Tikající bomba ze Staroměstského náměstí je plivancem do tváří zdravotníků

Ilustrační foto: Pixabay.com

Obávaná demonstrace na Staroměstském náměstí, k níž se připojili i nasupení fanoušci jednotlivých fotbalových klubů v zemi, budila hrůzu už několik hodin před oficiálním startem. Mírou bezohlednosti však veškerá očekávání výrazně překonala. Sobecké chování vysokého procenta účastníků, kteří vědomě ignorovali povolený limit, nedodržovali rozestupy a dýchací cesty za pomoci toliko nenáviděných roušek zakrývali skutečně jen sporadicky, vyvrcholila hromadnou potyčkou s policejními jednotkami. Zdravotníci vnímají chování protestantů jako nechutný plivanec do tváře, jehož následky prý pocítíme během několika dnů.

Rozzuřený dav (nejen) fotbalových fanoušků napadl policisty

Organizátoři nedělní demonstrace, která v prostorách Staroměstského náměstí porušovala snad všechna bezpečnostní opatření, účastníky vyzývali k poklidnému projevení nesouhlasu s vládními restrikcemi. Pouhých deset minut po oficiálním rozpuštění akce nicméně vzala určitá skupina lidí (a především fotbalových fanoušků) “spravedlnost” do vlastních rukou. Rozzuřený dav vykřikoval hesla o neexistujícím viru, řízené likvidaci určitých oborů a takřka démonické osobě současného ministra zdravotnictví. Když už slova nestačila, přišla na řadu hrubá síla.

Závěrečná “after party” nespokojených občanů vyvrcholila hromadnou potyčkou se zasahujícími policisty. Ti ve snaze zabránit dalšímu nekontrolovatelnému běsnění použili slzný plyn nebo vodní dělo. Přibližně deset strážců zákona muselo vyhledat lékařské ošetření. Obrovské množství hříšníků z fotbalového prostředí pochopitelně neunikne trestu. Finální účet nám ale tato naprosto bezohledná akce bohužel vystaví až s odstupem několika dnů.

Nejenom zdravotníci se v brzké době se obávají černého scénáře

V momentě, kdy počty nově nakažených, hospitalizovaných a bohužel také zesnulých exponenciálně stoupají, se zdá pořádání masivních demonstrací proti vládním opatřením jako obrovský hazard s lidskými životy, který nemůže skončit happyendem. Kapacity jednotlivých zdravotnických zařízení nejsou nevyčerpatelné a pokud se nedej Bože přiblížíme italskému scénáři, kdy lidé umírali na chodbách přeplněných nemocnic, mohou si všichni účastníci protestu teprve pořádně zatleskat. Vina totiž částečně dopadne také na jejich bedra. A že se opravdu pronese. Na závěr přikládáme reakce ze sociálních sítí, které dokonale popisují skutečnost.


„Haló, vy všichni hrdinové ze Staromáku: Jako byste nám pohrdavě flusli do tváře,“ poznamenal například lékař veřejně vystupující pod pseudonymem Simmar.


„Čím více nezodpovědnosti, tím více lockdownu. Pro některé spoluobčany evidentně velmi složitá úvaha,“ podivoval se Petr Ludwig, datový vědec a zároveň zarputilý bojovník s dezinformacemi kolem koronaviru. „Svoboda nerovná se sobeckost. Všem lidem v první linii bych chtěl vzkázat: většina lidí stojí při vás a máte nadosmrti náš nejvyšší respekt. Děkujme a každou minutu na vás myslíme.“

Čím více nezodpovědnosti, tím více lockdownu. Pro některé spoluobčany evidentně velmi složitá…

Zveřejnil(a) Petr Ludwig dne Neděle 18. října 2020

„K těm dnešním fotografiím mladých rozhněvaných mužů na Staromáku bych jen rád dodal, že momentálně leží na kovidovém oddělení Uherskohradišťské nemocnice pacientka ročník ’78, na ARU leží muž ročník ’86 a včera na JIPce zemřel chlapec ročník ’90,“ popsal situaci v jedné z nejvíce zasažených oblastí reportér Seznam Zprávy.

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

215 komentářů: „Tikající bomba ze Staroměstského náměstí je plivancem do tváří zdravotníků

 • 19 října, 2020 (6:25 am)
  Trvalý odkaz

  Všichni co se zúčastnili demonstrace, by měli dostat 10.000Kč pokuty a ty peníze by měli dostat zdravotníci!

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:58 am)
   Trvalý odkaz

   plně souhlasím a možná bych i zvedla čásku

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (8:40 am)
    Trvalý odkaz

    Plně souhlasím se zvednutím částky. a poslat do márnice pomáhat.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (11:39 am)
     Trvalý odkaz

     ..viděl jsem video,z demonstrace a nelíbí se mi,když tajná policie něco vyburcuje a pak nasedá do služebního auta a odjíždí,za dohledu policie…trochu tapné,nemyslíte?…a pak kdo vyvolává spory?…to už tady jednou bylo…a jak to dopadlo,někteří víme…psal se r.1989….

     Reagovat
     • 19 října, 2020 (4:43 pm)
      Trvalý odkaz

      Vůbec to z rokem 1989 nesrovnávejte. Tehdy společnosti o něco šlo. Všechny ty sobce, kteří tam byli bez roušky bych nechal měsíc zadarmo vypomáhat v nemocnici na koronavirové jednotce. Alespoň by viděli namáhavou práci zdravotníků a trochu se jim v hlavě rozsvítilo.

      Reagovat
    • 19 října, 2020 (2:14 pm)
     Trvalý odkaz

     Vsem z demostrace vydat potvrzeni o uhrade lecby z vlastni kapsy v pripade vlastniho nakazeni virem

     Reagovat
     • 20 října, 2020 (6:54 pm)
      Trvalý odkaz

      Na demonstraci jsem nebyl (tušil jsem, že se to zvrhne), ale pokud to chytnu, nechci do nemocnice. Buď to přeperu sám doma a tím pádem budu o to víc tvrdit, že je to prachobyčejná voteklá chřipečka, kolem které se dělá akorát humbuk a zneužilo se to k ořezávání lidských svobod – no a když to nepřeperu, už mi to taky bude jedno.
      To ořezávání svobody – náhubky, zavřené hospody atd. atd., ještě zdaleka není konec, to je jasné, už mi totiž leze na nervy.

      Reagovat
      • 22 října, 2020 (5:00 pm)
       Trvalý odkaz

       Ty jsi ale hlupáček, vid? Budeš takhle statečný až se budeš dusit ty, nebo tvoje matka ?(vím o čem mluvím), nebo budeš jako první volat záchranku a kvičet jak píchlý prase?
       Kolik hlupáků v této zemi žije????

       Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:00 am)
    Trvalý odkaz

    Desetinásobně. A tisíc hodin veřejně prospěšných prací v nemocnicích.

    Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:04 am)
    Trvalý odkaz

    Jiná možnost už není.Musíme zažít Itálii.Potom jim to snad dojde.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:08 am)
   Trvalý odkaz

   Připomíná mi to situaci,kdy jedete sanitkou pro pacienta,který je v ohrožení života a před Vámi jede někdo,kdo Vás vybržďuje a opravdu nepustí a pak dorazíte k pacientovi,který minutu na to umírá..
   Paradox toho je,že dole stojí muž,který Vás vybržďoval s tím,že nase své zemřelé matce nákup….

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:51 am)
    Trvalý odkaz

    Až bude vládnout spravedlivá vláda a to už bude brzy, nikdo z lidí si na takové věci ani nevzpomene.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (10:58 am)
     Trvalý odkaz

     Jak si představujete spravedlivou vládu? Já jsem jich už zažila dost a nemyslím si, že byly lepší. Nikdy nebude taková vláda, která by se zavděčila všem, to ani nejde. Chtěla bych vás vidět na Babišově místě, jak byste rozhodoval vy…..každý jen kritizuje a kritizuje. Vždyť i tohle, co se stalo na Staromáku o něčem svědčí….. Z čeho viníte vládu a Babiše? Přišlo něco, co tu nikdy nebylo a nikdo neví jak reagovat. Jsem pro tvrdé potrestání všech, co porušují nařízení a ohrožují ostatní.

     Reagovat
     • 19 října, 2020 (11:38 am)
      Trvalý odkaz

      Celou tuto šaškárnu vyvolala opozice a hlavně ti mladí Piráti kteří si myslí že můžou vše.

      Reagovat
     • 19 října, 2020 (11:49 am)
      Trvalý odkaz

      Jenže to by trestaly své známe nebo i příbuzné. Co myslíte kdo je tak podobný dementním úřednikum??? Tady jde o to že je potřeba 10% ukázat zač je toho loket a pak bude klid!!!

      Reagovat
      • 19 října, 2020 (12:14 pm)
       Trvalý odkaz

       Tak to stačilo pan Babiš by si mohl ležet na své jachtě a kašlat na ty idioti co tady stávkují ,ale on má zájem o lidi a jejich zdraví .Tak se do něj už přestante navážet

       Reagovat
     • 20 října, 2020 (8:57 am)
      Trvalý odkaz

      Stačí se podívat na země okolo nás. Tam také za vše může Babiš? omezenost některých lidí je bezmezná.

      Reagovat
    • 19 října, 2020 (11:21 am)
     Trvalý odkaz

     Jaká spravedlivá vláda, ani za tatíčka Masaryka a ani vlády následující nejsou spravedlivé. Vše je o politicích a inteligenci národa. Bohužel v dnešní době je nám vtloukáno do hlav jen lidská práva a demokracie ale to co se tady děje nemá s demokracii nic společného. Lidská hloupost a demence je neomezená.

     Reagovat
    • 19 října, 2020 (12:38 pm)
     Trvalý odkaz

     A smím se zaptat, z koho se bude skládat ta Vaše spravedlivá vláda? Z Bartoše, Drahoše, Fialy, Okamury az ostatních mameluků, kteří umí jenom kritizovat, nemají žádné myšlenky natož program kromě donášení (bonzování) do EU, a kromě kritizování současné vlády. Musíme (a chcete) na vlastní kůži vyzkoušet, co umí, a pak přinejhorším si říct: pardon, trochu jsme se zmýlili? Mne osobně by velice zajímal Váš názor, koho byste dal do té spravedlivé vlády a proč? Prosím Vás, napište to sem, adresujte to mně. Předem děkuji. Přeji Vám pevné zdraví.

     Reagovat
     • 19 října, 2020 (4:30 pm)
      Trvalý odkaz

      Hlavně nesmíte věřit tomu co se na nás valí s oficiálních médií,pokud je tady nějaká pandemie,tak jen pandemie paniky,šílenství a strachu,kdyby se o tom denně katastroficky ve všech médiích neinformovalo,tak si toho nikdo ani nevšimne,jako kterékoliv chřipkové epidemie v minulosti.

      Reagovat
    • 19 října, 2020 (1:46 pm)
     Trvalý odkaz

     Co má vláda společného se včerejším společenstvím nesvéprávných magorů?Na jedné straně zdravotnictví přetíženo a tihle magoři na druhé straně nevědí co z nudy a chlastu vyvádět.Do huby si berou demokracii,přitom se chovají jak bezmozkovci.Tvrdě osolit,příště rozehnat hned .

     Reagovat
    • 19 října, 2020 (4:32 pm)
     Trvalý odkaz

     kte rou spravedlivou vladu myslite Piraty prazskou kavarnu ODS Top O9 ? Uz se tesim jak se budeme mit Jeste ze uz jsem senior.

     Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:18 am)
    Trvalý odkaz

    150 000 lidi nakažených a pokud vím tak určitě měli tito lidé roušku, tak proč jsou nakažení.?????tupci tomu víru je jedno jestli dodržujte pravidla, když bacil bude chtít tak si vás smrt najde klidně na hajzl v kauflandu

    Reagovat
   • 19 října, 2020 (12:19 pm)
    Trvalý odkaz

    Všechno to jsou lidské zrudy, boží mlýny melou.Spravedlnost je blízko.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:22 am)
   Trvalý odkaz

   Naprostá bezohlednost a sobectví!

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:30 am)
    Trvalý odkaz

    Tak nevím,ti Pražáci asi již začínají totalně degenerovat.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (12:57 pm)
     Trvalý odkaz

     Já nevím, proč zase Pražáci. Demonstraci svolal někdo z Ostravy a většina fanoušků přijela z celé republiky. Takže to přestaňte házet pouze na jedno město.

     Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:31 am)
   Trvalý odkaz

   Souhlasím s pokutou a peníze dát zdravotníkům a lidem,co jsou nuceni se starat o takto nemocné a léčit by se měli doma,v jakém koliv zdravotním stavu,proč by to měli odnest zodpovědní spoluobčané a zase zdravotníci,jenže jak takové množství zjistit,kdo všechno se zúčastnil.NECHÁPUtyto lidi,že jsou tak zabednění

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:38 am)
   Trvalý odkaz

   Naprosto souhlasím a žádám co nejvrdší postihy všech těch sobeckých uřvaných primitivů, kteří svou naprostou bezohledností přispěli k dalšímu ohrožení národa.

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:42 am)
    Trvalý odkaz

    A až budou nakaženi, byl si na Staromáku? Tak si zůstaň doma. Dusis se? Smolík pacholik…

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (11:29 am)
     Trvalý odkaz

     Ti lidé na staromaku asi budou nakažení ale zemřou svobodní to se o ostatních říct nedá, vraťte se 17.listopadu nazpět na náměstí a ukažte vládě že si nenecháte poroucet, jen mrtví jsou svobodní tak bojujte za svou svobodu, když rozkazoval a vraždil Hitler tak jste všichni zalezli jak krysy do nory a taky to tak vypadalo za války

     Reagovat
     • 19 října, 2020 (12:23 pm)
      Trvalý odkaz

      Pane Svobodo, jste vážně blázni, nebo to tak jen vypadá? Co to tu pletete s Hitlerem? Tomu nerozumím. Srocování se je bezohlednost, flusání ostatním do tváře je bezohlednost a největší drzost je nevážit si práce ostatních (pro blbé – zdravotníků)

      Reagovat
     • 19 října, 2020 (12:41 pm)
      Trvalý odkaz

      ty budeš jeden z těch bezohledných dobytků, čuráčí hlavo, tebe a popírače roušek nakazit a použít na výzkum, zdechlino

      Reagovat
     • 19 října, 2020 (2:28 pm)
      Trvalý odkaz

      Takový guláš zplodit. Nyní protestují opět Ti co chtěli počátkem léta léta zvolnění. Tak vláda povolila jen kvůli nim. Nyní vidíme co se děje. A opět protestují proti tomu, co se jejich vinnou stalo. Stále nespokojeni a ze všeho viní vládu. Mám obavy ,že těch hloupých lidí na světě je opravdu hodně velké procento, bohužel.

      Reagovat
     • 19 října, 2020 (6:21 pm)
      Trvalý odkaz

      a náhodou”tuhle rýmečku” dostal tak jestli budete takový hrdina že nepůjdete otravovat zdravotníky

      Reagovat
   • 19 října, 2020 (10:22 am)
    Trvalý odkaz

    Přesně tak souhlasím , tvrdé postihy a náhrada škod.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (11:22 am)
     Trvalý odkaz

     Postihy a náhradu škod dojte vládě ta zavřela podniky a sebrala lidem práci, jinak by tam nebyla demonstrace lidi běžte na náměstí znova a zopakujte 17.listopad

     Reagovat
    • 19 října, 2020 (12:08 pm)
     Trvalý odkaz

     Fakt jste Einstein.Jen nikoli Albert,dle Jonassona románu se vaše IQ spíše rovná jeho nevlastním bratrovi.Kdyz trefit na Staromak,jistě víte důvod tohoto odkazu.

     Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:55 am)
   Trvalý odkaz

   POLIVANEC JEN TEM KTEŘÍ JSOU ZKORUMPOVANÍ JAKO PRYMULA!!!A KDYŽ JE TADY NRKDO TAKOVY HRDINA PROČ ZDE PÍŠE V POKRYTECKEM KONTEXTU!!!

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (10:40 am)
    Trvalý odkaz

    Tak by mě zajímalo ty hrdinný anonyme, kdes vzal důkaz, že je Prymula zkrumpovaný. Bylo by dobré se podělit o důkazy s námi ostatními nezasvěcenými.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (11:05 am)
     Trvalý odkaz

     Jednoduše najděte si jeho angažmá v patřičných firmách a třeba vám konečně blikne o čem to je ,jsem v první linii od začátku ,žádnou extra ochranu krom roušky jsem nikdy nedostal .A stále žiju v poklidu a bez následků .Pokud by vir byl takový hnus jak se prezentuje asi bych už byl na “prkně”

     Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:16 am)
   Trvalý odkaz

   Já bych jim spíše rozflákal prdel na kaši…

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:33 am)
   Trvalý odkaz

   Gratuluji všem ze Stromáku.. zasloužili jste se o super přenos viru.. Tady je vidět, jak Vám na lidských životech záleží. I zdravotníci jsou totiž jen lidi! Až se na Vás v nemocnici nedostane, je to o Vaše vina!!

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (10:34 am)
    Trvalý odkaz

    jj na jaře to byli nezodpovědní lyžaři teď jsou to demonstrující na Staromáku.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:35 am)
   Trvalý odkaz

   Souhlasím s pokutami a pomocnými pracemi v nemocnicích. Jen jsem litovala, že ti koně nejsou tak vycvičení, že by každého účastníka demonstrace kopli do …

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:46 am)
   Trvalý odkaz

   …jsou to všechno hloupí ,nevzdělaní idioti,inteligentní člověk umí situaci vyhodnotit a pochopit…jsou na úrovni prasat v ohradě,přeji všem Covid s blbým průběhem..fotky umístit ve všech nemocnicích a v případě nýkazy je ošetřit jen za vysokou cenu jako nepojištěné.

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (10:24 am)
    Trvalý odkaz

    Mám naprosto jiné řešení, utvořit seznam lidí co porušují pravidla a v případě pomoci v nouzi při zhoršení zdravotního stavu a nasledném napojení na přístroje, toto neposkytnout. Seznam by byl na MZ a jednotlivé nemocnice by při přijetí pacienta toto automaticky kontrolovaly.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:25 am)
   Trvalý odkaz

   Souhlas a ještě všechny bych na pár dnů poslala na covidove oddělení na vypomoc. Všem zdravotnikum se skláním a děkuji

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:39 am)
   Trvalý odkaz

   Vážení zdravotníci, mám s vámi své zkušenosti, v Pardubické nemocnici jste nechali umřít malého Adámka a doted jste se neomluvili, když mně bylo špatně, vysoký tlak a panická ataka, přijeli jste a nechali jste mě v Chrudimi doma, at si zajdu zítra k doktorovi, jste banda idiotů, co léčí lidi s obyčejnou chřipkou a přestárlé důchodce, místo abyste se věnovali opravdovým marodům a pokud víte, co je psychosomatika, tak určitě musíte vědět, že izolace a zavírání lidí v bytech povede ke zhoršení psychického stavu lidí a také to, že vdechování oxidu uhličitého přes roušku poškozuje mozek a snižuje soustředěnost dětí ve škole, takže pokud chřipku považujete za smrtelnou nemoc, tak si dejte mokrý hadr na hlavu a vratte diplom

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:04 am)
    Trvalý odkaz

    Takovému člověku už oxid uhličitý neublíží. Má mozek již na něco jiného než přemýšlení.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (12:21 pm)
     Trvalý odkaz

     Všechno to jsou lidské zrudy, boží mlýny melou.Spravedlnost je blízko.

     Reagovat
    • 19 října, 2020 (12:17 pm)
     Trvalý odkaz

     Prasečí mozek máte vy, znám bezdomovce který když má hlad tak volá sanitku, sanitka ho odveze do nemocnice a dá mu najíst a nocleh a pak ho sanitka odveze zase domů, bezdomovec napity 2 promile napapa se a prespi v nemocnici za peníze daňových poplatníků, ale že by se kurva doktoři starali o nemocné to sem neviděl, bezdomovce vozite sanitkou ale stará babička musí jet autobusem, to ste pica doktoři

     Reagovat
   • 19 října, 2020 (12:27 pm)
    Trvalý odkaz

    Váš mozek je už asi trvale poškozený chudinko

    Reagovat
   • 21 října, 2020 (12:17 pm)
    Trvalý odkaz

    Vážený, Váš článek není k věci. Jsem seniorka z Pardubic a chci se zastat zdejší nemocnice. Zde se věnují opravdovým pacientům profesionálně. Pokud došlo k nějakému maléru, tak určitě ne schválně. Kdo nic nedělá, nic nezkazí.
    A Vy jste asi hypochondr, jinak byste dostal profesionální péči jako tisíce dalších pacientů.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:51 am)
   Trvalý odkaz

   s tím naprosto souhlasím, měli by dostat pokuty a zdravotníci mají můj obdiv a respekt. Ať si všichni demonstranti jdou vyzkoušet jeden jediný den na covidové jednotce, místo nesmyslné demonstrace.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:07 am)
   Trvalý odkaz

   Nemám nic proti ale když fanoušci se nutně musely účastnit demonstrace a musely nutně skoro všechna protikoronavinova opatření porušovat všechny všichni do jednoho zaplatit pokutu ve výši 50.000,- když je jim úplně jedno že zdravotníci zápasí z coronou aby nebyly následky jako např v Itálii

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:17 am)
   Trvalý odkaz

   Navrhuji, aby jim zdravotní pojišťovny zrušily registraci, alespoň na 5 let.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:39 am)
   Trvalý odkaz

   Blbe komu chceš dávat pokutu, to že ty si zalezeny jak krysa v díře to je tvůj problém ti lidé na staromaku byli proto že vláda má zaplatit ty škody které udělali podnikatelům, víte kolik bude exekuci a lidi bez peněz protože jim vláda zavřela firmy, kdo nakrmi jijich rodiny jak budou matky živit děti když přijdou o práci, tak pro to se lidé bouří tak si dejme znova 17.listopad na staromaku

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:51 am)
   Trvalý odkaz

   Pico jedna dene umře 350 lidi na různé nemoci tak co lzete že je to vina covidu, řekněte pravdu to že má někdo rakovinu a chcipne za to covid nemůže jen lidem trochu pomůže dřív do hrobu ti lidé by zdechli tak i tak

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:56 am)
   Trvalý odkaz

   Jak je možné že demonstraci povolila na Staromáku Praha.To jsou debilové.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:42 pm)
   Trvalý odkaz

   Ten chlapec rocnik 90 z jipky zemrel na covid ??????

   Reagovat
  • 20 října, 2020 (6:39 pm)
   Trvalý odkaz

   áno a ty tajné fizly co to spunktovali by měli pozavírat i s hamáčkem!!

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (6:48 am)
  Trvalý odkaz

  Pokud se “lidi” při demonstraci na Staroměstském náměstí nakazí čínskou chřipkou ,tak by si měli léčbu hradit sami.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:57 am)
   Trvalý odkaz

   SOUHLASÍM, AŤ SI TO VŠECHNO ZAPLATI HRDINOVÉ! AŽ JIM BUDE UMÍRAT NĚKDO Z RODINY TAK SE BUDOU DIVIT! LIDSKÁ BLBOST JE NEKONEČNÁ!

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:46 am)
    Trvalý odkaz

    Blbe si ty 150 000 lidi nakažených a roušku určitě měli, tak proč jsou nemocní??? Jak se říká umřel s covidem tak osle 150 000 mělo rakovinu ale ten covid jim jen pomohl do rakve ti lidé by zdechli tak i tak, takže uvádějte fakta Babiš řekl že denně umírá 350 lidi na nemoci tak kurva co lzete že umírají na covid

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:34 am)
   Trvalý odkaz

   proč by se měl někdo nakazit hned a chřipka to není je to vir který způsobuje nachlazení nebo virozu a muže přejít do fáze zápalu plic či do zánětu průdušek a někdy mývá u chronicky nemocných fatální důsledky což by měla i chřipka

   lidi se budou bouřit protože vláda nemá právo ohrožovat pracovní místa nemůže ohrožovat lidi existenčně nemůže je omezovat na lidských právech to do demokracie nepatří to je diktatura a co dělá vláda ni ní je už za hranou ústavních zákonů

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:59 am)
    Trvalý odkaz

    Pokud nedokážete napsat správně “mívá”, jak vám má kdokoliv věřit, že dokážete objektivně a logicky zhodnotit vážnost situace a podle toho se chovat?

    Reagovat
   • 19 října, 2020 (1:23 pm)
    Trvalý odkaz

    Vážený pane!
    Fascinuje mě, že jste pravděpodobně velmi vzdělaný lékař či odborník na epidemiologii a zároveň ústavní právník – naprosto fascinující a úžasná kombinace! Bohužel se ale spíše domnívám, že jste jeden z nevzdělaných křiklounů, který o situaci mnoho neví!…není totiž jinak možné, že si dovolíte vypustit takové nesmysly!!! Vláda má mandát na to, co koná a Vy nemáte pravděpodobně představu, co slovo “demokracie” znamená! Zlehčujete současnou, velmi závažnou epidemiologickou situaci v Čechách i celém světě a ještě si u toho, velmi pravděpodobně, připadáte jako moudrý učenec. Je mi smutno z podobných komentářů, slov a lidí, kteří je vypouštějí….smutno z toho, kolik hlupáků mezi námi žije!

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:49 am)
   Trvalý odkaz

   Pokutu nezaplatí,k práci ve zdravotnictví je nikdo nedonutí,ale je nouzový stav takže 5 let natvrdo.

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (6:50 am)
  Trvalý odkaz

  Všechny ty rádoby hrdiny pochytat a udělit jim nucené práce v nemocnicích. Státní aparát nemá žádnou autoritu jinde by ty protestanty, jež tu hazardují se životem ostatních lidí, postříleli.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (6:52 am)
  Trvalý odkaz

  Plivnul do tváře zdravotníkům především Babiš, když ještě nedostali slibované odměny za první vlnu koronaviru! Tak to nepřekrucujte!

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:44 am)
   Trvalý odkaz

   Přestaň do všeho tahat Babiše , moje příbuzná je zdravotník a peníze dostala a pěknýl .

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:36 am)
    Trvalý odkaz

    FNKV žádné odměny nedostala.Zustalo jen u prázdných slov.Zcela zjevně peníze slíbené mají větší hodnotu než peníze vyplacené.

    Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:44 am)
    Trvalý odkaz

    Ano, ale jen někteří a paradoxně ne ti co dělali na Covid pracovišti. Jsem zdravotnik.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:46 am)
   Trvalý odkaz

   O tom plivnutí psal lékař, nemýlím -li se, stačí si článek znovu přečíst než se “spravedlivě rozhořčovat”.

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (8:17 am)
    Trvalý odkaz

    Jistě,po bitvě je každý generál.Hlavně ve zprávách předloží skutečnou pravdu. Kdo z vás byl na Staromáku,že všechny odsuzujete?

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (10:42 am)
     Trvalý odkaz

     Přesně tak, kdo tam nebyl, ať radši nemluví, většina chytráků dělá závěry a neví nic…hooligans nemusím a fanatik do sportu nejsem(také jsem doteď nebyl v zimě ani v létě na dovolené a roušku poctivě nosil, ale….už nám čůraj na hlavy a ani se to nesnaží vydávat za déšť a jde jim o úplně něco jiného, než o nás ,,blbce,, , jak nás nazývají ti nejvyšší), ale ti hooligans nebyli pořadatelé akce…přifařili se, a I když je jich někdy dost, tak pokud nic nevyprovokují, tak jim někdo špinavej musí pomoct že – tak nazývám ,,člena sportovních chuligánů,, který provokuje v první linii, poté odpalí rachejtle a běží k policejnímu autu, kam nasedá jako řidič a před zraky těžkooděnců odjíždí…to už nikdo z chytráků neví…jak řikám doteď jsem vše dodržoval ale co je moc je moc..neřikám že budu hned vše porušovat, ale rozhodně se budu řídit vlastním rozumem a ne poslouchat manipulativní špinavce, kterým stejně nejde o lidi ale o jejich zájmy…lidi I když nemám rád jehovisty, tak musím použít jejich větu: probuďte se!!!!!pěkný den, hodně zdraví a no stress

     Reagovat
     • 19 října, 2020 (4:36 pm)
      Trvalý odkaz

      Mám pocit, že hooligans tam byli záměrně přizváni, aby se zvititelnili ti HON – Sochor,Knor a další, kterým se postupně dařilo ty “pravé ” účastníky dostat do varfu.
      Jinak ale, ze záznamu jsme možná viděli více než účastníci, zejména ta ohniska a celklový pohled,
      který svědčil o tom, že podmínky nejsou záměrně respektovány.

      Reagovat
   • 19 října, 2020 (8:28 am)
    Trvalý odkaz

    Dělám řidiče. Na druhém telefonu jsem si nainstaloval e-sračku ( e-roušku ) a za skoro dva týdny jsem nepotkal ani jednoho člověka u kterého by mě to upozornilo. Takže jděte do pr..le s nějakým virem

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:04 am)
   Trvalý odkaz

   Přesně, Babis to kvůli svému sobectví a volbám rozpoutal, poslal zdravotnictví do kolen.
   A nakonec to zase hodí na někoho jiného, třeba i na demonstranty…

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:24 am)
    Trvalý odkaz

    Mluvíte mi z duše a pokud chcete mít více jasno, čtěte listy “protiproud” Hájek Jiří. Tam se dozvíte více.

    Reagovat
    • 19 října, 2020 (12:12 pm)
     Trvalý odkaz

     Fakt jste Einstein.Jen nikoli Albert,dle Jonassona románu se vaše IQ spíše rovná jeho nevlastním bratrovi.Kdyz trefit na Staromak,jistě víte důvod tohoto odkazu.

     Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:31 am)
   Trvalý odkaz

   … to bych opravdu nechtěla… bojovat o dech a mít kolem sebe někoho z těchto lidí 🙁

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:51 am)
   Trvalý odkaz

   Myslím,že co píšete není pravda,podle reakcí,peníze zdravotníci převážně dostali a jestli ne,tak za
   to určitě nemůže Babiš,ale někdo,kdo to má nastarosti,co vláda schválila,zajistit.Tak to nepřekrucujte.!!!!

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:16 am)
    Trvalý odkaz

    Di se kouknout do nemocnice na covid centrum pak uvidíš celosvětový podvod ty mudrlante! Odporučil Vám to všem. Protože asi jen ten, kdo uvidí, uvěří. A já tenhle tyden viděl toho dost. PS: zdravotník v první linii.

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:01 am)
   Trvalý odkaz

   Jste idiot. Babiš se demonstrace nezúčastnil. O tom je tady řeč.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:00 am)
   Trvalý odkaz

   Přesně tak + další věc je ohodnocení doktorů a sester. Vláda si přidává po desetitisících a co přidává doktorům a sestrám, na ně tak podávat žalobu, že neměli ochranné pomůcky, které vláda nedokázala zajistit. a se kterými podporuje vláda hnusné kupčení : rouška v hodnotě 1 Kč se nabízí za 10 Kč a měla by být zadarmo, pro všechny a je toho více. Opravdu se divím, těm co tady nadávají na demonstranty, když tomu ani nerozumí, a snaží se překroutit fakta. Člověk by skoro řekl, že to jsou ti co prohlašují ,, hlavně že nám nevládnou komunisté” a ani nepouvažují kdo nám vládne. Potom s tímto materiálem máme dohnat západ – to prostě nejde když se vracíme zpět někoho dohnat. Už nyní jsme dohnali ty takz. rozvojové země a co dohnali už jsme je předehnali, jsme na tom hůře než oni. A to tady jsou jedinci, co by za koblihu nechali masakrovat své děti a nevinně fuj měli by se stydět a ne tady ještě psát.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:28 am)
   Trvalý odkaz

   Přestaňte ze všeho vinit Babiše, chtěla bych vás vidět na jeho místě. A v době, kdy z každé strany někdo řve, že něco požaduje a hodně lidí není schopno chovat se trochu vstřícně k práci zdravotníků a ke všem spoluobčanům.

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (6:57 am)
  Trvalý odkaz

  K demonstraci v Praze chci říct—-hazardujete se zdravím svých spoluobčanů, jste osoby, které si chtěji něco dokázat, ale já Vámi pohrdám.Přestante!!!!!! A pokud onemocníte, dala bych Vám léčbu celou zaplatit.Zdravotníci jsou přetížení a Vy si hrajete na co? Na hlupáky..a to je slabé slovo.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:26 am)
   Trvalý odkaz

   Jasné nezvladnuti situace.Samé duté hlavy.Stačilo zakričet Ģól a banda debilů by začla řvát,kdo neskáče není čech.A odskákali by do prdele!!!

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (7:01 am)
  Trvalý odkaz

  Lidí už se probuďte tomuhle humbuku může věřit jen debil.
  Kdy se bude konat pietní akt u těch masivních hrobů v Itálii a kdo je viděl.
  Tupé ovce věříte všemu co vám řeknou a máte vymite mozky.
  Takových demonstraci víc a víc odvahy jako Slováci demonstrace jsou všude jenom vám o nich neříkají.
  Celosvětový podvod na lidí vzbuďte se.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:49 am)
   Trvalý odkaz

   Tupé ovce… To od někoho, kdo se takhle prezentuje, fakt bolí🤣

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:51 am)
   Trvalý odkaz

   To muže napsat jenom anonym. Proste totální blb.

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:33 am)
    Trvalý odkaz

    Co udělat s těma co protestovali jednoduché, dostat od policie pořádně přes hubu pokutu a pokud by měli Covid 19 žádnou léčbu za to chování. Fakt ty lidé nemají rozum dementní národ čechů ….

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:52 am)
   Trvalý odkaz

   múj tchán – Vrchní policejní inspektor- říkal : je to vůl a pije z putýnky………….

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:08 am)
   Trvalý odkaz

   A hlavu máš zrejme proto aby ti nepršelo do krku vid

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:12 am)
   Trvalý odkaz

   Ty budeš asi pěkně vygumovaný magor a vylízanec. Podle intelektu bych typoval tak základní vzdělání…

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:18 am)
   Trvalý odkaz

   Jistě,po bitvě je každý generál.Hlavně ve zprávách předloží skutečnou pravdu. Kdo z vás byl na Staromáku,že všechny odsuzujete?

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (9:09 am)
    Trvalý odkaz

    Stačilo mě vidět v televizi ty dementy!Dalších slov netřeba…..

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:26 am)
   Trvalý odkaz

   Hroby jsou masové a mozek vymytý, ovšem ten Váš určitě.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:30 am)
   Trvalý odkaz

   Co takhle začít myslet, pokud toho jste schopen. Jděte pomáhat do nemocnice a pak mluvte o humbuku. Tupý jste pouze vy a vám podobní.
   V dnešní době nelze, díky sociálním sítím , utajit skoro nic natož demonstrace.
   Vzbudil by jste se měl vy!!!

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:32 am)
   Trvalý odkaz

   To prosím řekněte naší sousedům, kterým umřel syn 35 letech v souvislosti s covidem.

   Reagovat
   • 19 října, 2020 (11:32 am)
    Trvalý odkaz

    Postihy a náhradu škod dejte vládě ta zavřela podniky a sebrala lidem práci, jinak by tam nebyla demonstrace lidi běžte na náměstí znova a zopakujte 17.listopad

    Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:34 am)
   Trvalý odkaz

   Běž se podívat na infekční a s některými si popovídej. Jestli nemáš v hlavě úplně duto (jak to vypadá podle tvého příspěvku), tak názor změníš.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:34 am)
   Trvalý odkaz

   Nechápu, proč píšete o lidech co mají opačný názor že tomu může věřit jen debil, není demokracie právě o tom, aby měl každá právo na svůj vlastní názor ? Neříkám, že věřím všemu co se píše, ale taky celou situaci nezlehčuji je plno článků, od lékařů, kteří se o covid pacienty starají chcete mi říct, že jsou všichni od vlády podplacení, aby lhali a celou situaci zveličovali.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:49 am)
   Trvalý odkaz

   Debil jsi pouze ty,kdyz dokážeš napsat takový nesmysl

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:15 am)
   Trvalý odkaz

   Di se kouknout do nemocnice na covid centrum pak uvidíš celosvětový podvod ty mudrlante! Odporučil Vám to všem. Protože asi jen ten, kdo uvidí, uvěří. A já tenhle tyden viděl toho dost. PS: zdravotník v první linii.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:19 am)
   Trvalý odkaz

   Ty jsi zřejmě jeden z těch dementů ze Staromáku !Tak bych Ti přál dostat ten “neexistující” covid.Třeba by se Ti v tvojí šišce rozsvítilo….

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:55 am)
   Trvalý odkaz

   Vymytý mozek, co nezvládá i/ý chce někoho poučovat. 🙂

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:01 am)
   Trvalý odkaz

   Měl by sis udělat brigádu v nemocnici tam potřebují lidi a ne papouškovat blbosti co kde uslyšíš a pak teprve mluvit.

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:07 am)
   Trvalý odkaz

   Proč se nepodepíšete pod to, co tady píšete? kdo jste a odkud jste? Proč vystupujete jako anonym? Asi Vám doma nikdo na covid neumřel co? Mě ano.

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (7:30 am)
  Trvalý odkaz

  Každý dělá svoji práci,,né jen zdravotníci,tak at dělaj a drží hubu.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (7:57 am)
   Trvalý odkaz

   Tak jdi do nemocnic přesvědč se,kdo nevěří ať tam běží!

   Reagovat
  • 19 října, 2020 (8:27 am)
   Trvalý odkaz

   Vy umrdanci umrdaný. Když nemáte rádi toho zasrany ho Babiše, tak proč jste se neprojevili u voleb? Teď jdete protestovat protože věříte nějakýmu troubovi, kterej vám tvrdí, že vše kolem covid 19 je lež. Máte vymytý hlavy, ještě víc než my všichni ostatní, kteří si dokáží udělat vlastní názor. Nadávate na zdravotníky, ale až budete chcipat, na neexistující vir, kterým jste se nakazil na demonstraci za lepší zítřky, bude už pozdě, přemýšlet nad tím, že zbytečně zabírate místo v nemocnici, někomu, který se nakazil třeba při výkonu povolání. Aby takový jako jste vy, mělí i v tehle době v obchodech jídlo, doma teplo a lékařskou péči.

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (7:56 am)
  Trvalý odkaz

  No taky mě to poděsilo, to tu ještě nebylo aby došlo na násilnosti. Nicméně histerie kterou sledujeme v médiích už nikoho nestraší a některé dokonce popouzí. Myslím, že je na čase aby ministr zdravotnictví jasně vysvětlil jak probíhá testování, jestli skutečně posílají do karantény každého, koho nemocný označí jako blízký kontakt a kde se berou desetitisíce nakažených. Přece když je každý druhý pozitivní znamenalo by to že je to buď nějaký podfuk a nebo mezi námi běhá 5 milionů nakažených (mělo by pak další testování nějaký význam ?). Obecně bych řekl, že vláda nemůže vyhlásit lookdown ekonomiky, tak nás prostě hromadně posílá do karantény víceméně na náš účet. A ještě se tváří, že si za to můžeme sami.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (7:56 am)
  Trvalý odkaz

  Kdo tuto situaci podceňuje je slušně řečeno debil

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:17 am)
  Trvalý odkaz

  Pro tyhle jedince naštěstí existuje jednoduché řešení. Návštěva nemocnice, pohovor s nemocnými, samozřejmě bez roušky, no a když už tam budou, mohly by přetíženému personálu trochu vypomoci. Třeba by mohli odvážet mrtvoly do márnice. V té jejich dubové palici by se rázem rozsvítilo.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:30 am)
  Trvalý odkaz

  Pandemie a polemika kolem Covidu odhalila v plné nahotě zoufalou duševní úroveň tohoto národa
  Rozum zůstává stát nad „argumentem“ idiotů, že neznají osobně nikoho nakaženého, resp. prodělavšího agresivní formu Covidu  … jenže až budou všichni znát osobně takový případ, bude už pozdě na záchranu spousty z nich. A vůbec nejde o úroveň smrtelnosti čínského viru (což mnozí truhlíci nechápou). Už při 30% chorých občanů totiž zkolabuje nejen zdravotní systém, takže budou umírat i lidi s úplně jinými chorobami, které nebude mít kdo ošetřovat, ale (bez pracovníků a zákazníků) samospádem i ekonomika, kterou se tolik zaštiťují ekonomové. Ekonomičtí “experti” a kverulanti z řad hospodských, hoteliérů, diskžokejů a fitnessáků nechápou, že pokud nepřiškrtí ekonomiku preventivně vláda (aby omezila mobilitu populace), zavře ji razantně Covid.
  Co nevidět i testy přestanou mít smysl, jelikož je stejně nebude mít kdo vyhodnocovat a stejně nebudou lůžka ani léky. Ale komu není rady, tomu není pomoci.
  „Moudrý člověk se poučí na chybě druhých – hlupák na svých vlastních“, takže přeji všem ignorantům, aby si onu „chřipečku“ v té nejhorší verzi prožili na vlastní kůži!
  Když tak sleduji diskuze všemožných všeználků a komentáře přiblblíků ohledně Covid-19, mám pochybnosti, zdali je naše společnost vůbec zralá na všeobecné volební právo.
  “Legrace” je, že právě ti anarchodebilové, kteří svou hloupostí a ignorováním doporučení odborníků zavinili plošnou explozi pandemie, nyní vykřikují o neschopnosti úřadů a neúčinnosti opatření, která průběžně ignorovali, švindlovali a obcházeli. 
  Úsměvné je, že proti “omezování lidských práv a svobody” prof. Prymulou protestují i darebáci vzpomínají nostalgicky na časy komunistické diktatura anebo obdivující putinovskou kleptokratickou opričninu, resp. zbabělci, kteří si za totality netroufli protestovat ani proti povinnosti defilovat s mávátky pod tribunami, účastnit se subotniků, , manifestačně volit kandidáty NF a vylepovat letáky s rudou hvězdou na svá okna, … navíc namísto před ambasádou ČLR protestují proti čínskému viru před českým parlamentem .
  Pokud demonstrace kverulantů, konspirátorů a zfanatizovaných blouznivců organizují – v honbě za ziskem – majitelé cestovních kanceláří, restaurací, hotelů a diskoték, je jejich záměr jasný. Stejně tak v případě “antisystémových” populistů, kteří sáhnou po jakémkoliv tématu skýtajícím jim zviditelnění, a nádeníků ruské páté kolony, která hledá jakoukoliv záminku k vytváření chaosu, nihilismu a zpochybnění západní parlamentní demokracie.
  V případě normálního, soudného člověka mi ovšem smysl odporu vůči protipandemickým opatřením uniká.

  Tam, kde nefunguje zdravý rozum a z něj vyplývající sebedisciplína (resp. aspoň instinkt sebezáchovy), tam holt nastupuje zákon, direktivní opatření (úřední nátlak a byrokracie)! Bohužel, aktuální situace vypovídá o ignorantství významné části populace, furiantsky vzdorující nikoliv úřadům či konspiračnímu spiknutí mocných, nýbrž zdravému rozumu. Tomu lze v demokratické zemi těžko zabránit, jelikož tragickou slabinou demokracie je, že skýtá svobodu šířit bludy a rozvracet společnost i kdejakému zlomyslnému trollovi či slabomyslnému blouznivci, který by – objektivně vzato – neměl mít nejen hlasovací právo, ale ani volný přístup k internetu.
  Více již v blogu
  „KORONA a VZPOURA SLABOMYSLNÝCH“
  https://ferohrabal.blogspot.com/2020/09/korona-vzpoura-slabomyslnych.html

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:31 am)
  Trvalý odkaz

  Všichni účastníci této demonstrace měli být legitimováni a měli podepsat prohlášení, že jsou si vědomi, že v případě onemocnění Covid-19 jim nebude poskytnuta lékařská péče (když ten virus přece neexistuje).
  Kreténi, co umí jen nesouhlasit s čímkoliv. Podle nich je to jen vymyšlený nástroj na ovládání lidí – kolik z nich se bylo z vlastní iniciativy podívat do nějaké nemocnice? Všechny ty blbce bych povinně za límec protáhl infekčním oddělením, aby viděli na vlastní oči, že tam neleží jen senioři, ale i mladí lidé!!!

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (9:29 am)
   Trvalý odkaz

   Já myslím, že v dnešní době není těžké zjistit telefonní čísla vyskytující se v danou dobu v dané oblasti i s jejich majiteli (registrované paušály u společností) a následně vystavit účet. Ostatně, sám jsem u takovýchto primitivních skupin zastáncem starých funkčních metod – gumové projektily, obušky a vodní děla.

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:33 am)
  Trvalý odkaz

  Tohle byla spíše zpolitizovaná demonstrace.Primátor Prahy Hřib by měl odstoupit neboť to záměrně nechal dojít tak daleko.Zásah měl přijít daleko dříve a tvrději

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:36 am)
  Trvalý odkaz

  Nemám pochopení pro dementy, co mají potřebu si své frustrace veřejně vyřvávat obzvlášť v téhle době, nicméně mám dojem, že ouřadové celou situaci zneužili k demostraci tvrdé policejní pěsti kapitalistické třídy. Není vůbec jasné, proč nějaký konkrétní ouřada tu demonstraci vůbec povolil a konkrétně na Staromáku, když na Letné mohli řvát do ochraptění. Navíc obrnění pendrekáři namísto antikonfliktních týmů, co jsou jinak u každého prdu nechali situaci vyhrotit, aby mohli ukázat svou tvrdou pěst. Komupak to asi poslouží?

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:42 am)
  Trvalý odkaz

  Proč to převracíte??? To nebyla demonstrace proti zdravotníkům, ale proti vládě, která dělá co ji zrovna napadne.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (8:52 am)
  Trvalý odkaz

  Vážení, ani já nesouhlasím s demonstrací na Staroměstském náměstí. Jen by mě zajímalo, kdo jí dovolil. Jakým způsobem funguje nouzový stav, když jsou omezovány počty lidí, kteří spolu sedí u stolu a nebo se sejdou. Pa prezident tento stav nerespektuje a uspořádá si na hradě trachtaci a pan Prymula se jí zúčastní a proto se nemůžeme divit, že se ve větším schválí demonstrace na Staroměstském náměstí. Je to neúcta lékařům a zdravotníkům. Ale, co jsme si zvolili , to máme. Vždyť jen vystupování našich vrcholných politiků je k pláč.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:05 am)
  Trvalý odkaz

  A s čím ti mladí leží na JIP resp. ARU? Na to umřel na kluk? Tipuji na následky po autonehodě a shodou okolností byl pozitivní na ten rýmičkavirus.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:11 am)
  Trvalý odkaz

  Dnesni demonstraci plne podporuji.
  V mnohem pripominala 17. listopad 1989, i dnes skupina statecnych lidi bojovala proti vladnim utlakum a omezovani svobody, ospravedlnovanem jakymsi nachlazenim, mnohdy ani to ne. I dnes byli lide bezduvodne potlaceni policii.
  Dnes u me Prazaci hodne stoupli, chtelo by to, aby se pridali i lide v dalsich mestech, jinak nas budou takhle ojebavat az do jara.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:01 am)
   Trvalý odkaz

   Ty si ale blb, pražáci jsou vymaštěný paka a policie měla být ještě razantnější, A toho kdo to povolil, bych ihned odvolala a poslala do nemocnice, aby se staral o nemocné ( samozřejmě bez ochraných pomůcek)

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:18 am)
  Trvalý odkaz

  Studovaný lékař nemá pravdu, děti protagonistů prvomájových průvodů za socializmu v Praze ji mají.
  Svoboda je krásné věc, ale s plným žaludkem .Místo demonstrací běžte pracovat. Opravdu jsou v Praze pouze debilové ?

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:23 am)
  Trvalý odkaz

  Pro ty co umí číst a počítat do deseti. Jelikož nejsem virolog tak jsem si kliknul na slovo epidemie a překvapivě se objevilo, že podle vyhlášky MZ je to situace kdy virové onemocnění napadne více než 1600-1800 obyvatel na 100000 ob. Zdůvodnění je taky zajímavé toto číslo bylo nastaveno podle dlouhodobých zkušeností kdy v české republice dochází k nakažení chřipkovými viry a to v počtu 1200 na 100000 obyvatel často.
  Minulý týden byla dostupná tabulka počtu lůžek na JIP Praha 1400 a obsazenost 4 procenta nejvíc karlovarský kraj 14 procent ale ty mají 87 lůžek. Chtěl jsem být aktuálnější ale tabulka již není dostupná .
  A mrtvoly počet úmrtí v čr nestoupá. Dokonce pohřební ústavy žádají kompenzaci, protože jim od léta klesl obrat o 37 procent
  Nosím roušku ,trasuji byl jsem na odběru nebyl na Staromáku ale koukal na přímí přenos a čtu vyjádření politiků a různých pracujících a omládl jsem o 31 let vše je stejné. Za nás demonstrovali nezodpovědní děti nyní fanoušci na nás taky nikdo nestříkal a nemlátil a odsoudil kdejakej soudruh.
  Jo a klid na práci na to bych zapomněl to mi taky dlouho chybělo.
  Tak všichni čau a NO STRESS

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:59 am)
   Trvalý odkaz

   Ty asi umíš právě počítat jen do těch deseti. Říká ti něco exponenciální růst? Asi ne.
   A srovnávat toto se situací v listopadu 89´může opravdu jen de.bil. On asi celý vyspělý svět chce nastolit komunismus, že jo ty trole!!!!!!

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:25 am)
  Trvalý odkaz

  Všem co se zúčastnili demonstrace, bych chtěla říct, že jsou primitivní.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:32 am)
  Trvalý odkaz

  Co udělat s těma co protestovali jednoduché, dostat od policie pořádně přes hubu pokutu a pokud by měli Covid 19 žádnou léčbu za to chování. Fakt ty lidé nemají rozum dementní národ čechů ….

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:47 am)
  Trvalý odkaz

  poprosil bych všechny účastníky párty na Staromáku a přikyvovače s názorem že Covid je výmysl, aby si na viditelné místo svého těla umístili oznámení třeba formou náramku nebo nové kérky přes celé záda, že “na Covid nevěří a tudíž odmítají jeho léčbu”, aby pak zdravotníci měli jednodušší volbu při pokusu o záchranu a neřídili se jen ročníkem nějakého nevybouřeného ULTRAS, který by teď měl spíš běhat na svém oblíbeném stadionu a stavět polní nemocnici namísto armády, aby byl alespoň někdy v životě k něčemu užitečný a po odeznění pandemie ji pak s kámoši může zase zdemolovat jak to má rád (a ne auta, vlaky a popelnice), že je Babiš neschopný a nemá tam co dělat víme, že je to i se svým týmem “kazisvět” snad pochopili i jeho obdivovatelé a po volbách mu to dávají sežrat, už tam snad nebude dlouho, ale co jste na Staromáku spískali odskáčeme všichni a těm zmiňovaným zadluženým servírkám samoživitelkám bez práce to bohužel nijak nepomůže, těm jste mohli pomoci sami už než jste s nimi jeli do Prahy.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (10:50 am)
   Trvalý odkaz

   jasny zlutou hvezdu nejlepe …
   ty jsi taky peknej MAGOR

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (9:57 am)
  Trvalý odkaz

  Jako manžel doktorky, která slouží na COVIDáriu, kde se jim to sype pod rukama, zatímco já si vybírám dovolenou a hlídám doma malé děcka, protože máme zavřenou školku, VYZÝVÁM ÚČASTNÍKY VČEREJŠÍ “DEMONSTRACE”, aby v momentě, až v následujících 14 dnech lehnou, lehli laskavě doma a za žádných okolností nikoho svým “neexistujícím onemocněním” NEOBTĚŽOVALI, zvláštěpak ne zdravotnický personál. Kdo z demonstrujících přežije do Nového roku doma na lipovém čaji, může zase v případě potřeby k doktorovi. Děkuji za pochopení!

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:00 am)
  Trvalý odkaz

  Lidi prosím vás, dívejte se na celou situaci z dálky, buďte chvíli jen pozorovateli a uvidíte věci,které jste dříve neviděli. Nechovejte se k sobě hrubě, protože jinak si půjdem po krku.Takovou radost “jim” přeci neuděláme.To, že vláda (v područí EU) s náma jedná jako s ovcemi, zato si můžeme samy.Uvedu jednoduchý příklad:
  V hlavním zpravodajství v TV prohlásí, že od zítra nebude toaletní papír. A co vy všichni uděláte? Budete stát frontu od 24.00 hodin do 8.00 hodin u obchodních center a vrhnete se dovnitř a vezmete útokem všechen toaletní papír. A ti co tuhle dezinformaci vypustili vás budou pozorovat jak se strkáte, nadáváte si,dojde k výtržnictví a možná přijedou i sanitky, aby ošetřili zraněné…atd…..atd.
  Opravdu si myslíte, že už si do konce života nevytřete pr….?

  A tím to způsobem, ale sofistikovanějším nás budou stále ovládat.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:20 am)
  Trvalý odkaz

  Není mi jasné,kdo a za jakým účelem tuto demonstraci povolil,když již předem muselo být jasné,že pokud se ji zúčastní i fotbaloví fanoušci všeho druhu,tak to nemůže dopadnout jinak,než to dopadlo.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:24 am)
  Trvalý odkaz

  No, masírka médií přináší výsledky. A já si dnes dobrovolně po sedmé pustím plukovníka a vydržím aspoň půl hodiny, abych se správně zocelil v jediném správném názoru.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:27 am)
  Trvalý odkaz

  Nikdy jsem fotbalové chuligány neuznával ani u nás, ani v zahraničí. Těmto neandrtálcům nejde o sport, ale o záminku pro trhání sedaček, násilí a vulgárních nadávek. Kvůli této lůze aby se člověk bál vzít na fotbal děti. Vůbec mě nepřekvapuje, že takto nezodpovědně konali na v této době na Staroměstském náměstí. V Británii takoví lidé vůbec nesmí na fotbal a přesně tak bych to zavedl i u nás. Souhlasím s názory, že by měli dostat velmi vysokou pokutu a ta by měla být rozdělena mezi zraněné policisty nebo zdravotníkům, kteří tam byli nuceni zasáhnout. Chuligáni jsou primitivové, kteří si tímto způsobem léčí komplexy z neúspěšného života….

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (11:42 am)
   Trvalý odkaz

   Tebe by meli zavrit do polstrovany mistnosti a rano-vecer teplou a studenou ….

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:38 am)
  Trvalý odkaz

  V komentech samej fasista, co by porad nekomu neco prikazoval a urcoval. Kazdej kdo ma obcanku, se snad jeste muze rozhodovat sam. Pokud se nekdo boji, at si koupi treba atom-bordel a chodi vnem klidne i na plovarnu, ale proc se maji perzekuovat mladi a zdravi lide? Pamatujete, ze rousky chrani okoli a ne toho kdo je nosi? Proc ti co maji strach nenosi respiratory, kdyz je rouska stejne neochrani? Proc zdravi lide musi nosit hadr na xichte?
  LIDI, OTEVRETE OCI, uz jste zapomeli, jak to vypadalo pred triceti lety??

  a jak je to s tim zahalovanim na demonstraci?
  “Zákon č. 84/1990 Sb., o právu shromažďovacím, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ShrZ“), stanoví v ustanovení § 7, odst. 4, že účastníci shromáždění nesmějí mít obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jejich identifikaci. V případě porušení této normy dochází ze strany porušitele k přestupku (§ 14, odst. 2, písm. d). Jak již ministerstvo uvedlo ve stanovisku k podnětu Iuridica Remedia, na které toto stanovisko navazuje, ustanovení § 7, stejně tak jako § 14 ShrZ, musí být aplikováno v souladu s ústavním pořádkem.”

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:39 am)
  Trvalý odkaz

  Na demostraci jsem nevidel ani jednoho fotbaloveho fanouska ale pouze stado tupych hlav. Demonstrace nemela s fotbalem nebo sportem nic spolecneho, tak to prosim nespojujte dohromady.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:43 am)
  Trvalý odkaz

  Je málo pečovatelů, všichni tihle by si měli jít na měsíc zkusit dělat tu práci… když pláčou, že budou bez práce a bez sportu, práce ve zdravotnictví je dost velký adrenalin a dost práce… a zdravotníci budou vděčni za každou pomoc. Stejně jako pečovatelé v domovech důchodců a jiných sociálních zařízeních…

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:44 am)
  Trvalý odkaz

  Kdo demonstraci povolil ať s demonstrujícími (dají se dohledat) zaplatí veškeré náklady s akcí spojené. A to i s pražskou přirážkou. Tyto finance se pak mohou hodit na něco smysluplného.
  Já musím zaplatit vstupné, když se jdu bavit, tak proč oni ne?

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:49 am)
  Trvalý odkaz

  Já se spíše podivuju nad tím, že v nouzovém stavu, demonstraci vůbec někdo povolil. A argument, že byla nahlášena ještě před zpřísněním opatření, je blbost. Kalendáře sportovních soutěží byly taky naplánovány daleko dřív, než se zpřísnila opatření, a nikdo nesmí hrát. Nebo různé oslavy, svatby apod., ty se zakázaly hned a nikdo se přece neptal, jestli to má někdo domluvené. Jsem zvědavý, jestli z toho bude mít někdo nějaký postih, když na jaře za ukradenou housku dostal chlap kriminál.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (10:58 am)
  Trvalý odkaz

  A co takhle si na rovinu říct, že kdyby to vláda totálně nepo…la, tak by se žádnej Staromák nekonal. Hlupák léčí důsledek, kdo má rozum příčinu.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (11:03 am)
  Trvalý odkaz

  ANO, je to opravdu nehoráznost, že jsou mezi námi ještě takové entity, co si dovolí mít jiný názor než oficiální stanoviska strany a vlády. Do uranových dolů a do PTP vy šmejdi a zaprodanci s vámi. Bez nich BUDE LÍP.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (11:09 am)
  Trvalý odkaz

  Ona trachtace nebude vážený. Sledujte dění. Asi tak. Pravdou je, že se mohlo zcela 100% předpokládat, že se to prostě zvrtne ! Povolení demonstrace totální blbost ! Na co čekal Hřib-mochomůrka až to přeroste normální rámec. Primátor k ničemu. Měl strach, že přijde o plusové body !!! Cca za 14 dní bude opět nárust !!!

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (11:13 am)
  Trvalý odkaz

  Pro plivnutí do ksichtu se podívejte 28.10. na HRAD tam plukovník Prymula dostane metál na trachtaci, kterou sám za tímto účelem povolil.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (11:18 am)
  Trvalý odkaz

  Děkuji všem co byli na Staromáku a nebáli se vyjádřit nesouhlas s absurdními opatřeními, vydávanými kvůli neškodné chřipce. A vy všichni, co tu souhlasně bečíte a přikyvujte Prymulovi a spol., tak jsem na vás moc zvědavý, až díky té rýmičce zkrachuje váš zaměstnavatel a vy skončíte i s rodinou pod mostem a s exekucí na krku. Jste jak dementi všichni. Ten vir tu byl, je a zůstane. Nikam nezmizí, neodejde. Podle vaší logiky tedy budeme mít nouzový stav do skonání světa? Všichni budeme doma, haranti se nebudou učit, no to nás tedy čeká opravdu zářná budoucnost. Uvědomujete si vůbec, že až zbankrotuje a zkolabuje stát, tak to bude mít obrovský dopad na vás všechny? Že bude třeba 70% nezaměstnanost, hyperinflace, nebudou důchody a dávky, lidé budou umírat hlady na ulici? Že ta hysterie a panika může nakonec skončit válkou? Je zapotřebí všechna opatření zrušit a neřešit to, nechat to proběhnout přirozenou cestou. A že pár lidí umře? No a? Smrt k životu patři, lidé umírají zcela běžně na x jiných nemocí a nikdo se nad tím nijak nepozastavuje.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (11:21 am)
  Trvalý odkaz

  ty kluci mají pravdu, ve čtvrtek mne vypoklonkovali z motola že operace se odkládá, že tedy mají místo ale musí ho držet kdyby někoho přivezli, sám doktor řekl že ty roušky jasou k ničemu to co říká peková co jí chtějí zavřít protože kdyby k něčemu byly tak to neroste. Museli by jste míti č3 a s filtrem nebo se zase udusíte. takže kluci mají pravdu, profesor pirk má pravdu, peková má pravdu ale spousta lékařů to neřekne na kameru aby se na ně nevrli ti zkorumpovani novináři.

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (4:55 pm)
   Trvalý odkaz

   A kdyby na Vás kýchnul člověk který má covid byl byste rád bez roušek,nebo by Vám udělalo radost,že í máte oba na tlamičce,zkuste kýchnout proti zrcadlu bez a v roušce-tak asi tak.l

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (11:29 am)
  Trvalý odkaz

  Vláda se snaží a nikdo není dokonalý. Stojím za zdravotníky, policisty, vojáky. Pane ministře Hamáčku je nejvyšší čast skončit s domluvama a tvrdě trestat. Ne jen v Praze, to co se děje nemá obdoby. A když jsem naposledy přijel do Prahy, tak mě v parku u nádraží přivítala banda bezdomovců a feťáků. Opravdu žumpa Evropy. To je vizitka těch co vládnou Praze a taky celá včerejší demonstrace. Policie je měla rozprášit.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (12:28 pm)
  Trvalý odkaz

  Váš mozek je už asi trvale poškozený chudinko

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (1:17 pm)
  Trvalý odkaz

  Pročetl jsem letmo zdejší komentáře a zjistil následující.Každý má k tomu co říci a 99% přispěvovatelů nemá odvahu se představit a o tom,odkud je,ani se nezmíní ani náhodou.A nejagresivnější jsou ti,co se uvedou nickem anonym.Pokud nemáte odvahu si veřejně stát za svým názorem,tak nikam nepište!Z pozadí je každý hrdina a když se má projevit veřejně,tak zapře i svou vlastní existenci.Jinak je každého věc,zda se demonstrace zúčastní,nebo ne.Takže nikoho neodsuzujte,abyste nebyli sami souzeni.Pokud mne někdo, označí za dementa,je mi to jedno.Protože to bude zase anonym,nebo falešné jméno.Přeji všem krásný den a méně zloby v srdci.Uvedené jméno je pravé!

  Reagovat
  • 19 října, 2020 (3:06 pm)
   Trvalý odkaz

   Nezlobte se na me, plivete na ANONYM, ktery nema odvahu se podepsat. Ja at koukam sebevic, nikde policko JMENO/NICK nevidim, jen vidim policka NAZEV/EMAIL/WEBOVA STRANKA. A nejsem preci natolik retardovany, abych psal sve jmeno jako nazev prispevku nebo emailovou adresu 🙂

   Reagovat
 • 19 října, 2020 (3:12 pm)
  Trvalý odkaz

  Lež střídá lež. Tak bych zhodnotila tento článeček. Demonstrace byla poklidná, kdyby policie pomocí svých špehů nevyvolala konflikt, bylo by vše ok!

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (3:43 pm)
  Trvalý odkaz

  Plivanec do tvaře zdravotnikum ? Plivanec do tvare zdravotnici a doktoři schytavaji hlavně od vlady a to už dlouhodobe, proto je nase zdravotnictví v katastrofalním stavu. Policie řeší jednotlivce, chodící po mestech bez roušek a delají z toho aferu. Tito jedinci nejsou nic. Ohrožují zanedbatelne množství lidí. Hygiena , uřady, uředníci, vláda nekona svou povinnost. Každý den lidé chodící do práce se spolu setkávají. Ti kteří jsou prokazatelně nakaženi zustanou doma a ti se kterými se setkávali na pracovišti chodí pořád do prace. Neexistuje žádne trasováni. Zádná karantena a virus se lavinovitě šíří dal. Majitele firem o tom ví, ale porusují zakon, aby zachovali vyrobu. Je jim jedno ze tím ohrožují ostatni lidi. Zamestnanci se to bojí říct, aby neprisli o práci. Kdyby uredníci a policie zacala konat v místech, kde se virus opravdu šíří, neměli bychom takove problémy a takove množství nakažených. Na ulici je to jen přetvářka. Tahle demonstrace se jim hodí do krámu. A ted jedna informace pro pitomce, kteří by chtěli proti te demonstraci neco namítat. Do dnešní doby, do dnesního dne byly povoleny svatby o libovolném počtu lidí. Takže kdyby nekdo udelal svatbu, kde by bylo venku treba 10 000 lidí, byla by to legalní povolena akce. Takze kdyz muže byt takova svatba, proc by nemohla byt takova demonstrace. nebo virus se svatebčanum vyhyba i kdyby jich bylo sto tisic ? Nebudte debilove, jeste k tomu naivní. To vláda virus šíří, svojimi debilními opatřeními. Jsou to neschopní idioti, včetně uředníku, policie nevyjímaje. Na hygienách jsou odborníci, tem je to taky uprdele, nebo jsou uplne stejní neschopní pitomci.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (4:36 pm)
  Trvalý odkaz

  Co vakcína ta bude taky super až lidi na ní budou mít vedlejší účinky bude jim to ničit zdraví co budete říkat potom je třeba chodit na demonstrace kdyby jim šlo o lidi jak mluví tak by se starali o starší lidi neříkali ji jim to víte už jste starej máte na věk mam s tím zkušenosti přímo v rodině tak ať my nikdo netvrdí že jim jde o lidi to jsou kecy tak budu chodit a podporovat demonstrace tam jde taky o lidi co přijdou o práci atd.

  Reagovat
 • 19 října, 2020 (4:46 pm)
  Trvalý odkaz

  melete tu akorat vsichni sracky vy posrany Babisovy ovce…po dobrym tu nic nepujde,vlada sama nam vyhrozuje a plive nam do ksichtu!!!
  kazda demonstrace ma vliv na tlak a na psychiku vsech poslancu,dokud se ti zmrdi neboji,delaji si tu co chteji.. a to tu nikdo trpet nebude..
  tohle neni vlada,zkorumpovanej hnus,ktery nejde tady vubec o lidi…
  jenze to vy patolizalove asi nikdy nepochopite!!!!ovce zkurveny,proto je tu tenhle bordel,kterej tu volite!!!
  Covid je jen vse zaminka..na chripku umrelo daleko vice lidi a nikdy se o tom nemluvilo…tohle je vse zkurvena medialni fraska zalozena na bysnysu Babise a Prymouly…
  takovahle vlada ma jit uz davno do prdele a nema tu co delat!!!vydirani a nesmyslny prikazy,ktery nemaji logiku,tu nikdo trpet nebude!!!!
  takze je potreba protestu cela rada,dokud se ti zmrdi neproberou a neodejdou z vlady!!!!!

  Reagovat
 • 20 října, 2020 (3:56 am)
  Trvalý odkaz

  Vše probíhá dle plánu, degenerace na vzestupu. Dobře naplánováno a provedeno, ani k hromadné lobotomii nemuselo dojít. Mám z vás všech radost, brzo všechny očipujeme..

  Reagovat
 • 20 října, 2020 (10:20 pm)
  Trvalý odkaz

  Pro některé z vás, absolutní svobodisté, až to chytnete, tak pak napište jak se na to díváte. Budete tak hrdí a opovrhnete léčením? Suae quisque fortunae faber, sit tibi terra levis.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.