Mladá zpěvačka Lexii Alijai zemřela

Zdroj: Pixabay.com

Začátek nového roku se zatím nese na hodně negativní vlně. Po tragédii v německé zoo a požárech v Austrálii vám přinášíme další, velice smutnou zprávu. Americká raperka Lexii Alijai zemřela za nejasných okolností. Informaci novinářům oficiálně potvrdila zpěvaččina sestřenice.

Mladá kometa rapové scény

Lexii Alijai měla ve svých jednadvaceti letech život před sebou. Začínala už dokonce sbírat první úspěchy na hudební scéně, kde se rozhodla prezentovat disciplínou, která není pro dívky jejího věku a ženy všeobecně příliš typická – rapováním.

Ambiciózní mladá zpěvačka spolupracovala například se známou písničkářkou Kehlani. Svět bohužel opustila krátce po skončení roku 2019 a to za okolností, které zůstávají dosud zahaleny rouškou tajemství. Informaci, že Lexii Alijai zemřela, na sociálních sítích potvrdila její sestřenice Raeisah Clark dojemným proslovem.

Je snad smrt mladé raperky spojena se silvestrovskými oslavami? Trpěla vážným onemocněním? Šlo o nešťastnou souhru náhod? Na rozuzlení tohoto tragického příběhu si budeme muset počkat.

Zdroj: eOnline

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.