje se závislostí na drogách a jelikož si ostatní členové kapely ani fanoušci nedokáží představit, že by se za mikrofon postavil někdo jiný, ukončí Mandrage činnost na dobu neurčitou.

Poslední rozloučením s prkny, která znamenají svět, mělo představovat turné Dlouhej únor 2020. Pořadatelům i lidem s dopředu zakoupenými lístky však kapela prostřednictvím sociálních sítích oznámila smutnou zprávu. Turné se totiž ruší, frontman Vít Starý přestal komunikovat.

Těžko soudit, co se uvnitř jednatřicetiletého muzikanta právě odehrává. Jelikož sama kapela vyjádřila přání solidního přístupu médií, nebudeme tuto skutečnost dále rozvádět. Každopádně poslední sbohem Mandrage dají ve Fóru Karlín už 1. února, kde vystoupí v tradičním složení, ovšem bez zmíněného Víti Starého.

Zdroj: Mandrage

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.