Mladý rapper Juice Wrld zemřel za nejasných okolností

Autor: Hot 107.9Juice Wrld Shares What His Favorite Class In Grade School Is, CC BY 3.0, Zdroj: Wikipedia.org

Civilním jménem Jarad Anthony Higgins měl ve svých jednadvaceti letech slibně rozjetou hudební kariéru. Bodoval ve světových hitparádách a podporovali jej sta tisíce fanoušků. Další úspěchy to svého životopisu už bohužel nepřidá. Juice Wrld zemřel v nemocnici a za dosti nejasných okolností. Právě probíhá policejní vyšetřování, které snad příčinu smrti rappera objasní.

Juice Wrld prodělal smrtelný záchvat

Rapper Juice Wrld zemřel velmi mladý. K tragédii došlo v časných nedělních hodinách, kdy soukromým letadlem přistál na letišti v Midway. Tam údajně prodělal blíže nespecifikovaný záchvat, na jehož následky později v nemocnici skonal.

Chvíli po třetí hodině ranní jej lékaři prohlásili za mrtvého. Policie aktuálně prošetřuje, co konkrétně předcházelo smrti talentovaného hudebníka, jenž se vloni proslavil hitem Lucid Dreams. Podle zákulisních zdrojů by mohla být na vině rapperova závislost na marihuaně a lécích, kterou se on sám veřejně netajil.

Jasno do případu vnese soudně nařízená pitva, která proběhne v průběhu tohoto týdne. Zemřel Juice Wrld následkem nadměrného užívání narkotik? Pokud ano, stane se tak smutným příkladem pro ostatní. Odpočívej v pokoji…

Zdroj: FOX News

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.