Bloodshot: Vin Diesel se představuje v novém traileru

“Vin Diesel” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

S filmy podle komiksové předlohy se v posledních letech roztrhl pytel. Ztvárnění na velkém plátně se nyní dočká také Bloodshot, jemuž v devadesátých letech vdechlo život nakladatelství Valiant ve snaze konkurovat Marvelu a DC. Tenkrát se marketingový tah příliš nepovedl. Jak to v roce 2020 zvládnou studio Sony Pictures Entertainment a Vin Diesel v hlavní roli?

Bloodshot láká na krvavou show

Připravovaný snímek pojednává o zraněném vojákovi, který je zachráněn před jistou smrtí za pomoci nanotechnologií. Díky tomu se stane prakticky nezničitelným, čehož se jeho stvořitelé rozhodnou využít a vyšlou jej na hon po Harbingerech – vyděděncích s nadlidskými schopnostmi.

Z úvodního traileru můžeme vyčíst, že se hlavní hrdina pokusí vzepřít svým pánům a také se jim pomstít za to, že z něj udělali nelítostné, vražedné monstrum. V příběhu bude hrát důležitou roli také láska, bohužel (nebo bohudík?) s tragickým koncem.

eRková zábava plná slavných jmen

Režie Bloodshota se ujal Dave Wilson, který si tak na velkém filmovém plátně odbude premiéru. V minulosti spolupracoval na tvorbě Deadpoola a dá se předpokládat, že vzhledem k předloze si eRkový rating zachová i pro tentokrát. Scénář napsal Eric Heiserrer, jenž se podepsal například pod skvěle přijatým snímkem Příchozí z roku 2016.

Hlavní roli sehraje Vin Diesel, v jehož případě se nejedná o první komiksovou zkušenost. Mnozí z vás jistě vědí, že namluvil postavu Groota ve Strážcích Galaxie. Sekundovat mu pak budou talentovaný Guy Pearce, Eiza Gonzalez, Sam Heughan či Talulah Riley.

Zdroj: Sony Pictures

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.