Majk Spirit napsal píseň pro Gotta, sklízí chválu i kritiku

Autor: Pavol Frešo – flickr.com, CC BY 2.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Celebrity u nás i na Slovensku se k nedávnému úmrtí Mistra Karla Gotta hojně vyjadřovali nejen v rámci televizních rozhovorů, ale také na sociálních sítích. Někteří hudebníci se však rozhodli nezůstat jen u toho. Majk Spirit kupříkladu vypustil do světa nový song Navždy mladý, který odkazuje k jednomu z největších slavíkových hitů Být stále mlád (v originále Alphaville – Forever Young). Od části fanoušků to raper pořádně schytal.

Majk Spirit léta snil o spolupráci s Karlem Gottem

Slovenský raper Majk Spirit plánoval oslovit Karla Gotta s nabídkou spolupráce. Dobře věděl, že mnohonásobný český slavík je otevřený i těm méně tradičním projektům. V minulosti totiž například přezpíval píseň Být stále mlád s německým raperem Bushidem a později to samé provedl také v české verzi s Leošem Marešem. Právě Majk Spirit měl být dalším jménem v početné plejádě Gottových duetů, jenomže z plánů bohužel sešlo.

Píseň Navždy mladý sklízí ovace i kritiku

Pokaždé, když nějaký umělec představí píseň věnovanou zesnulému člověku, rozdělí se veřejnost na dva tábory. Jedni křičí, že takové jednání je jen nevkusným parazitováním na slavném jméně, druzí nápad naopak vítají a vynášejí do nebes. U nového songu Majka Spirita tomu samozřejmě není jinak. Co si o něm myslíte vy?

Zdroj: Youtube

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.