Herečka Monika Potokárová zemřela. Sebevražda?

Zdroj: Pixabay.com

Na Slovensku došlo k další obrovské tragédii. Herečka Monika Potokárová zemřela a podle informací deníku Novycas.sk se jednalo o sebevraždu. Smutnou zprávu na svých oficiálních stránkách potvrdilo i Slovenské národní divadlo, jehož součástí mladá dívka byla.

Monika Potokárová měla život před sebou

Sedmadvacetiletá Monika Potokárová se dostala do povědomí televizních diváků svými rolemi v seriálech Panelák či Rodinné případy. Milovníci divadla ji pak mohli pravidelně sledovat na prknech Slovenského národního divadla, jehož součástí byla od roku 2016 a patřila mezi neobsazovanější ženské protagonistky. Aktuálně ztvárňovala přes deset postav najednou.

Záchranná služba vyrazila k jejímu příbytku 25. listopadu kolem deváté hodiny ranní. Na místě však už nemohla vůbec nic dělat. Monika Potokárová zemřela ještě před jejich příjezdem a podle všeho se jednalo o sebevraždu. Jaké k tomu mohla mít herečka důvody, dosud nebylo objasněno. To prokáže až vyšetřování, které stále probíhá.

Životní příběh Moniky Potokárové

Monika Potokárová se narodila 30. června 1992 v Prešově. Už jako malá se rozhodla stát herečkou, protože tuto profesi z hloubi duše obdivovala. Vystudovala proto herectví na bratislavské konzervatoři, VŠMU v témže městě a jeden další rok navštěvovala hodiny pantomimy na Akademii múzických umění v Praze. Už během studia hostovala v Činohře Slovenského národního divadla, kde se později stala právoplatnou členkou.

Podle zástupců SND přišlo Slovensko o jednu z nejtalentovanějších hereček mladé generace, čest její památce…

Zdroj: SND.sk

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.