Nejen Rambo. Stallone chystá pokračování dalších filmů

“Sylvester Stallone” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Sylvester Stallone je i ve věku 73 let stále k neutahání. Jeho vrstevníci už dávno tráví volné dny na lavičkách v blízkosti vodních toků a přitom se věnují krmení kachen, on však místo drobení starého pečiva točí jeden akční snímek za druhým. V českých kinech aktuálně běží Rambo:Poslední krev, který má být definitivní tečkou za jednou z nejslavnějších filmových sérií. Co stále svěží “Sly” chystá do budoucna?

Návrat dalších filmů z 80. let je na spadnutí

Sylvester Stallone momentálně bojuje o přízeň českých diváků v kinech se snímkem Rambo:Poslední krev, který důstojně zakončí celou sérii o oblíbeném válečném veteránovi. Ohlasy jsou zatím víceméně pozitivní, takže se dá říci, že práci celého filmového štábu bylo učiněno za dost. Kdo by ovšem čekal, že Stallone tímto počinem definitivně skončí s rolemi akčního hrdiny, mýlil by se. V současné době jsou totiž v jednání pokračování jeho dalších slavných rolí.

Vrátí se Cobra, možná i Tango a Cash

V seriálové podobě by se diváci mohli brzy dočkat detektiva Mariona Cobrettiho, jehož ve své době filmoví kritici nepřijali s kdovíjakým nadšením, nicméně v kinech zabodoval a utržil přitom nemalé peníze. Ke dnes již kultovnímu počinu s názvem “Cobra” navíc sám Stallone napsal scénář, takže by se této role mohl zhostit i v nyní.

Dále je prý na spadnutí pokračování filmu Tango a Cash, pro které by podle všeho hlasovali oba dva ústřední představitelé dvou policistů z jiných společenských vrstev a poměrů – Sylvester Stallone coby zásadový Ray Tango a Kurt Russel jako upovídaný a vzdorovitý Johny Cash, i když druhý v pořadí se návratu do minulosti nejprve zdráhal. Žádná konkrétní podoba tohoto projektu dosud nebyla představena, ale s ohledem na to, jaký se v posledních letech o filmy “z šuplíku” roztrhl zájem, má poměrně reálné šance uspět.

A co vy? Těšíte se na případné oživení legendárních filmových postav?

Zdroj: Slashfilm.com

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.