Vévodkyně Kate slaví narozeniny bez Harryho a Meghan

“Prince William and Kate” by SqueakyMarmot is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Čas nezastavíš a ačkoli to na první pohled vypadá naprosto neuvěřitelně, vévodkyně z Cambridge slaví už 38. narozeniny. Kate zahájila oslavy, které tradičně potrvají po dobu dvou dnů. Pozvánku však nedostali Harry a Meghan, kteří prostřednictvím sociálních sítí oznámili odchod z britské královské rodiny.

Oslavy se ponesou v konzervativním duchu

Kate Middleton vycestovala ku příležitosti svých 38. narozenin na venkovské sídlo Anmer Hall v Anglii, kde společně s manželem Williamem a přáteli stráví dva dny plné tradiční zábavy. Samozřejmě se neočekávají žádné divoké večírky. Dámy budou pořádat čajové dýchánky, zatímco jejich muži vyrazí na lov.

Akce pouze pro zvané, Harry a Meghan mají smůlu

Vévodkyně z Cambridge si během následujících dvou dnů alespoň částečně odpočine od neustálé pozornosti médií, které během roku musí čelit. Právě proto na oslavu pozvala výhradně své nejbližší, včetně učitelky malého Prince George. Harry a Meghan však na seznamu hostů chybí. Že by se pozvánka ztratila někde na půli cesty?

Spekulace, s nimiž okamžitě přispěchaly zahraniční média, hovoří o dlouhodobě napjatém vztahu mezi oběma vévodkyněmi. Ostatní zas míní, že je vyřazení Harryho a Meghan ze seznamu hostů přímou reakcí na oznámení o jejich odchodu do ústraní. Jelikož si ale britská královská rodina řeší problémy za zavřenými dveřmi, pravdu se asi nikdy nedozvíme.

Zdroj: Metro

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.