Televizní kuchař Gary Rhodes zemřel

Me and Gary Rhodes by Mecca Ibrahim is licenced under CC BY 2.0
Zdroj: Flickr.com

Zpráva, která z hodiny na hodinu obletěla celý svět. Populární televizní kuchař a vášnivý milovník britské kuchyně Gary Rhodes zemřel ve svých devětapadesáti letech přímo během natáčení jedné ze svých kulinářských show. Smutnou zprávu potvrdila jeho rodina, ačkoli zatím není jisté, jak k úmrtí držitele Řádu britského impéria a majitele dvou restaurací v Dubaji vlastně došlo.

Rhodes se zasadil o dobré jméno Velké Británie

Gary Rhodes se narodil v Londýně roku 1960 a už jako mladík se zhlédl ve vaření. První kulinářské zkušenosti sbíral jako pomocná síla v prestižním hotelu Hilton. Tři roky před příchodem nového tisíciletí začal podnikat na vlastní pěst, otevřel si restauraci a vzápětí se stal také hvězdou televizních pořadů.

Diváci si jej mohou pamatovat například z oblíbených show jako Masterchef, Hell´s Kitchen nebo také Hrnečku vař!, kde se objevil jako čestný host. Získal Řád britského impéria a také michellinskou hvězdu. Napsal nespočet kuchařek. To všechno už je ale minulostí. Gary Rhodes zemřel během natáčení televizního pořadu za nejasných okolností.

Jamie Oliver prozradil víc

Bezprostředně poté, co rodina Garyho Rhodese informovala o jeho tragickém skonu, zaplavily sociální sítě kondolenční vzkazy slavných celebrit. Mezi těmi se objevil také další populární kuchař Jamie Oliver.

Toto je ovšem upravená verze Oliverova statusu. Ještě předtím uvedl, že Gary Rhodes tragicky zemřel po tragickém pádu. Tato informace se však od těch oficiálních poněkud liší. Televizní štáb se totiž nechal slyšet, že Rhodes náhle onemocněl během přestávky v natáčení a krátce na to zesnul bez zjevné příčiny. Kde je tedy pravda?

Zdroj: Independent.co.uk

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.