Black Widow láká prvním trailerem

“Scarlett Johansson” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Konečně jsme se dočkali. Když Marvel oznámil plány týkající se sólového snímku Black Widow s tváří Scartlett Johansson, skoro nám až ukápla slza. Moc jsme si totiž přáli zabrousit do minulosti a nakouknout tak do temných vzpomínek ruské superagentky Natashy Romanov. Tvůrci si pro nás připravili skutečnou lahůdku, o čemž vypovídá první upoutávka, která spatřila světlo světa.

Ve filmu Black Widow se objeví řada hvězd

Zřejmě nejvýraznější postavou premiérové upoutávky na snímek Black Widow je kromě samotné Scarlett Johansson coby aktivní členky seskupení Avengers Red Guardian, čili ruská verze Kapitána Ameriky. Toho si nezahrál nikdo jiný, než talentovaný David Harbour, kterého znáte ze seriálu Stranger Things nebo nového Hellboye.

Ve dvouminutovém traileru nabitého akcí můžete sledovat také krásnou blondýnku Yelenu Belovou, které Natasha Romanov říká “sestro”. Pravděpodobně se jedná o dívku, která si prošla stejně tvrdým výcvikem jako naše oblíbená hrdinka. Bohužel se nám zatím neukázala Melina Vostokoff s obličejem Rachel Weisz.

Zrození se bohužel nedočkáme

Většina fanoušků Marvelu si přála temné dílo, které nás zavede do dob, kdy Natasha Romanov procházela výcvikem, jenž z ní učinil nemilosrdného zabijáka. Filmaři tento motiv nakonec nevyužili (alespoň prozatím). Děj nás zavede někam mezi Civilní válku a Infitity War.

Pokud Černá Vdova v kinech uspěje, snad si představitelé Marvel Studios najdou trochu volného času na natočení časově mnohem vzdálenější dvojky. Pravda, příliš pravděpodobné to sice není, ale doufat stále můžeme!

Zdroj: Marvel Entertainment

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.