Zemřela Shelley Morrisonová ze seriálu Will a Grace

By Charles Bush – Contact us/Photo submission, CC BY-SA 3.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Proslavila se jako hospodyně Rosario v populárním sitcomu Will a Grace, kterou měla původně ztvárnit pouze v jedné epizodě. Měla se rovněž vrátit do obnovené premiéry, jenže nabídku kvůli pokročilému věku odmítla. Ve věku 83 let zemřela Shelley Morrisonová – herečka jedné role.

Will a Grace diváci milovali

Latinskoamerická hospodyně Rosario s jazykem ostrým jako břitva měla být jen epizodní postavou. Fanoušci seriálu Will a Grace však byli ztvárněním Shelley Morrison natolik uneseni, že si ji štáb nakonec podržel po dobu osmašedesáti dílů.

Stává se nepsaným zvykem, že úspěšné série minulosti se po letech vrací v modernějším kabátě. V případě Willa a Grace tomu samozřejmě nebylo jinak. Návrat do role hospodyně však Morrisonová odmítla, protože už se na další práci ve svém pokročilém věku necítila.

V původním seriálu se pravidelně objevovala po dobu sedmi let. Díky svému jedinečnému projevu získala řadu dalších rolí, ačkoli v žádné už nebyla ani zdaleka tak úspěšná. Můžeme ji tedy v podstatě považovat za herečku jedné jediné postavy.

Shelley Morrison zemřela v nemocnici

Shelley Morrison se narodila v New Yorku roku 1936 a prožila dlouhý, spokojený život. Zemřela v losangelské nemocnici Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles na selhání srdce, což oficiální potvrdila její mluvčí.

Zdroj: NY Times

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.