Tajemný film, který nikdy neuvidíte

“John Malkovich” by TuscanyTrends is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Flickr.com

John Malkovich v roce 2015 natočil film The Movie You Will Never See, který je skutečně hoden svého názvu. Proč? Stačí se podívat na předpokládaný datum premiéry. Ta není jako u většiny hollywoodských blockbusterů stanovena na nejbližší možný termín, nýbrž až na rok 2115. Do té doby se oko diváka nedotkne obrazovky, snad jen kromě tří vypuštěných trailerů.

Film s Johnem Malkovichem pro další generace

Snímek The Movie You Will Never See už dobré čtyři roky nečině zraje v hi-tech trezoru stejně jako lahev kvalitního moku. Shodou okolností právě společnost vyrábějící alkohol, konkrétně Louis XIII, se pod tímto projektem podepsala jako hlavní producent. Jedná se o investici více než dlouhodobou, film totiž spatří světlo světa až v roce 2115.

Děj spadá pod roušku tajemna a jisté je dnes v podstatě pouze herecké obsazení – John Malkovich, Shuya Chang a Marko Zaror. Jedná se o klasické složení ve stylu hrdina, hrdinka a zloduch. K filmu byly dále vypuštěny tři upoutávky s názvy Retro, Nature, Future, které lákají na různé podoby budoucnosti.

Lístky na premiéru zmizely prakticky okamžitě

Když se lidé o podivuhodném projektu s dokonalým reklamním potenciálem dozvěděli, okamžitě vykoupili všechny dostupné lístky na premiéru. To je poměrně překvapivý tah s ohledem na to, že do roku 2115 budou s největší pravděpodobností po smrti (pokud nenarazí na pramen mládí). Ke slavnostnímu otevření se tak dostanou spíš jejich potomci.

Zdroj: Buzzfeed

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.